Demi-Ozma

Odblokuj unikalnego sześciennego wierzchowca, zdobądź osiągnięcie 'We’re On Your Side I' i zapoluj na Conditional Virtue.

Kup wierzchowca Demi-Ozma w BoostRoyal i pozwól nam podbić dla Ciebie The Baldesion Arsenal. Jako rajd na poziomie 70, BA stanowi szczyt trudności w Final Fantasy XIV, będąc rozległym otwartym lochem zaprojektowanym dla nawet 56 graczy. Ponieważ zorganizowanie zespołu jest trudne, synergia jest kluczowa, a ryzyko porażki wysokie, my przejmujemy stery. Zdobądź wierzchowca Demi-Ozma już dziś, aby otrzymać jedną z najbardziej ekskluzywnych i najbardziej unikalnych nagród w grze bez żadnego wysiłku. Ukończ rajd, odblokuj swojego wierzchowca i przyciągaj spojrzenia w całej Eorzea.

Zawarte nagrody
  • Osiągnięcie „We’re On Your Side”;
  • Potencjalny drop miniona Conditional Virtue;
  • The Baldesion Arsenal ukończony z sukcesem;
  • Eureka Fragments do ulepszenia swojej reliktowej broni i ekwipunku.
  • Wierzchowiec Demi-Ozma;
Opcje dodatkowe
  • Stream — obserwuj całą usługę zdobywania Demi-Ozma na żywo.

Requirements

  • Elemental Armor +1;
  • Poziom Elemental 60.
  • Ukończenie fabuły Eureka;
  • Odblokowana strefa Eureka Hydatos;
  • Minimum 60 lvl na dowolnej profesji;

Nasz proces

  • ✅ Powiadomimy Cię, gdy usługa zostanie zakończona;
  • 💬 Skontaktujemy się przez e-mail lub czat na żywo;
  • 🛒 Złóż zamówienie;
  • 📅 Ustalimy wszystkie szczegóły i dopasujemy czas rozpoczęcia do Twojej dostępności;
  • 🌟 Ciesz się nagrodami i podziel się swoją opinią na Trustpilot.
  • ⚔️ Nasz profesjonalny gracz zaloguje się w wyznaczonym czasie, aby zrealizować Twoje zlecenie;
  • 📱 Stworzymy kanał na Discordzie do bezpośredniej komunikacji i śledzenia postępów;
  • 🎮 Przydzielimy Ci wykwalifikowanego boostera dopasowanego do Twojego harmonogramu;

Frequently asked questions

Jaki jest proces zdobycia wierzchowca Demi-Ozma?+

Odblokuj Eureka

  • Ukończ główny wątek fabularny (MSQ) Stormblood.
  • Przyjmij zadanie „And We Shall Call It Eureka”, rozmawiając z Galieną w Rhalgr’s Reach (X:9.8, Y:12.5).

Ukończ każdą strefę Eureka

  • Przechodź przez strefy w kolejności: Anemos → Pagos → Pyros → Hydatos.

Odblokuj Baldesion Arsenal (BA)

  • Ukończ linię zadań Hydatos, aby uzyskać dostęp do tego rajdu dla 56 graczy.

Ukończ BA

  • Współpracuj z dużą grupą graczy.

Nagroda

  • Zdobądź osiągnięcie We’re On Your Side, aby otrzymać wierzchowca Demi-Ozma.

😅 Czy wiąże się to z ogromnym grindem i pracą zespołową? Zdecydowanie. Zamiast poświęcać tygodnie swojego czasu na Eureka, masz możliwość zakupu boosta do wierzchowca Demi-Ozma, aby cieszyć się bezstresowym doświadczeniem.

Czy wierzchowiec Demi-Ozma jest obecnie dostępny?+

Oczywiście. Gracze nadal mogą zdobyć wierzchowca Demi-Ozma w Final Fantasy XIV. Ten przedmiot nie jest ograniczony czasowo i wciąż jest powiązany z zawartością Eureka dostępną w dodatku Stormblood.

Wybierz metodę boostowania
Total
$
249
99
Szybka płatnośćZweryfikowani profesjonaliściZwrot pieniędzy

You might also like

Nasza społeczność
Zaufanie społeczności
Prawdziwe opinie graczy ze wszystkich regionów – szybki przegląd recenzji i najwyższy poziom zaufania.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GB2 days ago
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PE2 days ago
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GB2 days ago
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
US2 days ago
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PL2 days ago
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PL2 days ago
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather