Hyjal Summit

Asigură-ți 2+ obiecte garantate. Reluări pentru T6 Helm și Mănuși până când obiectele tale cad.

2 Obiecte garantate
  • Reluări nelimitate până când obiectele cad
  • Minimum 2 obiecte epice per sesiune
  • Fără dependență de RNG
Loot T6 pregătit
  • Reputație Scale of the Sands câștigată
  • Obține echipament ilvl 141–151 de la fiecare boss
  • Token-uri T6 pentru mănuși și coif
Reset finalizat
  • Sesiune completă cu 5 boși, dintr-o singură dată
  • Start în aceeași zi, finalizare în același reset
  • Lockout salvat, reputație câștigată

Asigură-ți boost-ul TBC Classic Hyjal Summit cu BoostRoyal — învinge toți cei 5 boși Tier 6 pentru a obține echipament ilvl 141–151, asigură-ți token-urile T6 pentru mănuși și coif și câștigă reputație Scale of the Sands într-o singură sesiune.

Beneficiile serviciului
  • 📈 Reputație Scale of the Sands — câștigă puncte de reputație pentru echipament de raid de top;
  • ⚔️ 5/5 Hyjal Summit clear — finalizează lockout-ul de raid cu fiecare boss Tier 6 învins;
  • 💎 Token-uri T6 pentru mănuși și coif — potențiale drop-uri epice pentru a-ți completa setul de tier;
  • 🔄 Reluări oferite — continuăm până când obiectele tale garantate sunt obținute.
  • Garantat 2 obiecte epice — echipament ilvl 141–151 care cade fără a depinde de RNG;
  • 🏆 Opțiune Full Loot Priority — asigură-te că fiecare piesă de loot pentru specializarea ta este rezervată pentru tine;
Procesul serviciului

🛡️ Furnizează informații → ⚔️ Hyjal curățat → 📦 Colectează recompensele

  1. Trimite datele contului tău prin formularul nostru criptat — utilizăm autentificări protejate prin VPN bazate pe locația ta.
  2. Echipa noastră curăță manual toți cei 5 boși din Hyjal Summit pe caracterul tău pentru a obține 2+ piese de echipament epic.
  3. Accesează-ți contul pentru a găsi noul loot, reputația crescută și lockout-ul finalizat.

Requirements

  • Attunement-ul pentru Hyjal Summit finalizat.
  • Caracter de nivel 70 activ pe TBC 20th Anniversary Classic;

Frequently asked questions

Care este procesul pentru a intra în Hyjal Summit în Burning Crusade Anniversary?+

Accesul la Hyjal Summit în Burning Crusade necesită finalizarea misiunii de attunement The Vials of Eternity. Trebuie să îi învingi pe Lady Vashj în Serpentshrine Cavern și pe Kael’thas Sunstrider în Tempest Keep, apoi să predai resturile flacoanelor lor. Odată ce această misiune este finalizată, vei obține acces la raidul Battle for Mount Hyjal prin Caverns of Time situat în Tanaris. Nu poți trece prin portalul raidului dacă acest attunement lipsește.

Care este durata estimată a unei sesiuni de raid în Hyjal Summit?+

Un raid obișnuit în Hyjal Summit în Burning Crusade durează în general între 3–5 ore pentru un grup standard. Utilizând serviciul nostru de boost TBC Classic Hyjal Summit, curățarea completă este finalizată semnificativ mai rapid, deoarece profesioniștii noștri sunt familiarizați cu fiecare rută, fază a boșilor și poziționare ideală în cadrul raidului.

Ce nivel trebuie să atingi pentru Hyjal Summit în TBC Classic Fresh?+

Un grup de 25 de jucători este dimensiunea prevăzută pentru acest raid și trebuie să fii cel puțin nivel 70 pentru a intra în Hyjal Summit.

Care boss servește drept confruntare finală în Hyjal Summit?+

Într-adevăr. Când achiziționezi un boost TBC Classic Hyjal Summit, obiectele specificate în opțiunea aleasă îți sunt garantate. Primești întotdeauna minimum 2+ obiecte garantate, iar alegerea unei sesiuni de Full Loot Priority asigură că fiecare obiect compatibil cu clasa și specializarea ta este pus deoparte pentru tine și înmânat imediat după înfrângerea boșilor.

Pre-order
Setări loot
Metoda de boosting
Selectează serverul
Selectează serverul
Viteza serviciului
Total
$
980
Finalizare rapidăProfesioniști verificațiBani înapoi

You might also like

Comunitatea noastră
Încrederea Comunității
Feedback real de la jucători din toate regiunile, cu recenzii scurte și semnale puternice de încredere.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev