התפלגות דרגות ב-Counter-Strike 2
Valve לא מפרסמת נתונים על התפלגות ה-CS Rating. דף זה משתמש בנתוני csstats.gg של שחקני Premier פעילים ומציג את אחוז השחקנים בכל טווח צבעים, מאפור ועד זהב.
אמצע הסולם
השחקן החציוני הוא Blue (10,000–14,999)
- הדירוג הנפוץ ביותר
- Blue (10,000–14,999)
- 26.1%
- הדרגה הגבוהה ביותר
- Gold (30,000+)
- 0.1%
- תור
- Premier (CS Rating)
נתונים נכון ל- 8 בנובמבר 2026נבדק לאחרונה 8 בנובמבר 2026
Premier (CS Rating)
Premier Season 5 · 8 בנובמבר 2026
כל האזורים. שחקנים פעילים ב-Premier ב-30 הימים האחרונים ש-csstats.gg עוקב אחריהם (כ-5.3 מיליון)
- 21.3%
- 23.2%
- 26.1%
- 19.3%
- 8.3%
- 1.8%
- 0.1%
| דרגה | אחוז מהשחקנים | מיקום |
|---|---|---|
| Gold (30,000+) | 0.1% | העליונים 0.1% |
| Red (25,000–29,999) | 1.8% | העליונים 1.9% |
| Pink (20,000–24,999) | 8.3% | העליונים 10.2% |
| Purple (15,000–19,999) | 19.3% | העליונים 29.5% |
| Blue (10,000–14,999)חציון | 26.1% | העליונים 55.5% |
| Light Blue (5,000–9,999) | 23.2% | העליונים 78.7% |
| Grey (0–4,999) | 21.3% | העליונים 100% |
דגימה מאתר מעקב צד-שלישי. חלון מעקב מתגלגל של 30 יום, לא מפקד אוכלוסין. מדגם נפרד מספטמבר 2026 של 3.1 מיליון שחקנים מדורגים מראה סטייה של כנקודה אחת בלבד בכל טווח. מקורות: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)
עד כמה הדרגה שלך נדירה?
טווח צבעים, לא רמות (ranks)
ב-Premier אין רמות עם שמות. ה-CS Rating שלך הוא מספר, והמשחק צובע אותו בטווחים של 5,000. אפור, תכלת, כחול, סגול, ורוד, אדום וזהב ב-30,000 ומעלה. מצב Competitive עדיין משתמש בקבוצות המיומנות הישנות, אבל הן נקבעות לכל מפה בנפרד, כך ששחקן אחד יכול להחזיק בכמה מהן בו-זמנית.
מאיפה מגיעים המספרים האלה
Valve לא מפרסמת התפלגות CS2 rating. אנחנו משתמשים בהתפלגות של csstats.gg לשחקנים פעילים ב-Premier ב-30 הימים האחרונים, מכל האזורים, מחולקים לשבעת טווחי הצבעים של המשחק, ומצליבים את הנתונים מול מדגם בלתי תלוי מספטמבר 2026 של 3.1 מיליון שחקנים מדורגים. אתרי Tracker סופרים רק את השחקנים שהם מזהים, לכן יש להתייחס לנתונים כמדגם גדול. הנתונים מתעדכנים כשהעונה הבאה ב-Premier מתייצבת.

טפס בסולם הדרגות
כל דרגה שאתה מטפס מציבה אותך מעל חלק גדול יותר מבסיס השחקנים. המאיצים והמאמנים שלנו משחקים בטופ של הדירוג.
התפלגות דירוג למשחקים אחרים
כל המשחקים →שאלות נפוצות
Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.
האם Valve מפרסמת את התפלגות הרמות ב-CS2?
לא. Valve מציגה לכל שחקן את ה-CS Rating האישי שלו ואת ה-leaderboards, אך לא התפלגות כללית. כל התפלגות CS2 מגיעה מאתרי Tracker; שלנו מצוין בטבלה למטה.
מה נחשב CS Rating טוב ב-CS2?
כל דירוג בטווח הוורוד (20,000+) כבר מציב אותך בערך בעשירייה הראשונה של שחקני Premier פעילים, וצבעים כמו אדום וזהב נדירים הרבה יותר. האחוזים המדויקים מופיעים בטבלה.
למה אין כאן קבוצות מיומנות (skill groups) של Competitive?
קבוצות המיומנות ב-Competitive נקבעות לכל מפה, כך ששחקן יכול להיות Silver במפה אחת ו-Gold Nova באחרת. אתרי Tracker סופרים רמות לפי מפות ולא לפי שחקנים, מה שהופך טבלה של אחוזי שחקנים למטעה.


























