Sleeper Simulant

Massivt DPS-output. Mestr unik brydningsmekanik.

Køb Sleeper Simulant og sikr dig et førsteklasses DPS-våben, der passer til enhver kamp. Du vil opleve et markant løft i din kampeffektivitet takket være dets unikke egenskaber. Vores team vil indsamle de nødvendige materialer og erhverve dette item fra Monument to Lost Lights på dine vegne.

Sleeper Simulant fungerer som en 1024 Charge Time Solar Linear Fusion Rifle. Det har det karakteristiske Exotic-perk kendt som Dornröschen — som gennemborer fjender og genererer adskillige laserbrydninger. Bestil din D2 Sleeper Simulant-service i dag for at tilføje dette kraftfulde værktøj til dit arsenal, eller forbedr det yderligere ved at vælge vores Katalysator-opgraderinger!

Belønninger inkluderet
  • XP-gevinster til dit Season Pass og Artifact;
  • Alt udstyr og ressourcer indsamlet under processen.
  • Sleeper Simulant Exotic Linear Fusion Rifle;
    Katalysator-opgraderinger

    At låse op for Katalysatoren er den ideelle metode til at maksimere potentialet i dette Exotic-våben.

    • Få Katalysator — vores eksperter vil sikre katalysatoren for at løfte våbnets nytteværdi;
    • Katalysator + Masterwork — vi vil opfylde alle Katalysator-mål og anvende Masterwork for at aktivere bonussen.
    Ekstra tjenester
  • Ressourcepakke — vi vil grinde 150 000 Glimmer, 240 Spoils, 2 Ascendant shards og 50 Legendary shards, så du er sikret valutaen til at købe ethvert Exotic-våben fundet i The Monument to Lost Lights;
  • Stream — se hele din Destiny 2 Sleeper Simulant carry-service udfolde sig via en privat stream.

Vores proces

  • Du får besked, så snart ordren er færdiggjort, eller du kan selv følge fremskridtene;
  • En professionel booster får adgang til din konto (sikret med VPN) for at opfylde Destiny 2 Sleeper Simulant boost-målene;
  • Din service starter inden for 30 minutter eller på dit planlagte tidspunkt;
  • Forvent en besked fra os via e-mail eller vores live chat;
  • Alle valgte ekstra muligheder vil blive fuldt ud adresseret under processen;
  • Nyd din nye D2 Sleeper Simulant carry! Del gerne din feedback på Trustpilot.
  • Vælg dine foretrukne ekstra muligheder og køb dine Destiny 2 Sleeper Simulant carries;

Frequently asked questions

Hvad koster Sleeper Simulant, når man køber det fra Monument to Lost Lights?+

For at erhverve dette våben, skal du levere følgende:

  • 1 Exotic Cipher
  • 125,000 Glimmer
  • 200 Legendary Shards
  • 1 Ascendant Shard
Vælg boost-metode
Katalysator-præferencer
Total
$
73
99
Hurtig betalingVerificerede professionellePengene tilbage

You might also like

Vores fællesskab
Fællesskabets tillid
Ægte feedback fra spillere på tværs af regioner, med hurtig læsning af korte anmeldelser og stærke tillidssignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather