Ace of Spades

Najlepszy Handcannon do PvP z elitarnymi atutami zwiększającymi obrażenia.

Kup Ace of Spades i zabezpiecz niezawodną broń, która sprawdza się zarówno w PvP, jak i PvE. Ten sprzęt gwarantuje poprawę Twojej skuteczności we wszystkich trybach gry. Jest niezwykle wydajny w eliminowaniu przeciwników i posiada imponujący zasięg w walce PvP. Nasz zespół zajmie się zdobyciem niezbędnych zasobów i pozyskaniem przedmiotu z Monument to Lost Lights w Twoim imieniu.

Ace of Spades to kinetyczny Handcannon o szybkostrzelności 140 RPM. Posiada charakterystyczną cechę Firefly, dzięki której precyzyjne zabójstwa zwiększają szybkość przeładowania i wywołują eksplozje obrażeń od Słońca u Twoich wrogów. Egzotyczny atut, Memento Mori, sprawia, że przeładowanie po zabójstwie wypełnia magazynek pociskami zadającymi dodatkowe obrażenia, zapewniając jednocześnie działanie radaru podczas celowania. To prawdziwy must-have dla każdego Strażnika. Zdobądź swój carry do Ace of Spades w D2 już dziś lub zwiększ jego możliwości dzięki naszym dostępnym ulepszeniom Katalizatora!

Nagrody za usługę
  • Zyski XP dla Twojej przepustki sezonowej i artefaktu;
  • Wszelkie dodatkowe łupy i materiały zebrane podczas procesu.
  • Egzotyczny Handcannon Ace of Spades;
    Ulepszenia Katalizatora

    Odblokowanie Katalizatora to najlepsza metoda na zmaksymalizowanie potencjału Twojej nowej egzotycznej broni.

    • Zdobądź Katalizator — zdobędziemy katalizator, aby udoskonalić działanie Twojej broni;
    • Katalizator + Masterwork — wykonamy wszystkie cele Katalizatora i ulepszymy przedmiot do poziomu Masterwork, aby aktywować jego unikalny bonus.
    Opcje dodatkowe
  • Transmisja na żywo — obserwuj cały proces realizacji usługi carry do Ace of Spades w Destiny 2 poprzez prywatną transmisję.
  • Pakiet zasobów — zdobędziemy 150 000 Glimmer, 240 Spoils, 2 Ascendant shards i 50 Legendary shards, zapewniając Ci środki na zakup dowolnej egzotycznej broni z Monument to Lost Lights;

Requirements

  • Konto Destiny 2 z zakupionym dodatkiem Forsaken.

Proces

  • Ciesz się swoim nowym Ace of Spades! Prosimy o pozostawienie opinii o naszych usługach na Trustpilot.
  • Rozpoczynamy Twój boost do Ace of Spades w Destiny 2 w ciągu 30 minut lub w wyznaczonym terminie.
  • Wybierz pożądane opcje dodatkowe i kup Ace of Spades.
  • Otrzymasz powiadomienie, gdy usługa zostanie zakończona, lub możesz samodzielnie sprawdzić postępy.
  • Nasz zespół skontaktuje się z Tobą przez e-mail lub czat na żywo.
  • Profesjonalny booster zaloguje się na Twoją postać (chronioną przez VPN), aby spełnić wszystkie wymagania.
  • Wszystkie wybrane opcje dodatkowe są traktowane priorytetowo i realizowane wraz z Twoim zamówieniem.

Frequently asked questions

Czy można zdobyć Ace of Spades w Destiny 2?+

Oczywiście, Ace of Spades jest obecnie dostępny! Mimo że znaczna część dodatku Forsaken została wycofana, posiadanie tego DLC jest wymagane, aby zdobyć tę egzotyczną broń. Jeśli nigdy wcześniej nie kupowałeś Forsaken, nadal możesz zakupić pakiet Forsaken Pack, który zapewnia dostęp do egzotycznego wyposażenia z tego dodatku.

Jaka jest obecna metoda zdobycia Ace of Spades w Destiny 2?+

Odblokowanie Ace of Spades wymaga jedynie posiadania pakietu Forsaken Pack. Dzięki temu zyskujesz możliwość bezpośredniego zakupu egzotyków z Forsaken w Archiwum Egzotyków (Exotic Archive) znajdującym się w Tower Courtyard, w tym Ace of Spades.

Ile kosztuje Ace of Spades w Monument to Lost Lights?+

Wymagana waluta na tę broń to:

  • 200 Legendary Shards
  • 1 Ascendant Shard
  • 1 Exotic Cipher
  • 125,000 Glimmer
Czy istnieje Katalizator do Ace of Spades?+

Zdecydowanie tak! Katalizator zapewnia tej potężnej broni dodatkowy atut znany jako Funeral Pyre. Działa on jako pomost między dwoma istniejącymi cechami, pozwalając Firefly zadawać zwiększone obrażenia, gdy Memento Mori jest aktywne.

Jakie efekty daje Katalizator do Ace of Spades?+

Funeral Pyre, ekskluzywny atut Katalizatora, tworzy synergię między Memento Mori a Firefly. Pierwszy z nich wywołuje eksplozję obrażeń od Słońca przy precyzyjnych zabójstwach i zwiększa szybkość przeładowania, podczas gdy drugi wzmacnia kolejne 6 strzałów dodatkowymi obrażeniami po przeładowaniu zaraz po zabójstwie. Funeral Pyre zwiększa obrażenia zadawane przez atut Firefly, gdy Memento Mori jest aktywne.

Typ usługi
Opcje Katalizatora
Total
$
73
99
Szybka płatnośćZweryfikowani profesjonaliściZwrot pieniędzy

You might also like

Nasza społeczność
Zaufanie społeczności
Prawdziwe opinie graczy ze wszystkich regionów – szybki przegląd recenzji i najwyższy poziom zaufania.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather