Serpentshrine Cavern

Behaal 100% voltooiing in één reset met 3+ items gegarandeerd, inclusief T5 Broek, Helmen en Handschoenen.

3+ Gegarandeerde Items
  • Gegarandeerde drops of we doen een rerun
  • Minimaal 3 items voor jouw spec
  • Mogelijke T5 handschoenen, broek of helm
Jouw Plek Veiliggesteld
  • Pre-order om je plek te reserveren
  • Beperkte 25-speler slots gereserveerd
  • Niet-goed-geld-terug garantie bij falen
6/6 Clear, Eerste Reset
  • T5 handschoenen, broek en helm drops
  • Volledige SSC clear, één lockout
  • Volledige loot toegang van 6 bazen

Beveilig je TBC Classic Anniversary Serpentshrine Cavern boost met BoostRoyal — versla Lady Vashj, ontvang 3+ gegarandeerde items en vermijd het gedoe van het organiseren van een 25-speler groep.

Service Voordelen
  • ⚔️ 6/6 Serpentshrine Cavern gecleard — officiële Lady Vashj kill geregistreerd op jouw personage;
  • 🚀 Sla de 25-speler raid coördinatie over — wij regelen de plek en de epische uitrusting;
  • ✨ 3+ gegarandeerde items voor jouw main spec — potentiële drops zijn onder andere T5 handschoenen, broek en helm;
  • 🔁 Gegarandeerde loot bescherming — we spelen door totdat je 3+ items veiliggesteld zijn, zodat er geen resets verloren gaan.
  • 💎 Full Loot Priority optie — zorg dat elk stuk uitrusting voor jouw spec gereserveerd is;
Service Proces

🕒 Plek Reserveren → 🛡️ Voltooi 6/6 SSC Clear → 💰 Loot Claimen

  1. Selecteer je gewenste methode—Piloted accounttoegang of Self-play uitnodiging—en wij boeken je raid-plek.
  2. We voeren de 6/6 SSC run op tijd uit, waarbij we alle 6 bazen achter elkaar verslaan, eindigend met Lady Vashj.
  3. Log in op je personage om de Lady Vashj kill te verifiëren en je gegarandeerde items te innen.

Requirements

  • Serpentshrine Cavern attunement.
  • Level 70 personage;

Frequently asked questions

Wat is het proces om Serpentshrine Cavern te betreden tijdens de Burning Crusade Anniversary?+

Om toegang te krijgen tot Serpentshrine Cavern tijdens de Burning Crusade Anniversary, reis je naar Zangarmarsh en duik je in de centrale pijp van Coilfang Reservoir, gelegen onder Serpent Lake. Je vindt het raid-portaal achter een waterval in de centrale hub. Hoewel de Cudgel of Kar’desh attunement-keten—waarbij je Nightbane en Gruul moest verslaan—ooit verplicht was, is die voorwaarde in latere updates verwijderd, waardoor elke level 70 speler zonder beperkingen naar binnen kan.

Wat is de level-vereiste voor Serpentshrine Cavern in TBC Classic Fresh?+

Level 70 is de minimale vereiste. Als een 25-speler Tier 5 raid, is Serpentshrine Cavern beperkt tot personages op level 70.

Wat is de gebruikelijke duur van een Serpentshrine Cavern raid?+

Het voltooien van een volledige Serpentshrine Cavern run in TBC Anniversary duurt doorgaans 3 tot 4 uur wanneer je speelt met een gecoördineerde groep van 25 spelers. Door gebruik te maken van onze TBC Classic Serpentshrine Cavern boost, wordt de voltooiingstijd vaak verkort omdat ons team al bekend is met elke mechaniek en route door de raid heen.

Kan ik gegarandeerde loot verwachten van een Serpentshrine Cavern boost in Burning Crusade Fresh?+

Zeker. Wanneer je een TBC Anniversary Serpentshrine Cavern Raid Boosting service aanschaft, zijn de items die in je gekozen pakket staan gegarandeerd. Je bent verzekerd van ten minste 3+ gegarandeerde epic drops, en door te kiezen voor Full Loot Priority ben je ervan verzekerd dat elk Tier 5 token en ilvl 128–141 item dat compatibel is met jouw klasse en spec aan jou wordt toegekend.

Loot voorkeuren
Service type
Selecteer server
Selecteer server
Order summary
Loot options: 3 items guaranteed
Total
$
500
Snel afrekenenGeverifieerde pro'sGeld-terug

You might also like

Onze community
Vertrouwen van de community
Echte feedback van spelers uit alle regio's, met korte reviews en sterke signalen van vertrouwen.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev