Hyjal Summit

Assigura 2+ oġġetti garantiti. Reruns għal Elmu u Ingwanti T6 sakemm jinżlu l-oġġetti tiegħek.

2 Oġġetti Garantiti
  • Reruns bla limitu sakemm jinżel il-loot
  • Minimu ta' 2 oġġetti epiċi għal kull run
  • Ebda dipendenza fuq RNG
Loot T6 Lest
  • Reputation ta' Scale of the Sands miksuba
  • Ikseb gear ilvl 141–151 minn kull boss
  • Jinżlu tokens għal ingwanti u elmu T6
Reset Cleared
  • Run kompluta ta' 5-boss, f'sessjoni waħda
  • Bidu fl-istess jum, tmiem fl-istess reset
  • Lockout salvat, reputation miksuba

Assigura l-Boost tiegħek għal TBC Classic Hyjal Summit ma' BoostRoyal — egħleb il-5 bosses kollha ta' Tier 6 biex tikseb gear ilvl 141–151, tokens għal ingwanti u elmu T6, u żid ir-reputation ma' Scale of the Sands f'sessjoni waħda.

Benefiċċji tas-Servizz
  • 📈 Reputation ta' Scale of the Sands — aqla' punti ta' reputation għal gear tar-raid ta' livell għoli;
  • ⚔️ 5/5 Hyjal Summit clear — imla l-lockout tar-raid bil-bosses kollha ta' Tier 6 megħluba;
  • 💎 Tokens għal ingwanti u elmu T6 — loot epiku potenzjali biex tlesti t-tier set tiegħek;
  • 🔄 Reruns ipprovduti — inkomplu sakemm l-oġġetti garantiti tiegħek ikunu assigurati.
  • Garantiti 2 oġġetti epiċi — gear ilvl 141–151 jinżel mingħajr ma tiddependi fuq RNG;
  • 🏆 Għażla ta' Full Loot Priority — kun żgur li kull biċċa loot għall-ispeċjalizzazzjoni tiegħek tkun riżervata għalik;
Proċess tas-Servizz

🛡️ Ipprovdi Informazzjoni → ⚔️ Hyjal Cleared → 📦 Iġbor il-Premjijiet

  1. Ibgħat il-kredenzjali tal-kont tiegħek permezz tal-formola kriptata tagħna — nużaw logins protetti b'VPN ibbażati fuq il-lokalità tiegħek.
  2. It-tim tagħna jneħħi manwalment il-5 bosses kollha ta' Hyjal Summit fuq il-karattru tiegħek biex taqla' 2+ biċċiet ta' gear epiku.
  3. Aċċessa l-kont tiegħek biex issib il-loot il-ġdid tiegħek, reputation miżjuda, u l-lockout lest.

Requirements

  • Attunement ta' Hyjal Summit komplut.
  • Karattru ta' Level 70 attiv fuq TBC 20th Anniversary Classic;

Frequently asked questions

X'inhu l-proċess biex tidħol f'Hyjal Summit f'Burning Crusade Anniversary?+

Biex tikseb aċċess għal Hyjal Summit f'Burning Crusade, trid tlesti l-quest ta' attunement The Vials of Eternity. Inti mitlub tegħleb lil Lady Vashj ġewwa Serpentshrine Cavern u Kael’thas Sunstrider ġewwa Tempest Keep, u mbagħad tissottometti l-fdalijiet tal-vjali tagħhom. Ladarba din il-quest titlesta, ikollok aċċess għar-raid Battle for Mount Hyjal permezz tal-Caverns of Time li jinsabu f'Tanaris. Ma tistax tgħaddi mill-portal tar-raid jekk dan l-attunement ikun nieqes.

X'inhi d-durata mistennija ta' run tar-raid ta' Hyjal Summit?+

Run ordinarja ta' Hyjal Summit f'Burning Crusade ġeneralment tieħu bejn 3–5 sigħat għal grupp standard. Billi tuża l-boost tagħna għal TBC Classic Hyjal Summit, il-clear sħiħ jitlesta ħafna aktar malajr għax il-professjonisti tagħna huma familjari ma' kull triq, fażi tal-boss, u pożizzjonament ideali matul ir-raid.

Liema level trid tilħaq għal Hyjal Summit f'TBC Classic Fresh?+

Grupp ta' 25 plejer huwa d-daqs maħsub għar-raid, u trid tkun mill-inqas level 70 biex tidħol f'Hyjal Summit.

Liema boss iservi bħala l-aħħar konfront f'Hyjal Summit?+

Tabilħaqq. Meta tixtri boost għal TBC Classic Hyjal Summit, l-oġġetti speċifikati fl-għażla magħżula tiegħek huma garantiti għalik. Dejjem tingħata minimu ta' 2+ oġġetti garantiti, u l-għażla ta' run b'Full Loot Priority tiżgura li kull oġġett kompatibbli mal-klassi u l-ispeċjalizzazzjoni tiegħek jitwarrab għalik u jingħatalek immedjatament wara t-telfa tal-bosses.

Pre-order
Settings tal-loot
Metodu ta' boosting
Agħżel server
Agħżel server
Veloċità tas-servizz
Total
$
980
Checkout mgħaġġelProfessjonisti verifikatiFlus lura

You might also like

Il-Komunità Tagħna
Fiduċja tal-Komunità
Feedback reali minn plejers minn diversi reġjuni, b'qari mgħaġġel għal reviżjonijiet qosra u sinjali b'saħħithom ta' fiduċja.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev