Counter-Strike 2 rangų pasiskirstymas

Valve neskelbia oficialaus CS Rating pasiskirstymo. Šiame puslapyje naudojami csstats.gg aktyvių „Premier“ režimo žaidėjų duomenys, rodantys žaidėjų dalį kiekvienoje spalvų kategorijoje – nuo pilkos iki auksinės.

Trečiųjų šalių stebėjimo įrankio imtisPremier Season 5

Reitingų lentelės vidurys

Vidutinis žaidėjas yra Blue (10,000–14,999)

Dažniausias reitingas
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Aukščiausias rangas
Gold (30,000+)
0,1%
Eilė
Premier (CS Rating)

Duomenys atnaujinti 2026 m. lapkričio 8 d.Paskutinį kartą peržiūrėta 2026 m. lapkričio 8 d.

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 2026 m. lapkričio 8 d.

Visi regionai. csstats.gg stebimi žaidėjai, kurie per pastarąsias 30 dienų žaidė „Premier“ režimą (apie 5,3 milijono).

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Counter-Strike 2 rangų pasiskirstymas — Premier (CS Rating)
Rangas% žaidėjųPozicija
Gold (30,000+)0,1%Geriausi 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Geriausi 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Geriausi 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Geriausi 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Geriausi 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Geriausi 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Geriausi 100%

Trečiųjų šalių stebėjimo įrankio imtis. Tai 30 dienų slenkantis stebėjimo langas, o ne pilna statistika. Atskira 2026 m. rugsėjo mėn. 3,1 milijono reitinguotų žaidėjų imtis rodo panašius rezultatus, paklaida kiekvienoje kategorijoje siekia apie vieną procentinį punktą. Šaltiniai: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Jūsų reitingas

Koks retas yra jūsų rangas?

Blue (10,000–14,999)
Geriausi 55,5%
geriau nei 44,5% reitinguojamų žaidėjų
Nori retesnio rango? Sužinok savo „boost“ kainą→
Reitingų lentelės analizė

Spalvų kategorijos, o ne rankai

„Premier“ režime nėra tradicinių rankų. Tavo CS Rating yra skaičius, o žaidimas jį suskirsto į 5 000 taškų intervalus: pilka, šviesiai mėlyna, mėlyna, violetinė, rožinė, raudona ir auksinė (nuo 30 000 ir daugiau). „Competitive“ režime vis dar naudojamos senosios skill groups, tačiau jos uždirbamos kiekvienam žemėlapiui atskirai, todėl vienas žaidėjas jų gali turėti kelias vienu metu.

Metodika

Iš kur gaunami šie skaičiai

Valve neskelbia oficialaus CS2 reitingų pasiskirstymo. Mes naudojame csstats.gg duomenis apie žaidėjus, kurie per pastarąsias 30 dienų žaidė „Premier“ režimą visuose regionuose. Duomenys suskirstyti į septynias žaidimo spalvų kategorijas ir palyginti su nepriklausoma 2026 m. rugsėjo mėn. 3,1 milijono reitinguotų žaidėjų imtimi. Statistiniai įrankiai fiksuoja tik tuos žaidėjus, kuriuos mato, todėl šiuos skaičius vertinkite kaip didelę imtį. Duomenys atnaujinami pasibaigus „Premier“ sezonui.

Kilk reitingų lentelėje

Kiekvienas pakilimas į aukštesnį rangą reiškia, kad aplenki didesnę dalį žaidėjų. Mūsų „boosteriai“ ir treneriai žaidžia aukščiausiame lygyje.

Kitų žaidimų reitingų pasiskirstymas

Visi žaidimai →
Turite klausimų?

Dažniausiai užduodami klausimai

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Ar Valve skelbia CS2 rank distribution?

Ne. Valve rodo tik paties žaidėjo CS Rating ir lyderių lenteles, bet ne bendrą pasiskirstymą. Kiekvienas CS2 reitingų pasiskirstymo puslapis naudoja duomenis iš statistikos įrankių; mūsų šaltinis nurodytas po lentele.

Koks CS Rating laikomas geru CS2 žaidime?

Bet koks rezultatas rožinėje kategorijoje (20 000+) jau reiškia, kad patenki maždaug į geriausių „Premier“ žaidėjų dešimtuką, o raudona ir auksinė kategorijos yra kur kas retesnės. Tikslius procentus rasi lentelėje.

Kodėl čia nėra „Competitive“ skill groups?

„Competitive“ skill groups yra uždirbamos kiekvienam žemėlapiui atskirai, todėl vienas žaidėjas gali būti Silver viename žemėlapyje ir Gold Nova kitame. Statistikos įrankiai skaičiuoja žemėlapių reitingus, o ne žaidėjus, todėl žaidėjų pasiskirstymo lentelė būtų klaidinanti.