Doom of Chelchis

Firefly + Dragonfly! Geriausias Void žvalgybinis šautuvas. Nuostabus dizainas ir elitinis taikiklis.

King’s Fall grobis
  • Optimizuotas endgame progresas
  • Pakartotiniai reidų įveikimai
  • Aukščiausios kokybės grobio kritimo šansai
Reido ginklų evoliucija
  • Atnaujintas reido grobis
  • Ateičiai paruoštas ginklo gavimas
  • Keičiamo masto pagalba progresui
BoostRoyal garantuotas saugumas
  • Visiškas paskyros saugumas
  • Saugūs metodai be jokių banų
  • Sklandus paslaugos vykdymas

Įsigykite Destiny 2 Doom of Chelchis paslaugą iš BoostRoyal ir leiskite mūsų elitiniams žaidėjams gauti naujausius King’s Fall žvalgybinius šautuvus, Red Borders, atnaujintus Tier apdovanojimus bei būtiną endgame įrangą be varginančio grindinimo.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugą
  • 🔫 Legendinis Void žvalgybinis šautuvas — aukšto lygio PvE našumas ir galinga Void sinergija;
  • ✨ Atnaujintas Doom of Chelchis žvalgybinis šautuvas — optimizuotas Monument of Triumph atnaujinimui;
  • 💠 Red Border farmingas įtrauktas — paspartinkite Doom of Chelchis šablonų kūrimo progresą;
  • 📈 Pakopiniai King’s Fall apdovanojimai — garantuotas modernizuoto reido grobio gavimas;
  • 🔒 Tik rankinis žaidimas — jokių sukčiavimo programų, makrokomandų ar rizikos paskyros saugumui.
Paslaugos procesas
  1. Pasirinkite norimą ginklo tipą, versiją ir lygį — mūsų komanda nedelsdama pradeda vykdyti užsakymą.
  2. Pasirinkite žaidimo stilių — prisijunkite prie mūsų komandos (Self-play) arba rinkitės Piloted paslaugą, kur mūsų profesionalai atliks reidą už jus.
  3. Reido įveikimas — jūsų Doom of Chelchis bus gautas su pasirinktu lygiu ir versija.
  4. Pristatymas — prisijunkite prie savo paskyros ir rasite savo Doom of Chelchis bei Red Borders paruoštus naudojimui.

Requirements

  • Destiny 2 paskyra su Witch Queen papildiniu.

Ginklo variantas ir specifikacijos

  • Harrowed ginklas — išskirtinė ginklo versija, pasižyminti unikalia estetika, geresniais statistiniais duomenimis po Masterwork ir suderinamumu su Adept modifikacijomis;
  • Red border — ginklas su Deepsight savybe. Tai būtina norint atrakinti kūrimo šabloną ir pritaikyti ginklą Relic stotyje;
  • God Roll — mūsų elitiniai PRO žaidėjai ir bendruomenė atrinko geriausias konfigūracijas tiek PvP, tiek PvE režimams.
  • Random Roll — įranga su atsitiktiniais priedais;

Frequently asked questions

Koks yra Doom of Chelchis Harrowed gavimo būdas Destiny 2 žaidime?+

Kaip ir standartinė šio Void tipo žvalgybinio šautuvo versija, Doom of Chelchis Harrowed yra gaunamas King's Fall reido metu. Harrowed versiją galite užsitikrinti tik įveikę Master sudėtingumo reidą tomis savaitėmis, kai jis yra įtrauktas į savaitinę rotaciją; kitų būdų jam gauti nėra. Skirtingai nei standartinė versija, Adept variantas leidžia įdėti adept modifikacijas ir suteikia papildomų statistinių duomenų per masterwork.

Ar galite paaiškinti, ką apima D2 Doom of Chelchis paslauga?+

Naudodamiesi Destiny 2 Doom of Chelchis paslauga, profesionalūs reidų žaidėjai vykdys King’s Fall susidūrimus, kad jūsų profiliui gautų Doom of Chelchis žvalgybinius šautuvus, Red Borders bei atnaujintus Tier apdovanojimus.

Koks yra procesas norint gauti D2 Doom of Chelchis žvalgybinį šautuvą?+

Doom of Chelchis žvalgybinį šautuvą galite įsigyti įveikdami susidūrimus ir renkant reido grobį King’s Fall reide. Master sudėtingumo iššūkiai suteikia Harrowed versijas, kurios siūlo unikalius endgame prestižinius apdovanojimus.

Pasirinkite paslaugos būdą
Pasirinkite ginklo tipą
Pasirinkite ginklo versiją
Pasirinkite ginklo lygį
Order summary
Number of weapons x1×1
Total
$
8
79
Greitas atsiskaitymasPatikrinti profesionalaiPinigų grąžinimas

You might also like

Mūsų bendruomenė
Bendruomenės pasitikėjimas
Tikri žaidėjų atsiliepimai iš visų regionų – trumpos apžvalgos ir patikimumo garantas.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
US2 days ago
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PL2 days ago
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PL2 days ago
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather