Motif-41

Dominer med Heal Clip + Incandescent på denne første Solar Area-denial GL. Utløs antennelser uten anstrengelse.

Kjøp vår BoostRoyal Destiny 2 Motif-41-tjeneste for å sikre din Solar Area-Denial Grenade Launcher raskt og trygt. Dra nytte av konsekvent sesongbasert farming, flere item drops, topp-tier PvE God Rolls og full crossplay-kompatibilitet med vår profesjonelle D2 Motif-41 carry.

Hva du mottar
  • 🌐 Full crossplay-funksjonalitet for enhver guardian på hvilken som helst plattform;
  • Din valgte roll av Motif-41 Grenade Launcher;
  • 🛡️ Maksimal kontobeskyttelse: VPN-bruk, datakryptering og total diskresjon uten chat-interaksjon.
  • 🎒 Hvert ekstra drop samlet inn gjennom tjenesten;

Requirements

  • Minimum Power Level 400+ kreves for Tier 4;
  • Aktiv Destiny 2-konto med Renegades-utvidelsen;
  • Minimum Power Level 450 kreves for Tier 5.

Vår prosess

  • For å holde deg oppdatert, oppretter vi en Discord-kanal hvor du kan chatte med din manager og overvåke fremdriften for Destiny 2 Motif-41-farming;
  • Vi tildeler et team med profesjonelle boostere tilpasset din tilgjengelighet;
  • Teamet vårt vil ta kontakt via live chat eller e-post;
  • Du vil motta et varsel når din D2 Motif-41 carry-tjeneste er fullført;
  • Vi koordinerer detaljene for din Destiny 2 Motif-41 boost og planlegger et starttidspunkt som passer deg;
  • Ha det gøy med din nye D2 Motif-41! Del gjerne din tilbakemelding på Trustpilot.
  • Velg Self-play-alternativet for å bli med våre boostere i Portal-aktiviteter og farme våpenet selv;
  • Velg Piloted-metoden for å la vår booster styre karakteren din (med VPN-beskyttelse);
  • Velg dine foretrukne alternativer og kjøp dine D2 Motif-41 carries. Send inn bestillingen din;

Frequently asked questions

Kan du forklare hva Motif-41 er i D2?+

I løpet av Renegades-sesongen var denne Solar Area-Denial Grenade Launcher tilgjengelig via sesongaktiviteter.

Hva er prosessen for å få Destiny 2 Motif-41?+

Du kan skaffe den ved å fullføre sesongbaserte spillelisteaktiviteter. For den raskeste metoden, vurder vår Destiny 2 Motif-41 Farm Service.

Hvilke perks utgjør God Roll for D2 Motif-41?+

Den anbefalte PvE God Roll består av Autoloading Holster + Attrition Orbs.

Hva er den beste måten å farme Motif-41 God Rolls på?+

Ved å bruke D2 Motif-41 Boosting-tjenesten vil profesjonelle spillere grinde våpenet til de ideelle rollene er sikret for din konto.

Tjenestetype
Våpenversjon
God Roll-valg
Order summary
Weapon tier: Tier 3
Number of weapons x1×1
Total
$
10
49
Rask utsjekkVerifiserte profferPengene tilbake

You might also like

Vårt fellesskap
Samfunnstillit
Ekte tilbakemeldinger fra spillere på tvers av regioner, med rask oversikt over korte anmeldelser og sterke tillitssignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather