Opal Camo

Oszczędzaj na postępach w zdobywaniu drugiego kamuflażu completionist RBZ. BoostRoyal zapewnia w 100% uczciwy matchmaking.

Kup nasz boost Opal Camo, aby zdobyć tę promienną skórkę completionist inspirowaną kamieniami szlachetnymi dla dowolnej broni w BO6. Pomiń żmudny grind i uzyskaj Mystic Gold & Opal Camo natychmiast!

Pamiętaj, że odblokowanie Opal Camo dla broni sezonowej wymaga wcześniejszego zdobycia Opal Camo dla wszystkich podstawowych broni w BO6. Sprawdź nasze pozostałe usługi kamuflaży.
Dlaczego warto wybrać BoostRoyal
  • 📈 Możliwość zwiększenia XP broni i BP, poprawy statystyk oraz ukończenia wyzwań.
  • 🕹️ Brak konieczności zmiany trybów gry. Graj dokładnie tak, jak lubisz, bez ograniczeń;
  • 💎 Opal Camo odblokowane. Bez wysiłku. Zapomnij o frustrujących wyzwaniach;
  • ✨ Dominuj w killcamach z łatwością. Pochwal się tym ekskluzywnym kamuflażem i podnieś estetykę swojego uzbrojenia;
  • 🔥 Przestań tracić godziny na broń, której nie lubisz. Wyposaż swoje ulubione loadouty, a my zajmiemy się resztą;
Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa konta, realizujemy zamówienia na PC poprzez konsole, zapewniając najbardziej niezawodną usługę na rynku. Potrzebujesz pomocy z połączeniem konta PSN/Xbox? Nasz zespół wsparcia jest gotowy do pomocy.

Requirements

  • Każda wybrana broń musi być już odblokowana.
  • Aby odblokować broń sezonową, musisz posiadać Opal Camo na wszystkich 33 podstawowych broniach BO6;
  • Gra Call of Duty: Black Ops 6 musi być zakupiona lub aktywna w ramach Game Pass;

Nasz proces

  • Zabezpiecz swoją usługę carry BO6 Opal Camo — nasz zespół rozpoczyna pracę w ciągu 15 minut;
  • Ciesz się nowym wyglądem! Podziel się swoją opinią na Trustpilot.
  • Monitoruj postępy boostowania kamuflaży CoD BO6 Opal w czasie rzeczywistym lub obejrzyj nagranie;
  • Odblokuj swoje Opal Camo — wraz ze wszystkimi dodatkowymi nagrodami;

Frequently asked questions

Jaki jest proces zdobycia Opal Camo w BO6?+

Aby uzyskać dostęp do unikalnego wyzwania Opal Challenge zaprojektowanego dla konkretnej broni, musisz ukończyć wszystkie wyzwania Mystic Gold Camo dla całej broni z danej klasy w Black Ops 6.

Jakie korzyści obejmuje boost Opal Camo w BO6?+

Wraz z Opal Camo otrzymujesz wersje Military, Special oraz Mystic Gold bez dodatkowych kosztów. Co więcej, w cenę wliczony jest boost poziomu, podczas gdy nasz profesjonalny gracz realizuje Twoje zamówienie. (Podczas realizacji zamówienia nasz profesjonalista może zdobyć nawet sto poziomów dla Twojego konta)

Czym dokładnie jest Opal Camo w BO6?+

Opal Camo to skórka do broni dostępna w Call of Duty: Black Ops 6. Jej zdobycie wymaga od graczy ukończenia szeregu wymagających i czasochłonnych celów, w tym wykonania różnych wyzwań dla broni oraz odblokowania wielu innych kamuflaży.

Jak działa usługa boostu Opal Camo?+

Po zakupie tej usługi profesjonalny booster loguje się na Twoje konto, aby ukończyć wymagane wyzwania dla broni i odblokować wszystkie niezbędne kamuflaże, aby zdobyć Opal Camo. Czas trwania usługi zależy od szczegółów zamówienia oraz wybranych opcji dodatkowych.

Wybierz metodę boostu
Wybierz swoją broń
Metoda wyboru broni
Wybierz kategorię broni
ARs: Posiadane kamuflaże Mystic Gold?
07
Order summary
select weapon category: Assault Rifles
ARs: How many Mystic Gold Camos you have?: 0 → 7
Bulk discount (25% for 1+)
Total
$
47
99
Szybka płatnośćZweryfikowani profesjonaliściZwrot pieniędzy

You might also like

Nasza społeczność
Zaufanie społeczności
Prawdziwe opinie graczy ze wszystkich regionów – szybki przegląd recenzji i najwyższy poziom zaufania.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev