Abide the Return

Puikiai tinka Solar buildams. Šis Incandescent kalavijas pasižymi galinga Origin Trait savybe.

Saugus farming
  • 100% rankinis darbas;
  • Nuoseklūs farming rezultatai;
  • Paskyros saugumas yra prioritetas;
Dreaming City grobis
  • Aukščiausios klasės grobis;
  • Greitas God Roll gavimas;
  • Įvairūs farming būdai;
Solar kalavijo galia
  • Aukščiausio lygio Solar sinergija;
  • Puikus priešų valymas;
  • Patikimumas endgame turinyje.

Įsigykite Destiny 2 Abide the Return paslaugą iš BoostRoyal ir leiskite mūsų elitiniams profesionalams gauti God Roll Dreaming City grobį, Tier apdovanojimus bei aukščiausios klasės Solar kalaviją, pritaikytą PvE susidūrimams.

Paslaugos privalumai
  • 🔒 Griežtai rankinis žaidimas — saugus, profesionalus užduočių atlikimas, kurį vykdo patyrę Destiny 2 ekspertai.
  • 🗡️ Efektyvus Abide the Return God Roll gavimas — greitai įsigykite šį galingą Solar kalaviją;
  • ✨ Solar build optimizavimas — puikios priešų valymo galimybės ir užsidegimo sinergija;
  • 💎 Dreaming City Tier apdovanojimai — užsitikrinkite pažangą būsimiems dungeon bėgimams;
  • 🎯 Endgame optimizuoti priedų deriniai — geresnis išgyvenamumas kartu su patikima žala;
Paslaugos eiga
  1. Pasirinkite pageidaujamą ginklo versiją, lygį ir tipą, kad pradėtumėte užsakymą.
  2. Pasirinkite pristatymo būdą — rinkitės self-play, kad prisijungtumėte prie komandos, arba piloted, kad viską atliktume už jus.
  3. Mūsų komanda atlieka reikiamas veiklas, kad gautų jūsų Abide the Return pasirinktame lygyje.
  4. Prisijunkite prie savo paskyros ir raskite savo Abide the Return, paruoštą veiksmui su jūsų pageidaujamu God Roll endgame turiniui.

Requirements

  • Destiny 2 paskyra su Forsaken DLC paketu;
  • Destiny 2 paskyra su įsigytu Lightfall Deluxe arba Season Pass.

Ginklo variantai

  • God Roll versija — mūsų PRO žaidėjai ir bendruomenė atrinko geriausius nustatymus tiek PvE, tiek PvP.
  • Random Roll — ginklas su atsitiktiniais priedais.

Frequently asked questions

Kokį God Roll turėčiau pasirinkti Abide the Return kalavijui?+

Abide the Return yra puikus kalavijas su galingais priedų deriniais, kur geriausias God Roll PvE režimui yra Relentless Strikes + Incandescent.

Kaip veikia D2 Abide the Return paslauga?+

Naudodamiesi Destiny 2 Abide the Return paslauga iš BoostRoyal, mūsų profesionalūs žaidėjai atliks Dreaming City veiklas, kad gautų God Roll Abide the Return kalavijus ir vertingus apdovanojimus jūsų profiliui.

Koks yra geriausias būdas gauti D2 Abide the Return kalaviją?+

Abide the Return galite gauti atlikdami įvairias Dreaming City veiklas, pavyzdžiui, Shattered Throne susidūrimus ar Blind Well apdovanojimus. Visgi, mūsų Destiny 2 Abide the Return paslaugos naudojimas yra greičiausias ir patikimiausias būdas gauti būtent tą variantą ir God Roll, kurio ieškote, padedant profesionaliems žaidėjams.

Paslaugos tipas
Ginklo lygis
Order summary
Weapon tier: Tier 3
Number of weapons x1×1
Total
$
13
99
Greitas atsiskaitymasPatikrinti profesionalaiPinigų grąžinimas

You might also like

Mūsų bendruomenė
Bendruomenės pasitikėjimas
Tikri žaidėjų atsiliepimai iš visų regionų – trumpos apžvalgos ir patikimumo garantas.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather