Dual Destiny

Säkra ditt Exotic Class Item. Välj antal körningar. Coaching tillgänglig via BoostRoyal.

Köp en D2 Dual Destiny carry och erövra det senaste hemliga uppdraget i TFS. Eftersom detta Exotic Mission inte kan slutföras solo, behöver du sömlös koordination med en partner för att navigera dess intrikata mekaniker och formidabla fiender. Belöningen är väl värd ansträngningen — ett kraftfullt Exotic Class Item för din Guardian. Säkra en Dual Destiny-boost för en blixtsnabb genomspelning, eller välj Self-play + Coaching för att bemästra varje taktik och mekanik med vägledning från våra expertspelare.

Vad du tjänar
  • Garanterat Exotic Class Item för din specifika klass;
  • Bonus-XP för ditt Season Pass och din artefaktnivå.
  • Slutförande av Dual Destiny-uppdraget;
  • All utrustning och alla resurser som erhålls under körningen;
Tjänstens hastighet

De flesta Dual Destiny carry-beställningar slutförs inom några timmar, men du kan välja ett snabbare tempo:

  • Super Express — din tjänst får högsta prioritet och slutförs 50 % snabbare.
  • Normal — beställningar hanteras av nästa tillgängliga proffs;
  • Express — ett dedikerat team accelererar din slutförandetid med 30 %;
Valfria tillval
  • Stream — se din D2 Dual Destiny-boost i realtid via en privat stream.
  • Lås upp Dual Destiny-uppdraget — vårt team besegrar 3 hemliga Overthrow-bossar för att ge dig tillgång till denna aktivitet;
  • The Final Shape Legendary Campaign — vi klarar den nya TFS-kampanjen på den svåraste svårighetsgraden för att maximera din loot, erfarenhet och Light level;

Requirements

  • The Final Shape-kampanjen slutförd, eller välj tillägget så att vi gör det;
  • Power Level 200 på din valda klass;
  • Dual Destiny-uppdraget upplåst, eller välj tillägget så att vi hanterar det.
  • Destiny 2-konto med The Final Shape-expansionen aktiv;

Processen

  • 💬 Vårt team kontaktar dig via e-post eller livechatt för att samordna.
  • 🌟 Njut av dina belöningar och lämna gärna en recension på Trustpilot.
  • 🎮 Vid den schemalagda tiden loggar vår professionella spelare in på ditt konto och påbörjar Dual Destiny-boosttjänsten.
  • 📋 Vi fastställer alla detaljer gällande din D2 Dual Destiny-boost innan vi börjar.
  • 🔔 Du får en avisering när din D2 Dual Destiny carry-tjänst är slutförd.
  • ⚙️ Välj dina föredragna extraalternativ och säkra dina Destiny 2 Dual Destiny-körningar.
  • 🤝 Vi sätter upp en dedikerad Discord-kanal där du kan chatta med din manager och övervaka din beställning; om du valde self-play går du med direkt i boosterns fireteam.
Välj boost-metod
Hastighetsalternativ
Välj din klass
Order summary
Number of runs x1×1
Total
$
7
99
Snabb kassaVerifierade proffsPengarna tillbaka

You might also like

Vår community
Gemenskapens förtroende
Riktig feedback från spelare i alla regioner, med snabblästa korta recensioner och starka förtroendesignaler.
"
S
s***3
USYesterday
W session! All good
Seamless Process
Trusted Seller
Verified Order
Coachfinita
"
N
n***r
CZYesterday
Very good, he even lowered the price
Quality Experience
Verified Order
Coachsviliev
"
K
K***i
USYesterday
job well done
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachAcura
"
C
C***e
ESYesterday
I excellent service
Premium Service
Verified Order
CoachZendo
"
D
d***t
FR2 days ago
good player ;)
Recommended
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
N
N***e
US2 days ago
Very quick to respond and complete order
Prompt Response
Verified Order
CoachEnda
"
I
i***w
FR2 days ago
nice and fast
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachNoDream
"
O
O***y
FI2 days ago
Really good job!
Premium Service
Prompt Response
Verified Order
CoachStepBack
"
1
1***x
AU2 days ago
Lost one game and one game only. Super talented player.
Accurate Description
Seamless Process
Verified Order
Coachmasterrr
"
S
S***n
FR2 days ago
Good booster, quick communication, and appreciated service.
Clear Communication
Swift Delivery
Verified Order
CoachFaceitBooster
"
D
d***t
FR2 days ago
good player
Seamless Process
Verified Order
CoachNeakron
"
I
i***M
AU2 days ago
Fast and friendly
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachAmory
"
E
E***h
DE2 days ago
i recommend
Recommended
Verified Order
CoachVasmedus
"
S
S***h
AT2 days ago
really nice guy, fast service, good player
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
L
L***k
US2 days ago
super kind and efficient
Accurate Description
Clear Communication
Verified Order
CoachWhizkid
"
B
b***8
2 days ago
Best ever person and rumble otp! Highly recommend!
Recommended
Verified Order
Coachbabuj
"
A
A***i
US2 days ago
Great boost
Quality Experience
Verified Order
CoachNeakron
"
M
m***d
BE2 days ago
friendly and fast!
Swift Delivery
Verified Order
CoachZendo
"
S
S***d
FR2 days ago
Easy account access, E mail changed in 20min
Seamless Process
Verified Order
CoachKoRa
"
L
L***k
US2 days ago
Very efficient and kind
Prompt Response
Accurate Description
Verified Order
Coachxprimmiex
"
k***
k***
US2 days ago
1v9'd every game as always. goat!
Accurate Description
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
E
e***6
US2 days ago
good account good service
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
r***1
r***1
US2 days ago
What a great booster! probably my favorite so far! Your Rumble is a beast!!! 100/100, thank you BABUJ!
Quality Experience
Verified Order
Coachbabuj
"
T
T***0
BG2 days ago
Amazing player
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron