Last Wish

Jagten på 1000 Voices med vores skræddersyede raid-gennemførelser.

Raid-mesterskab

Besejr Riven og gennemfør det ikoniske Dreaming City raid.

One Thousand Voices jagt

Mulighed for drop af Exotic Fusion Rifle.

Raid-belønninger

Sikr dig Great Hunt rustning, raid-våben og udstyr i topklasse.

Køb et Destiny 2 Last Wish Boost og slå dig sammen med elite-spillere for at gennemføre dette ikoniske raid, hvor du sikrer dig raid-våben i topklasse, eksklusive rustningssæt, Pinnacle-belønninger og muligheden for at få fingrene i One Thousand Voices Exotic Fusion Rifle.

✨ Dine belønninger
  • 📈 Pinnacle raid-loot og udstyr med høje stats;
  • 🛡️ Sikker service udført af erfarne PRO-spillere.
  • 🎯 Mulighed for drop af One Thousand Voices Exotic Fusion Rifle;
  • 💎 Unikt Great Hunt raid-rustningsudstyr;
  • 🔥 Fuld Last Wish raid-gennemførelse;

Requirements

  • Destiny 2-konto med Forsaken Expansion.

Vores proces

  • Vi giver dig besked, så snart din Destiny 2 recovery lw carry er færdig;
  • Din service starter inden for 30 minutter eller på dit valgte tidspunkt;
  • Vi kontakter dig via live chat eller e-mail for at starte din Destiny 2 lw carry;
  • Vælg dine foretrukne muligheder og gennemfør dit køb;
  • Ved piloted ordrer tilgår vores booster din konto via VPN; ved self-play slutter du dig direkte til boosterens gruppe i spillet;
  • Nyd dit Destiny 2 LW Boost! Del gerne din feedback på Trustpilot.
  • Vores team påbegynder Last Wish carry-servicen;
  • Alle yderligere ønskede tjenester vil blive opfyldt, såsom en komplet Last Wish raid-gennemførelse uden fejl (flawless), hvis den mulighed blev valgt;

Frequently asked questions

Hvilken Power Level anbefales til Last Wish raidet?+

Da raidet er balanceret omkring minimums-Power Level, er det ikke et krav at have en specifik Power Level.

Hvad er Last Wish i Destiny 2 helt præcist?+

Det er placeret i Dreaming City og er et af de 8 raids, der i øjeblikket er tilgængelige i spillet.

Er det muligt at gennemføre Last Wish raidet solo?+

Det er ikke muligt, da dette raid kræver en gruppe på seks spillere for at kunne udføre mekanikkerne og levere tilstrækkelig skade.

Hvor svært er Last Wish raidet?+

Med en bred vifte af komplekse mekanikker står dette raid som en af de mest krævende oplevelser i Destiny-historien.

Hvor mange encounters er der i Last Wish raidet?+

For at få adgang til kisten skal du gennemføre fem boss-kampe og med succes ødelægge Riven's heart.

Hvilke genstande kan man få fra Last Wish kisterne?+

Du kan få fat i flere værdifulde våben:

Vælg boost-metode
Vælg yderligere muligheder
Order summary
Number of runs x1×1
Total
$
9
99
Hurtig betalingVerificerede professionellePengene tilbage

You might also like

Vores fællesskab
Fællesskabets tillid
Ægte feedback fra spillere på tværs af regioner, med hurtig læsning af korte anmeldelser og stærke tillidssignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PL2 days ago
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather