התפלגות דרגות ב-League of Legends

כמה שחקני League of Legends נמצאים ב-Gold, Emerald או Diamond? אנחנו סופרים כל שחקן ב-Solo/Duo מדורג בכל שרת דרך ה-API הרשמי של Riot ומפרסמים את אחוזי השחקנים בכל division, גם במצטבר וגם לפי שרת.

נמדד על ידי BoostRoyal מתוך ה-API הרשמי2026 Season 3

אמצע הסולם

השחקן החציוני הוא Gold III

הדירוג הנפוץ ביותר
Gold IV
8.3%
הדרגה הגבוהה ביותר
Challenger
0.017%
שחקנים שנספרו
17,107,381
Ranked Solo/Duo · All servers

נתונים נכון ל- 8 בנובמבר 2026נבדק לאחרונה 8 בנובמבר 2026

Ranked Solo/Duo · All servers

2026 Season 3 · 8 בנובמבר 2026

כל 15 השרתים שניתן לקרוא, במצטבר: EU West, North America, Korea, EU Nordic & East, Brazil, Latin America North, Latin America South, Japan, Oceania, Turkey, Russia, Middle East, Southeast Asia, Taiwan, Vietnam

  1. 3.8%
    LoL Iron rank emblem
  2. 15.8%
    LoL Bronze rank emblem
  3. 20.6%
    LoL Silver rank emblem
  4. 23.3%
    LoL Gold rank emblem
  5. 18.4%
    LoL Platinum rank emblem
  6. 13.6%
    LoL Emerald rank emblem
  7. 3.9%
    LoL Diamond rank emblem
  8. 0.55%
    LoL Master rank emblem
  9. 0.04%
    LoL Grandmaster rank emblem
  10. 0.017%
    LoL Challenger rank emblem
התפלגות דרגות ב-League of Legends — Ranked Solo/Duo · All servers
דרגהאחוז מהשחקניםמיקום
LoL Challenger rank emblem
Challenger
0.017%העליונים 0.017%
LoL Grandmaster rank emblem
Grandmaster
0.04%העליונים 0.057%
LoL Master rank emblem
Master
0.55%העליונים 0.61%
LoL Diamond rank emblem
Diamond I
0.58%העליונים 1.2%
LoL Diamond rank emblem
Diamond II
1.3%העליונים 2.5%
LoL Diamond rank emblem
Diamond III
0.6%העליונים 3.1%
LoL Diamond rank emblem
Diamond IV
1.4%העליונים 4.6%
LoL Emerald rank emblem
Emerald I
3.3%העליונים 7.9%
LoL Emerald rank emblem
Emerald II
2.1%העליונים 10%
LoL Emerald rank emblem
Emerald III
2.8%העליונים 12.8%
LoL Emerald rank emblem
Emerald IV
5.4%העליונים 18.1%
LoL Platinum rank emblem
Platinum I
2.6%העליונים 20.8%
LoL Platinum rank emblem
Platinum II
3.8%העליונים 24.6%
LoL Platinum rank emblem
Platinum III
4.6%העליונים 29.2%
LoL Platinum rank emblem
Platinum IV
7.4%העליונים 36.6%
LoL Gold rank emblem
Gold I
3.7%העליונים 40.3%
LoL Gold rank emblem
Gold II
5.3%העליונים 45.6%
LoL Gold rank emblem
Gold III
5.9%העליונים 51.6%
LoL Gold rank emblem
Gold IV
8.3%העליונים 59.8%
LoL Silver rank emblem
Silver I
4.2%העליונים 64.1%
LoL Silver rank emblem
Silver II
5.2%העליונים 69.3%
LoL Silver rank emblem
Silver III
5.2%העליונים 74.5%
LoL Silver rank emblem
Silver IV
5.9%העליונים 80.4%
LoL Bronze rank emblem
Bronze I
3.5%העליונים 83.9%
LoL Bronze rank emblem
Bronze II
4%העליונים 87.9%
LoL Bronze rank emblem
Bronze III
3.8%העליונים 91.6%
LoL Bronze rank emblem
Bronze IV
4.6%העליונים 96.2%
LoL Iron rank emblem
Iron I
1.8%העליונים 98%
LoL Iron rank emblem
Iron II
1%העליונים 99%
LoL Iron rank emblem
Iron III
0.51%העליונים 99.5%
LoL Iron rank emblem
Iron IV
0.48%העליונים 100%

נמדד על ידי BoostRoyal מתוך ה-API הרשמי. ה-API של Riot מחזיר לכל היותר 10,000 שחקני Master לשרת, לכן הנתונים של Master מוטים כלפי מטה בשרתים: EU West, North America, Korea, EU Nordic & East, Brazil, Vietnam. מקורות: Riot Games API — league-v4 entries

הדירוג שלך

עד כמה הדרגה שלך נדירה?

LoL Gold rank emblem
Gold III
העליונים 51.6%
טוב יותר מ-48.4% מהשחקנים המדורגים
כמה זמן לוקח לטפס בדירוג?→רוצה דרגה נדירה יותר? בדוק את מחיר הבוסט שלך→
לפי שרת

איך השרתים משתווים

אותה דרגה עשויה להיות נדירה יותר בשרתים מסוימים מאשר באחרים. כל שרת נספר בנפרד, מאותו מקור ובאותו היום.

שרתשחקנים שנספרודירוג חציוניEmerald+Diamond+Master+
EU West3,886,567Gold III17.6%4.2%0.28%
North America1,736,695Gold IV16.8%4.2%0.63%
Korea3,395,512Gold III18.1%4.3%0.32%
EU Nordic & East1,660,112Gold III18.4%4.6%0.64%
Brazil1,292,414Gold III18.3%4.7%0.83%
Latin America North837,858Gold III19.3%5.1%0.99%
Latin America South882,567Gold III18.5%5%1.1%
Japan316,774Gold III19.8%5.5%1.1%
Oceania209,391Gold III17.9%4.8%0.99%
Turkey918,309Gold III19.3%4.9%0.75%
Russia226,353Gold III18.7%4.4%0.66%
Middle East54,567Gold III20.1%5.1%1%
Southeast Asia377,415Gold IV17.4%4.4%0.95%
Taiwan300,310Gold III18.5%4.9%0.96%
Vietnam1,012,537Gold III19.8%5.6%1.1%
קריאת הסולם

למה המספרים שלנו שונים מאתרים אחרים

רוב טבלאות ההתפלגות מגיעות מכלים שעוקבים רק אחרי שחקנים שחיפשו את עצמם באתר, מה שיוצר הטיה לכיוון שחקנים פעילים מאוד ורמות גבוהות. אנחנו פונים ישירות ל-API המדורג של Riot כדי לראות כמה שחקנים נמצאים בכל division, כך שכל חשבון מדורג בשרת נספר פעם אחת, כולל אלו שאף אחד מעולם לא חיפש. היוצא מן הכלל הוא ה-Master בשרתים הגדולים ביותר, שם ה-API עוצר ב-10,000 שחקנים.

Master, Grandmaster ו-Challenger

שלוש הרמות הגבוהות ביותר אינן divisions רגילים. Master פתוח לכל מי שמגיע אליו, בעוד ש-Grandmaster ו-Challenger הם לוחות הישגים עם מספר מקומות קבוע לכל שרת, לכן האחוז שלהם תלוי בגודל השרת. זו הסיבה שאותו rank נחשב לנדיר יותר בשרת גדול מאשר בשרת קטן.

מתודולוגיה

מאיפה מגיעים המספרים האלה

הנתונים נספרים מתוך ה-league-v4 API של Riot Games: עבור כל שרת וכל division מ-Iron IV ועד Diamond I, אנחנו סופרים את כל השחקנים ב-Solo/Duo מדורג, ומושכים את נתוני ה-Master, Grandmaster ו-Challenger מנקודות הקצה של ה-league. כל שחקן נספר פעם אחת בשרת שבו הוא משחק, ב-division שבו הוא נמצא נכון ל-split הנוכחי. ה-API של Riot מחזיר לכל היותר 10,000 שחקני Master לשרת, לכן הנתונים של Master מוטים כלפי מטה בשרתים הגדולים ביותר; הטבלאות מציינות זאת. אחוז השחקנים ב-division מסוים הוא מספר השחקנים בו חלקי סך כל השחקנים המדורגים שנספרו. הנתונים מתעדכנים מדי שבוע; התאריך בכל טבלה הוא היום שבו בוצעה הספירה.

טפס בסולם הדרגות

כל דרגה שאתה מטפס מציבה אותך מעל חלק גדול יותר מבסיס השחקנים. המאיצים והמאמנים שלנו משחקים בטופ של הדירוג.

התפלגות דירוג למשחקים אחרים

כל המשחקים →
יש לכם שאלות?

שאלות נפוצות

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

מאיפה מגיעה התפלגות ה-rank הזו ב-League of Legends?

מה-API המדורג של Riot עצמה. אנחנו סופרים שחקנים בכל division בכל שרת שאנחנו יכולים לקרוא, במקום לדגום רק שחקנים שביקרו באתר סטטיסטיקות, ואנחנו מרעננים את הספירה מדי שבוע.

האם ההתפלגות כוללת את ה-Flex queue?

לא. הטבלאות האלו הן של Ranked Solo/Duo, שזה ה-queue שרוב השחקנים מתכוונים אליו כשהם מדברים על ה-rank שלהם. ל-Flex יש סולם דירוג נפרד משלו.

למה ה-Challenger נדיר יותר בשרתים מסוימים מאחרים?

ל-Grandmaster ו-Challenger יש מספר קבוע של שחקנים לכל שרת. בשרת עם מיליוני שחקנים מדורגים, המספר הקבוע הזה הוא חלק קטן מאוד; בשרת קטן יותר, אותו מספר של מקומות מהווה אחוז גדול יותר.

האם ההתפלגות משתנה במהלך ה-season?

כן. מיד אחרי איפוס ה-rank, שחקנים מרוכזים ברמות נמוכות יותר, והסולם מתפרס ככל שה-split מתקדם. זו הסיבה שאנחנו סופרים מחדש מדי שבוע ומתארכים כל טבלה.