Celestial Nighthawk

650% Golden Gun-skada, 33% Super-återbetalning vid kill och omedelbar boss-förintande burst.

Säker Exotic-farming

BoostRoyal-proffs farmar Legend/Master Lost Sectors manuellt, vilket garanterar ett säkert Celestial Nighthawk-drop utan krångel med RNG.

650% Golden Gun-skada

Förvandla din Marksman Golden Gun till ett massivt 650% skade-skott med omedelbar Ignition — perfekt för att förinta raid-bossar och dungeon-finaler.

33% Super Energy-återbetalning

Landar du precisionsdöd med Golden Gun får du omedelbart tillbaka 33% Super Energy, vilket ökar din super-uptime och totala DPS i endgame-innehåll.

Köp vår Celestial Nighthawk-boost och säkra den främsta Hunter DPS Exotic-utrustningen för Destiny 2. Förvandla din Golden Gun till ett förödande 650% skade-skott med Ignition och 33% Super-återbetalning vid en kill — tillgängligt nu genom våra snabba förhandsboknings- eller slutförandetjänster.

✨ Huvudfördelar
  • 🎯 Celestial Nighthawk Exotic-hjälm garanteras;
  • 🚀 650% Golden Gun-skada med omedelbar Ignition-aktivering;
  • 🔋 33% Super Energy-återbetalning efter en Golden Gun-kill;
  • 💣 Överlägsen boss-burst DPS-potential för alla raider och dungeons;
  • 🛡️ Fullt säkra Piloted- eller Self-play-alternativ med VPN-skydd.

Requirements

  • Exotic-rustningen måste vara upplåst i din samling, eller så måste du välja rätt tjänstealternativ.

Vår process

  • Få din Exotic genom vår D2 Celestial Nighthawk Carry;
  • Säkra din D2 Celestial Nighthawk-boosttjänst — vårt team sätter igång inom 15 minuter;
  • Följ din Destiny 2 Celestial Nighthawk-boost i realtid eller välj en livestream;
  • Logga in på ditt konto och börja förinta bossar med ett skott! Dela gärna din feedback på Trustpilot.

Frequently asked questions

Vad innebär en D2 Celestial Nighthawk-boosttjänst?+

Med våra Destiny 2 Celestial Nighthawk-boosts garanteras du att få denna Exotic-hjälm, vilket gör att du slipper förlita dig på slumpmässiga drops. Vårt team av professionella spelare hanterar alla nödvändiga uppgifter, farmar rätt loot-källor och ser till att du får din Exotic snabbt samtidigt som vi upprätthåller total kontosäkerhet.

På vilka sätt kan jag få tag på Celestial Nighthawk?+

Du kan vanligtvis hitta Celestial Nighthawk genom att öppna Exotic Engrams, slutföra Legend eller Master Lost Sectors under rätt rotation för hjälmen, eller genom att delta i specifika Exotic-farmingaktiviteter. Eftersom RNG kan göra detta till en mycket tidskrävande process, erbjuder våra Destiny 2 Celestial Nighthawk-boosttjänster det snabbaste och säkraste sättet att få tag på den.

Tjänstetyp
Order summary
Number of armor pieces x1×1
Total
$
19
99
Snabb kassaVerifierade proffsPengarna tillbaka

You might also like

Vår community
Gemenskapens förtroende
Riktig feedback från spelare i alla regioner, med snabblästa korta recensioner och starka förtroendesignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather