Buried Bloodline

Stăpânește mecanica unică de life-steal. Declanșează Devour la comandă! Opțiune de Catalyst disponibilă.

Sidearm PvE de nivel S

Un Void Exotic de top pentru dungeon-uri și endgame PvE, îmbinând supraviețuirea, debuff-urile și daunele constante.

Motor de supraviețuire Devour

Activează Devour la eliminări pentru recuperarea instantanee a sănătății — ideal pentru joc solo și setup-uri agresive de tip Void.

Utilitate Weaken

Utilizează Catalyst-ul pentru a aplica Weaken, amplificând daunele primite de ținte pentru a crește DPS-ul echipei tale.

Cumpără un boost pentru Destiny 2 Buried Bloodline pentru a obține Exotic Void Sidearm-ul găsit în Warlord’s Ruin Dungeon. Acest armament de top oferă vindecare, activează Devour pentru o supraviețuire superioară și utilizează Catalyst-ul său pentru a aplica un debuff de +15% daune țintelor.

Ce vei obține
  • 🎒 Toate resursele și obiectele colectate pe parcursul serviciului — tot loot-ul rămâne pe profilul tău;
  • 🛡️ Finalizări repetate ale ultimului boss din Warlord’s Ruin — vom farma encounter-ul până când drop-ul tău Exotic este confirmat;
  • Buried Bloodline Exotic Void Sidearm — obținut prin înfrângerea ultimului boss, Hefnd’s Vengeance, în Warlord’s Ruin;
  • 💎 Oportunități de a colecta arme și armuri specifice dungeon-ului — cum ar fi echipament de tip Tier, shadere și engrame;
  • 📈 Progresie pentru Artifact și Season Pass — crește-ți nivelul și câștigă recompense simultan.

Requirements

  • Finalizarea quest-ului In the Shadow of the Mountain sau selectarea add-on-ului corespunzător, dacă achiziționezi Catalyst-ul pentru Buried Bloodline.
  • Cont activ de Destiny 2 care include Lightfall Deluxe Edition sau un Dungeon Key achiziționat prin Eververse;

Upgrade-uri Catalyst

Securizarea unui Catalyst este metoda optimă pentru a crește eficiența armei tale Exotice. Trebuie să finalizezi quest-ul In the Shadow of the Mountain sau să selectezi add-on-ul relevant pentru a obține acces la Catalyst.

  • Obține Catalyst — echipa noastră localizează fiecare Blight ascuns și elimină un boss secret în interiorul Dungeon-ului pentru a securiza Catalyst-ul și a-ți îmbunătăți arma;
  • Catalyst + Masterwork — ne ocupăm de toate cerințele Catalyst-ului și efectuăm Masterwork-ul pentru a activa buff-ul.
Quest-ul In the Shadow of the Mountain trebuie finalizat sau opțiunea corespunzătoare aleasă pentru a debloca Catalyst-ul.

Procesul serviciului

  • Selectează upgrade-urile preferate și cumpără serviciul de carry Buried Bloodline D2;
  • Inițiem comanda ta în 30 de minute sau la ora programată;
  • Bucură-te de noul tău echipament! Te rugăm să ne lași o recenzie pe Trustpilot.
  • Așteaptă un mesaj de la noi prin e-mail sau live chat;
  • Îți oferim o actualizare odată ce boost-ul tău pentru Destiny 2 Buried Bloodline este finalizat;
  • Un booster profesionist se conectează la contul tău (protejat prin VPN);
  • Echipa noastră îți pilotează personajul pentru a învinge ultimul boss din Warlord's Ruin;
  • Orice opțiuni extra alese sunt prioritizate și finalizate în consecință;

Frequently asked questions

Poți explica ce este Buried Bloodline în Destiny 2?+

Buried Bloodline funcționează ca un Exotic Void Sidearm care consumă muniție specială. Lansând proiectile Void cu ghidaj, acesta drenează viața inamicilor și oferă Devour la obținerea de multi-kills, transformându-ți eficient Guardian-ul într-o forță auto-sustenabilă.

Care este metoda de obținere a Exotic Sidearm-ului Buried Bloodline?+

Poți obține acest Sidearm ca un drop aleatoriu prin finalizarea cu succes a ultimului boss din Warlord's Ruin Dungeon.

În ce mod interacționează Devour cu Buried Bloodline?+

Devour oferă recuperarea sănătății la fiecare eliminare și accelerează semnificativ regenerarea grenadelor. Buried Bloodline facilitează un ciclu în care eliminările activează Devour, care ulterior îți alimentează grenadele pentru a obține și mai multe eliminări. Este o alegere ideală pentru orice build bazat pe Void.

Care sunt efectele Catalyst-ului Splitvein Lineage?+

Ori de câte ori Devour este activ, focurile trase cu Buried Bloodline slăbesc țintele (Weaken), rezultând într-o creștere de 15% a tuturor daunelor primite de acestea. Această utilitate face arma extrem de eficientă atât pentru supraviețuirea individuală, cât și pentru îmbunătățirea DPS-ului echipei.

Care este raritatea drop-ului Buried Bloodline?+

Obiectul este obținut exclusiv de la ultimul boss din Warlord’s Ruin, având o rată de drop notabil de mică. Boosterii noștri efectuează run-uri constante împotriva lui Hefnd’s Vengeance până când Exotic-ul tău este securizat, oferind finalizarea garantată.

Implică boost-ul pentru Buried Bloodline riscuri de siguranță?+

Cu siguranță. Fiecare serviciu respectă Protocolul Zero-Ban de la BoostRoyal, care utilizează gameplay manual, VPN-uri adaptate regiunii și interzice strict instrumentele terțe. Securitatea și confidențialitatea contului tău sunt menținute pe tot parcursul procesului de boost.

Selectează metoda de boost
Opțiuni Catalyst
Total
$
23
99
Finalizare rapidăProfesioniști verificațiBani înapoi

You might also like

Comunitatea noastră
Încrederea Comunității
Feedback real de la jucători din toate regiunile, cu recenzii scurte și semnale puternice de încredere.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
USYesterday
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather