Rozkład rang w Counter-Strike 2

Valve nie publikuje oficjalnego rozkładu CS Rating. Ta strona wykorzystuje dane csstats.gg dotyczące aktywnych graczy w trybie Premier i pokazuje udział procentowy w każdym przedziale kolorystycznym, od szarego do złotego.

Próbka z zewnętrznego trackeraPremier Season 5

Środek drabinki

Mediana graczy to Blue (10,000–14,999)

Najczęstsza ranga
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Najwyższa ranga
Gold (30,000+)
0,1%
Kolejka
Premier (CS Rating)

Dane na dzień 8 listopada 2026Ostatni przegląd 8 listopada 2026

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 8 listopada 2026

Wszystkie regiony. Gracze aktywni w trybie Premier w ciągu ostatnich 30 dni śledzeni przez csstats.gg (około 5,3 miliona).

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Rozkład rang w Counter-Strike 2 — Premier (CS Rating)
Ranga% graczyPozycja
Gold (30,000+)0,1%Top 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Top 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Top 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Top 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Top 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Top 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Top 100%

Próbka z zewnętrznego trackera. To kroczące okno 30-dniowe, a nie pełny spis graczy. Niezależna próbka 3,1 miliona ocenionych graczy z września 2026 roku potwierdza te dane z dokładnością do około jednego punktu procentowego w każdym przedziale. Źródła: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Twoja ranga

Jak rzadka jest twoja ranga?

Blue (10,000–14,999)
Top 55,5%
lepsi niż 44,5% graczy rankingowych
Chcesz rzadszą rangę? Sprawdź cenę boostingu→
Analiza drabinki

Przedziały kolorystyczne zamiast rang

Tryb Premier nie posiada nazwanych rang. Twój CS Rating to liczba, a gra przypisuje ją do przedziałów co 5 000 punktów. Mamy kolory: szary, jasnoniebieski, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony oraz złoty od 30 000 punktów wzwyż. Tryb Turniejowy nadal korzysta ze starych grup umiejętności, ale są one zdobywane osobno dla każdej mapy, więc jeden gracz może posiadać kilka różnych rang jednocześnie.

Metodologia

Skąd pochodzą te liczby

Valve nie udostępnia oficjalnego rozkładu CS Rating w CS2. Korzystamy z danych csstats.gg dotyczących graczy aktywnych w trybie Premier w ciągu ostatnich 30 dni ze wszystkich regionów, pogrupowanych według siedmiu przedziałów kolorystycznych gry. Wyniki porównujemy z niezależną próbką 3,1 miliona ocenionych graczy z września 2026 roku. Serwisy śledzące statystyki zliczają tylko graczy, których widzą, więc traktuj te dane jako dużą próbkę statystyczną. Aktualizacja następuje po ustabilizowaniu się kolejnego sezonu Premier.

Wspinaj się po drabince

Każda zdobyta ranga stawia Cię wyżej w rankingu niż większą część bazy graczy. Nasi boosterzy i trenerzy grają na samym szczycie.

Rozkład rang w innych grach

Wszystkie gry →
Masz pytania?

Często zadawane pytania

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Czy Valve publikuje rozkład rang CS2?

Nie. Valve pokazuje tylko indywidualny CS Rating gracza oraz tabele wyników, ale nie udostępnia ogólnego rozkładu. Każdy rozkład CS2 pochodzi z serwisów śledzących; nasze źródło jest podane pod tabelą.

Jaki CS Rating w CS2 jest uważany za dobry?

Każdy wynik w różowym przedziale (20 000+) plasuje Cię mniej więcej w pierwszej dziesiątce procent najlepszych aktywnych graczy Premier, a rangi czerwona i złota są znacznie rzadsze. Dokładne udziały procentowe znajdziesz w tabeli.

Dlaczego nie ma tutaj grup umiejętności z trybu Turniejowego?

Grupy umiejętności w trybie Turniejowym są zdobywane dla każdej mapy z osobna, więc jeden gracz może być Silver na jednej mapie i Gold Nova na innej. Serwisy śledzące zliczają rangi na mapach, a nie graczy, co sprawia, że tabela udziału graczy byłaby myląca.