Leywoven Flying Carpet

Beveilig je zeldzame Nightfallen Cache-drop met gegarandeerde voltooiing en 24/7 Black Market-monitoring via BoostRoyal.

Koop de Leywoven Flying Carpet en vlieg op deze exclusieve Nightfallen-mount die oorspronkelijk uit de Legion-uitbreiding komt! Met onze professionele Leywoven Flying Carpet-boost garanderen we een snelle en betrouwbare verkrijging van deze stralende vlieger, hetzij via het Black Market Auction House of een Bronze-aankoop.

Wat je zult krijgen
  • โœจ Uitzonderlijke betrouwbaarheid bij aankoop โ€” 95%+ slagingspercentage ondersteund door onze nauwkeurige veilingmonitoring.
  • ๐Ÿš€ Snelle Leywoven Flying Carpet verkrijging โ€” verkregen via Black Market-veiling;

Requirements

  • Level 90 personage;
  • Character Transfer Game-service aangeschaft.

Ons proces

  • ๐Ÿ›ก๏ธ Voor de veiligheid van je hoofdaccount verzoeken we je een extra subaccount te verstrekken.
  • ๐ŸŽ’ Zodra de mount is veiliggesteld, kun je ervoor kiezen dat wij hem leren of dat je dit zelf afhandelt.
  • ๐Ÿ’ฌ We nemen contact op via e-mail of livechat om eventuele vragen te beantwoorden.
  • ๐Ÿ” Ons team volgt de Black Market op meerdere realms om de door jou gewenste mount te lokaliseren.
  • โœจ De mount wordt toegevoegd aan je collectie en is toegankelijk voor alle subaccounts onder hetzelfde Battle.net binnen dezelfde regio.
  • ๐ŸŽฎ Een booster bestuurt een personage op je nieuwe subaccount, zodat je tegelijkertijd kunt spelen. Klanten in de VS-regio kunnen kiezen voor Self-play of kiezen voor Remote Control om het delen van accountgegevens te vermijden.
  • ๐Ÿ”” We houden je op de hoogte zodra je Leywoven Flying Carpet-boost is voltooid.
  • ๐Ÿšซ Je persoonlijke goud en middelen blijven onaangeroerd.
  • ๐Ÿ’ฐ Als je voor Self-play kiest, specificeren we de transfer-realm en leveren we het goud dat nodig is voor de aankoop.
  • ๐Ÿ“ˆ We levelen een personage naar 70 om ervoor te zorgen dat je voldoet aan de vereisten voor AH-biedingen.
  • ๐ŸŽ‰ Geniet van je nieuwe aanwinst en deel je feedback op Trustpilot.

Frequently asked questions

Wat is de methode om de Leywoven Flying Carpet in WoW te verkrijgen?+

Het bemachtigen van dit indrukwekkende Leywoven Flying Carpet is niet per se moeilijk, hoewel de taak vervelend en frustrerend kan zijn om te voltooien. Eerst moet je de status Exalted bereiken bij de Nightfallen-factie. Nadat je aan die reputatie-eis hebt voldaan, moet je doorgaan met het verzamelen van reputatie via world quests en het verzamelen van tokens voor de Nightfallen. Elke keer dat je 10.000 reputatie verzamelt, kom je in aanmerking voor een Nightfallen Cache, die een kleine kans heeft om dit mount te bevatten.

Wat is de dropkans van de Leywoven Flying Carpet?+

De Leywoven Flying Carpet heeft een dropkans van 3% uit de Nightfallen Cache, die wordt toegekend voor elke 10.000 reputatie die je verzamelt bij de Nightfallen-factie nadat je je paragon-reputatie hebt gemaximaliseerd. Dit drop-percentage is nogal ontmoedigend voor het item in kwestie, waarvoor wekenlang farmen nodig kan zijn. In sommige gevallen kan het zelfs maanden of jaren van aanhoudende reputatie-grinding duren.

Is het mogelijk om de Leywoven Flying Carpet te gebruiken als ik geen Tailoring heb?+

Zeker! Het is de eerste en momenteel de enige Flying Carpet die toegankelijk is voor spelers die niet over de Tailoring-vaardigheid beschikken. Dit unieke kenmerk zou de mount waarschijnlijk veel gewilder hebben gemaakt dan vergelijkbare items, als het proces om het te verkrijgen niet zo irritant en langdurig was geweest.

Hoe kan ik een Nightfallen cache verkrijgen?+

Het hoofdkwartier van de Nightfallen bevindt zich in Suramar, in de Broken Isles. Daar vind je First Arcanist Thalyssra. Na het bereiken van Exalted-reputatie bij de Nightfallen, geeft ze voor elke extra 10.000 reputatie die je verdient een Nightfallen cache. Hoewel het ontvangen van de Nightfallen Cache een zekerheid is, worden de items die erin zitten bepaald door toeval, wat betekent dat je het misschien meer dan een paar keer moet proberenโ€”of misschien wel tientallen kerenโ€”voordat de Leywoven Flying Carpet verschijnt.

Region
Kies boost-methode
Total
$
169
99
Snel afrekenenGeverifieerde pro'sGeld-terug

You might also like

Onze community
Vertrouwen van de community
Echte feedback van spelers uit alle regio's, met korte reviews en sterke signalen van vertrouwen.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather