Dark Spine Camo

Lås upp 3:e MP Mastery Camo-framsteg för mindre. Helt legitim matchmaking hos BoostRoyal.

Köp vår BO6 Dark Spine Camo-boost för att säkra den exklusiva Dark Spine camo mastery—hoppa över det tröttsamma grindandet och visa upp dig med stil. Vi erbjuder kundsupport dygnet runt och integrerade säkerhetsprotokoll.

Observera: för att låsa upp Dark Spine Camo för säsongsvapen krävs det att du redan har erhållit Dark Spine Camo för alla basvapen i BO6. Utforska våra övriga camo-erbjudanden här.
Tjänstefördelar
  • ✨ Erhåll den prestigefyllda Dark Spine Camo — problemfritt. Nöjdhetsgaranti;
  • 🕹️ Behåll din föredragna spelstil utan begränsningar i spellägen;
  • 🛡️ Maximal diskretion: vi använder VPN, kryptering och tyst spelande utan chatt eller spår på kontot;
  • 🚀 Potential för ökad vapen- & BP XP, förbättrad statistik och framsteg i olika utmaningar.
  • 🔫 Behåll dina föredragna loadouts medan vi sköter grindandet, inklusive de svåra närstridsvapnen & klumpiga launchers;
För att prioritera din kontosäkerhet, uppfylls alla PC-beställningar via konsol för att upprätthålla högsta säkerhetsstandard. Behöver du hjälp med att länka PSN/Xbox? Vårt supportteam är redo att hjälpa till.

Requirements

  • Varje vapen du väljer måste redan vara upplåst.
  • Call of Duty: Black Ops 6 måste ägas eller vara tillgängligt via en aktiv Game Pass-prenumeration;
  • För att kvalificera dig för säsongsvapen krävs det att du har låst upp Dark Spine Camo på alla 33 basvapen i BO6;

Vår process

  • 🏆 Lås upp din Dark Spine Camo — tillsammans med alla ytterligare belöningar;
  • 🚀 Säkra din BO6 Dark Spine Camo carry-tjänst — vårt team startar inom 15 minuter;
  • ⭐ Njut av din nya look! Dela gärna din feedback om våra tjänster på Trustpilot.
  • 🎮 Övervaka din CoD BO6 Dark Spine Camo-boost i realtid eller se sessionens inspelning;

Frequently asked questions

Hur går man tillväga för att få Dark Spine Camo i BO6?+

Det krävs att du låser upp Diamond Camo för alla Black Ops 6-vapen, följt av att du slutför Dark Spine Camo Challenge för ditt valda vapen.

Hur lång tid tar det att få Dark Spine Camo i BO6?+

Att säkra Dark Spine Camo i Black Ops 6 är ett krävande och tidskrävande projekt som kräver stor ansträngning. Först måste du nå nivå 5, vilket ger tillgång till alla 33 vapen i spelet. Därefter måste du säkra Gold Camo för varje vapen; detta innebär 100 headshots och att slutföra två extra utmaningar för varje utrustning för att låsa upp dess Gold Camo. När Gold Camo har erhållits för varje vapen i en specifik kategori, måste du slutföra de nödvändiga utmaningarna för att få Diamond Camo för den kategorin. När du väl har Diamond Camo för ett vapen måste du slutföra Dark Spine-utmaningen, som vanligtvis består av att utföra tre triple kills med det vapnet.

När det gäller tidsåtgången varierar spelarnas rapporter: vissa har noterat att de lagt cirka 100 timmar enbart på camo-utmaningar. Andra har uppskattat mellan 130 till 150 timmar, vilket innebär att varaktigheten fluktuerar beroende på personliga strategier och spelstilar. I slutändan kan processen att låsa upp Dark Spine Camo ta mellan 50 och 150 timmar, beroende på din effektivitet, kännedom om spelmekanik och total speltid.

Genom att använda vår tjänst kan du hoppa över hela grindandet och börja använda din camo omedelbart. Sluta oroa dig för repetitiva utmaningar och låt våra proffs hantera de svåra uppgifterna. Börja spela spelet med dina föredragna camos direkt!

Tjänstemetod
Välj vapen
Vapenval
Välj en vapenkategori
Totalt antal Diamond Camos som ägs just nu?
033
Order summary
Weapon selection: Specific Weapons
How many Diamond Camos you already have?: 0 → 33
Bulk discount (25% for 1+)
Total
$
221
99
Snabb kassaVerifierade proffsPengarna tillbaka

You might also like

Vår community
Gemenskapens förtroende
Riktig feedback från spelare i alla regioner, med snabblästa korta recensioner och starka förtroendesignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
USYesterday
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FRYesterday
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
USYesterday
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather