Afterlife Camo

Ontgrendel sneller je 3e RBZ completionist camo met exclusieve kortingen en 100% Legitieme Matchmaking bij BoostRoyal.

Koop onze Afterlife Camo boost om de legendarische completionist camouflage voor elk BO6-wapen in je arsenaal te beveiligen. Sla de saaie grind over en verkrijg direct Opal & Mystic Gold Camos—maximale prestige, nul moeite. Wij bieden uitgebreide beveiligingsprotocollen en 24/7 klantenondersteuning.

Houd er rekening mee dat voor het ontgrendelen van Afterlife Camo voor seizoenswapens je al in het bezit moet zijn van de Afterlife Camo op alle basis BO6-wapens. Ontdek onze andere camo-services.
Waarom kiezen voor BoostRoyal
  • 🔫 Gebruik je favoriete loadouts terwijl wij het zware werk doen. Vermijd saaie melee & onhandige launchers;
  • ✨ Verkrijg de elite Afterlife Camo moeiteloos. Elimineer frustrerende uitdagingen;
  • 💎 Potentieel voor wapen- & BP XP-winst, verbeterde statistieken en voltooide uitdagingen;
  • 🔥 Domineer elke killcam. Pronk met premium esthetiek die de aandacht opeist;
  • 🕹️ Verkrijg camo's op jouw voorwaarden. Stop met het wisselen van modi; speel precies zoals jij wilt;
Om top-tier accountveiligheid te garanderen, worden alle PC-bestellingen uitgevoerd via consoles voor de meest veilige levering. Hulp nodig bij het koppelen van PSN/Xbox? Ons ondersteuningsteam staat klaar om je te helpen.

Requirements

  • Om seizoenswapens te ontgrendelen, moet je de Afterlife Camo hebben op alle 33 basis BO6-wapens;
  • Actief Game Pass-abonnement of een gekocht exemplaar van Call of Duty: Black Ops 6;
  • Alle wapens die voor de service zijn gekozen, moeten ontgrendeld zijn.

Serviceproces

  • Geniet van je nieuwe look! Deel je feedback op Trustpilot.
  • Volg je CoD BO6 Afterlife Camo boost in real-time of bekijk de sessie-opname;
  • Beveilig je BO6 Afterlife carry service bestelling — ons team start binnen 15 minuten;
  • Ontgrendel je Afterlife Camo en verzamel alle bijbehorende beloningen;

Frequently asked questions

Wat is het proces om Afterlife Camo in BO6 te verkrijgen?+

Om een individuele Afterlife Challenge voor een specifiek wapen te ontgrendelen, moet je eerst elke Mystic Gold Camo en Opal Challenge voltooien voor alle Black Ops 6 wapens binnen die wapenklasse.

Welke beloningen zijn inbegrepen bij de BO6 Afterlife Camo Boost?+

Naast de Afterlife Camo ontvang je de Military, Special, Mystic Gold en Opal camo's zonder extra kosten. Bovendien kan je account een level boost ontvangen tijdens de uitvoering van je bestelling door onze professionele speler (onze pro-speler is in staat om wel honderd levels voor je account te behalen terwijl je service wordt verwerkt).

Kun je uitleggen wat Afterlife Camo in BO6 is?+

In Call of Duty: Black Ops 6 is de Afterlife Camo een zeer gewilde en prestigieuze wapenskin. Om deze te verkrijgen moeten spelers een reeks moeilijke en langdurige doelstellingen voltooien, waaronder het verkrijgen van alle andere camouflage-opties en het afronden van unieke wapenuitdagingen.

Hoe werkt de Afterlife Camo Boost?+

Bij aankoop van deze service logt een professionele booster in op je account om de vereiste wapenuitdagingen te voltooien en alle noodzakelijke camo's te ontgrendelen om de Afterlife Camo veilig te stellen. De duur van dit proces is afhankelijk van je geselecteerde extra opties en de details van je bestelling.

Selecteer boostmethode
Selecteer je wapens
Wapenselectiemethode
Kies wapencategorie
Hoeveel Opal Camos zijn er momenteel ontgrendeld?
033
Order summary
Weapon selection: Specific Weapons
How many Opal Camos you already have?: 0 → 33
Bulk discount (25% for 1+)
Total
$
221
99
Snel afrekenenGeverifieerde pro'sGeld-terug

You might also like

Onze community
Vertrouwen van de community
Echte feedback van spelers uit alle regio's, met korte reviews en sterke signalen van vertrouwen.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
USYesterday
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FRYesterday
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
USYesterday
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather