Forerunner Catalyst

Mestre The Rock-katalysator-perken. Slipp løs den kraftige Kinetic-granatevnen. Nå ditt maksimale Forerunner-potensial.

Kraftig AoE-eksplosjon

The Rock-granaten leverer massiv AoE-skade, perfekt for å rydde unna fiender som står tett.

Konvertering av ammunisjon til granat

Bruk ammunisjon etter et drap for å utløse The Rock, som bytter ut granaten din med en kraftig Kinetic-fragmenteringsgranat.

Full våpenmestring

Katalysatoren løfter Forerunner ved å øke granatskaden og muliggjøre umiddelbar påfylling av magasinet.

Kjøp vår Forerunner Catalyst-boost og få tilgang til The Rock-perken for din Halo-inspirerte Exotic Sidearm. Gjør ammunisjonen din om til en Kinetic-granat, utløs umiddelbar omlading av magasinet, og løft dette presisjonsvåpenet til et toppnivå i PvE.

Hva du mottar
  • 🔐 Sikre piloted eller self-play metoder med full VPN-beskyttelse;
  • 🏆 Garantert fullføring av Forerunner Catalyst;
  • 🎮 Tilgjengelig for alle regioner og plattformer med støtte for cross-platform.
  • 💥 Rask omlading av magasinet utløst av drap med våpenet;
  • ⚡ Tilgang til den kraftige Kinetic-granatevnen via The Rock-perken;

Requirements

  • Destiny 2-konto med Bungie 30th Anniversary-pakken;
  • Forerunner må allerede være i din inventory;

Vår prosess

  • Nyt din nye kraft! Del gjerne din tilbakemelding på Trustpilot.
  • Sikre deg din D2 Forerunner Catalyst-tjeneste — vårt team starter innen 15 minutter;
  • Nå dine mål — og samle alle belønninger gjennom vår D2 Forerunner Catalyst Carry;
  • Overvåk din Destiny 2 Forerunner Catalyst-boost i sanntid eller via videoopptak;

Frequently asked questions

Hvordan fungerer en D2 Forerunner Catalyst-tjeneste?+

Med en Destiny 2 Forerunner Catalyst-tjeneste tar våre eksperter seg av de nødvendige oppgavene for å låse opp katalysatoren for deg. Du er sikret en rask anskaffelse av denne oppgraderingen, slik at du slipper den kjedelige grinden.

Hva er prosessen for å skaffe Forerunner Catalyst?+

For å låse opp Forerunner Catalyst må du fullføre spesifikke mål knyttet til Eternity-aktiviteten og ulike progresjonsoppgaver. Ved å bruke våre Destiny 2 Forerunner Catalyst-tjenester får du den sikreste og mest effektive metoden for å skaffe den.

Tjenestetype
Velg din nåværende og ønskede rang
116
Order summary
Choose your current and desired rank: 1 → 16
Total
$
99
38
Rask utsjekkVerifiserte profferPengene tilbake

You might also like

Vårt fellesskap
Samfunnstillit
Ekte tilbakemeldinger fra spillere på tvers av regioner, med rask oversikt over korte anmeldelser og sterke tillitssignaler.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather