Operation: Shieldwall

Lås upp ditt fraktionsspecifika mount, nå Exalted och samla på dig loot för yrken.

Köp vår Pandaria Classic Operation: Shieldwall ryktes-tjänst för att säkra ett otroligt Alliance-exklusivt mount och en mängd legendariska belöningar. Att nå Exalted-status med denna PvP-fokuserade fraktion är ett slit som kräver mycket tid och engagemang. Lyckligtvis erbjuder BoostRoyal den perfekta genvägen. Beställ vår MoP Operation: Shieldwall boost för att nå Exalted och hämta alla fraktionsspecifika föremål utan krångel.

Belöningar som ingår
  • Sällsynt 458 ilvl utrustning för Honored;
  • Episk 496 ilvl utrustning för Revered;
  • En samling Lesser Charm of Good Fortune som samlas in under tjänstens gång.
Alternativ för leveranshastighet

Välj önskad hastighet för din MoP Classic Operation: Shieldwall ryktes-boost för att påskynda dina framsteg.

  • Super Express — din beställning hanteras med högsta prioritet av våra elit-boosters för snabbast möjliga leverans.
  • Normal — din förfrågan hamnar i vår standardkö;
  • Express — din beställning prioriteras för att avsevärt påskynda slutförandet;
Valfria tillval
  • Champion Trinkets Farm — vårt team farmar den specifika trinket du vill ha från motståndarfraktionens champion;
  • Stream — se din MoP Classic Operation: Shieldwall carry live medan den sker.
  • Behöver du guld? — vi kan leverera den specifika mängd guld du behöver;

Requirements

  • Måste ha Lion's Landing-hubben upplåst.
  • Aktiv karaktär på nivå 90 i WoW Mists of Pandaria Classic är obligatoriskt för denna tjänst;

Tillgängliga Champion Trinkets

Nedan är de trinkets som kan erhållas genom att besegra motståndarfraktionens champions:

  • Alliance Insignia of Conquering;
  • Steadfast Footman's Medallion.
  • SI:7 Operative's Manual;

Tjänsteprocess

Piloted

  • Vid den schemalagda tiden loggar vår expertspelare in på din karaktär för att utföra MoP Operation: Shieldwall boost-tjänsten;
  • Efter att ha köpt din MoP Classic Operation: Shieldwall farmningstjänst, vänligen lämna en recension på Trustpilot.
  • Vårt team kommer att kontakta dig via livechatt eller e-post angående din Pandaria Classic Operation: Shieldwall carry;
  • Vi koordinerar all logistik och fastställer en starttid som passar både ditt schema och tillgängligheten i WoW MoP Classic;
  • Välj dina önskade inställningar och köp din Mists of Pandaria Classic Operation: Shieldwall boost;
  • Vi meddelar dig när din World of Warcraft Pandaria Classic-beställning är slutförd;
  • Vi sätter ihop ett toppteam av boosters för att hantera din WoW Pandaria Classic-beställning;

Frequently asked questions

Hur hittar jag kvartermästaren för Operation: Shieldwall under Mists of Pandaria?+

Agent Malley, kvartermästaren för Operation: Shieldwall, finns vid Lion's Landing i Krasarang Wilds.

Hur får man tag på tabarden för Operation: Shieldwall i Mists of Pandaria?+

Det finns ingen tabard tillgänglig för fraktionen Operation: Shieldwall i World of Warcraft MoP Classic.

Vilken metod är mest effektiv för att farma rykte hos Operation: Shieldwall?+

Eftersom Operation: Shieldwall är en PvP-fraktion måste du slutföra dagliga uppdrag för att höja ditt rykte. När du når Revered kan du köpa en Grand Commendation of the Operation: Shieldwall, vilket är ett kontoövergripande föremål som ökar hastigheten på hur snabbt du får rykte. Genom att använda vår tjänst för ryktesfarmning i Krasarang Wilds kan du säkra alla belöningar snabbt.

Välj boost-metod
Slutförandehastighet
Ryktesnivå
12
Extra alternativ
Extra alternativ
Order summary
Reputation leveling range: 1 → 2
Additional options: Alliance Insignia of Conquering
Total
$
38
Snabb kassaVerifierade proffsPengarna tillbaka

You might also like

Vår community
Gemenskapens förtroende
Riktig feedback från spelare i alla regioner, med snabblästa korta recensioner och starka förtroendesignaler.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DEYesterday
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev