Counter-Strike 2 rankide jaotus

Valve ei avalda CS Rating jaotust. See leht kasutab csstats.gg aktiivsete Premier-mängijate arvu ja näitab osakaalu igas värvivahemikus, hallist kullani.

Kolmanda osapoole jälgija valimPremier Season 5

Edetabeli keskpaik

Mediaanmängija on Blue (10,000–14,999)

Kõige levinum reiting
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Kõrgeim järk
Gold (30,000+)
0,1%
Järjekord
Premier (CS Rating)

Andmed seisuga 8. november 2026Viimati kontrollitud 8. november 2026

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 8. november 2026

Kõik regioonid. Viimase 30 päeva jooksul Premier-režiimis aktiivsed mängijad, keda csstats.gg jälgib (umbes 5,3 miljonit).

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Counter-Strike 2 järkude jaotus — Premier (CS Rating)
Järk% mängijatestPositsioon
Gold (30,000+)0,1%Ülemine 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Ülemine 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Ülemine 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Ülemine 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Ülemine 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Ülemine 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Ülemine 100%

Kolmanda osapoole jälgija valim. Tegemist on jooksva 30-päevase jälgimisaknaga, mitte rahvaloendusega. Eraldi 2026. aasta septembri 3,1 miljoni reitinguga mängija valim ühtib tulemustega umbes ühe protsendipunkti piires igas vahemikus. Allikad: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Sinu reiting

Kui haruldane on sinu järk?

Blue (10,000–14,999)
Ülemine 55,5%
parem kui 44,5% reitinguga mängijatest
Soovid haruldasemat ranki? Vaata oma boosti hinda→
Edetabeli analüüs

Värvivahemikud, mitte rankid

Premier-režiimis pole nimega ranke. Sinu CS Rating on number ja mäng värvib selle 5000-punktiliste vahemike kaupa. Hall, helesinine, sinine, lilla, roosa, punane ja kuldne alates 30 000 punktist. Competitive režiim kasutab endiselt vanu skill gruppe, kuid need teenitakse kaardipõhiselt, seega võib ühel mängijal olla korraga mitu erinevat ranki.

Metoodika

Kust need numbrid pärinevad

Valve ei avalda CS2 rating jaotust. Kasutame csstats.gg andmeid viimase 30 päeva jooksul Premier-režiimis aktiivsete mängijate kohta kõigis regioonides, jagatuna mängu seitsmesse värvivahemikku, ning võrdleme neid 2026. aasta septembri sõltumatu 3,1 miljoni reitinguga mängija valimiga. Trackerid loendavad ainult neid mängijaid, keda nad näevad, seega käsitle neid arve suure valimina. Uuendame andmeid, kui järgmine Premier hooaeg stabiliseerub.

Tõuse edetabelis

Iga rank, mille võrra tõused, asetab sind suurema osa mängijaskonnast ettepoole. Meie boosterid ja treenerid mängivad tipus.

Teiste mängude reitingute jaotus

Kõik mängud →
On sul küsimusi?

Korduma kippuvad küsimused

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Kas Valve avaldab CS2 rank distributioni?

Ei. Valve näitab iga mängija enda CS Ratingut ja edetabeleid, kuid mitte jaotust. Iga CS2 jaotus pärineb trackerilt; meie oma on nimetatud tabeli all.

Milline on hea CS Rating CS2-s?

Kõik, mis jääb roosasse vahemikku (20 000+), paigutab sind ligikaudu aktiivsete Premier-mängijate esikümnendikku, punane ja kuldne on aga märgatavalt haruldasemad. Täpsed osakaalud leiad tabelist.

Miks siin pole Competitive skill gruppe?

Competitive skill grupid teenitakse kaardipõhiselt, seega võib üks mängija olla ühel kaardil Silver ja teisel Gold Nova. Trackerid loendavad kaardipõhiseid ranke, mitte mängijaid, mis muudab mängijate osakaalu tabeli eksitavaks.