Rozdělení hodností ve hře Counter-Strike 2

Valve nezveřejňuje žádné oficiální statistiky pro CS Rating. Tato stránka využívá data csstats.gg o aktivních hráčích v režimu Premier a zobrazuje jejich zastoupení v jednotlivých barevných pásmech, od šedé až po zlatou.

Vzorek ze sledování třetí stranouPremier Season 5

Střed žebříčku

Mediánový hráč je Blue (10,000–14,999)

Nejčastější hodnost
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Nejvyšší hodnost
Gold (30,000+)
0,1%
Fronta
Premier (CS Rating)

Data platná k 8. listopadu 2026Naposledy zkontrolováno 8. listopadu 2026

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 8. listopadu 2026

Všechny regiony. Hráči aktivní v Premier za posledních 30 dní, které sleduje csstats.gg (přibližně 5,3 milionu)

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Rozdělení hodností ve hře Counter-Strike 2 — Premier (CS Rating)
Hodnost% hráčůPostavení
Gold (30,000+)0,1%Nejlepší 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Nejlepší 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Nejlepší 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Nejlepší 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Nejlepší 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Nejlepší 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Nejlepší 100%

Vzorek ze sledování třetí stranou. Jde o průběžné 30denní sledování, nikoliv o kompletní sčítání hráčů. Samostatný vzorek 3,1 milionu hodnocených hráčů ze září 2026 se shoduje s odchylkou přibližně jednoho procentního bodu v každém pásmu. Zdroje: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Vaše hodnost

Jak vzácná je vaše hodnost?

Blue (10,000–14,999)
Nejlepší 55,5%
lepší než 44,5% hodnocených hráčů
Chceš vzácnější hodnost? Podívej se na cenu boostu→
Čtení žebříčku

Barevná pásma, nikoliv ranky

Režim Premier nemá žádné pojmenované ranky. Tvůj CS Rating je číslo a hra ho rozděluje do barevných pásem po 5 000 bodech. Šedá, světle modrá, modrá, fialová, růžová, červená a zlatá od 30 000 výše. Competitive mód stále využívá staré skill groups, ale ty se získávají pro každou mapu zvlášť, takže jeden hráč jich může mít několik najednou.

Metodika

Odkud tato čísla pocházejí

Valve nezveřejňuje distribuci CS2 ranků. Využíváme data csstats.gg o hráčích aktivních v režimu Premier za posledních 30 dní ze všech regionů, rozdělených do sedmi barevných pásem hry, a porovnáváme je s nezávislým vzorkem 3,1 milionu hodnocených hráčů ze září 2026. Sledovací weby počítají pouze hráče, které vidí, proto tyto údaje berte jako velký statistický vzorek. Aktualizováno po ustálení další sezóny Premier.

Šplhej po žebříčku

Každá hodnost, o kterou postoupíš, tě posune nad větší část hráčské základny. Naši boosteři a koučové hrají na úplném vrcholu.

Rozdělení hodností pro ostatní hry

Všechny hry →
Máte dotazy?

Často kladené dotazy

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Zveřejňuje Valve distribuci CS2 ranků?

Ne. Valve zobrazuje pouze CS Rating každého hráče a žebříčky, ale žádnou distribuci. Každá distribuce CS2 pochází ze sledovacích webů; ten náš je uveden pod tabulkou.

Jaký CS Rating v CS2 je považován za dobrý?

Cokoliv v růžovém pásmu (20 000+) tě řadí zhruba mezi 10 % nejlepších aktivních hráčů Premier, přičemž červená a zlatá jsou mnohem vzácnější. Přesné podíly najdeš v tabulce.

Proč zde nejsou Competitive skill groups?

Competitive skill groups se získávají pro každou mapu zvlášť, takže jeden hráč může být na jedné mapě Silver a na jiné Gold Nova. Sledovací weby počítají ranky map, nikoliv hráče, což by tabulku podílu hráčů činilo zavádějící.