Found Verdict

Dominoi PvP:tä. Nauti Maestro Glasser -aseesta ilman lataustaukoja.

Vault Of Glass Loot
  • Varmistetut endgame-palkinnot
  • Parhaat mahdollisuudet huippuvarusteisiin
  • Toistuvat raid-suoritukset
Turvallisuuspalvelun takuu
  • Tilin turvallisuus etusijalla
  • Bänniturvalliset ja luotettavat taktiikat
  • Virheettömät suoritukset taattu
Raid-aseiden päivitykset
  • Päivitetty raid-lootti
  • Valmiiksi valmisteltu aseen hankinta
  • Skaalautuva edistymisen tuki

Osta Destiny 2 Found Verdict -boost ja anna asiantuntevien raidaajiemme hankkia päivitetyt Vault of Glass -haulikot, Red Border -aseet, uudistetut Tier-palkinnot ja välttämättömät endgame-varusteet samalla kun ohitat toistuvan grindauksen.

Miksi valita meidät
  • 💎 Porrastetut Vault of Glass -palkinnot — päivitetty raid-lootti taattu;
  • ⚔️ Päivitetty Found Verdict -haulikko — optimoitu Monument of Triumph -sandbox-päivitystä varten;
  • 🔒 Vain manuaalinen pelaaminen — ei huijauksia, makroja tai riskejä tilin turvallisuudelle.
  • ✨ Red Border -farmaus sisältyy — nopeuta Found Verdict -kuvioiden valmistusprosessia;
  • 🔥 Legendaarinen PvP-haulikko — tunnustettu huipputason Crucible-erikoisaseeksi;
Palvelun kulku
  1. Valitse haluamasi asetyyppi, versio ja taso — määritämme ammattimaisen boostaajan välittömästi.
  2. Valitse menetelmä — osallistu toimintaan itse tai anna tiimimme hoitaa se piloted-palveluna.
  3. Raid suoritettu — Found Verdict -aseesi on hankittu valitsemallasi tasolla ja versiolla.
  4. Kirjaudu tilillesi — nauti täysin konfiguroidusta Found Verdict -aseestasi ja kerätyistä Red Border -aseista.

Requirements

Destiny 2 -tili, jolla on Beyond Light DLC ostettuna.

Aseen valinta ja versiot

  • God Roll — hyödynnä ammattipelaajiemme ja yhteisömme kuratoimia optimoituja PvP- ja PvE-asetuksia;
  • Random Roll — hanki ase satunnaisilla perkeillä;
  • Red Border — varmista ase, jossa on Deepsight-ominaisuus, joka on välttämätön valmistuskuvioiden avaamiseen ja kustomointiin Relic-pöydällä Marsissa;
  • Timelost — hanki tämä eksklusiivinen versio, joka erottuu ainutlaatuisella ulkoasulla, parannetuilla Masterwork-statseilla ja Adept-modien yhteensopivuudella.

Frequently asked questions

Mikä God Roll minun kannattaa valita Found Verdict -aseelle?+

Vaikka Found Verdict on suunniteltu ensisijaisesti PvP-käyttöön, se on erittäin tehokas myös PvE-puolella; ihanteellinen God Roll PvP-käyttöön on Slideshot + Opening Shot, kun taas PvE-puolella suositaan yhdistelmää Rewind Rounds + Vorpal Weapon.

Miten God Roll -aseita hankitaan Destiny 2 -pelissä?+

God Roll -aseiden hankkiminen on erittäin haastavaa, sillä se perustuu täysin RNG-tuuriin. Voit käyttää viikkoja tai kuukausia haluamasi rollin jahtaamiseen. Destiny 2 Found Verdict -boostauspalvelumme tarjoaa helpon tavan saada haluamasi perkit ilman turhauttavaa grindausta!

Mitä D2 Found Verdict -boostauspalvelu sisältää?+

Käyttämällä Destiny 2 Found Verdict -boostia, kokeneet raidaajamme suorittavat Vault of Glass -kohtaamisia puolestasi hankkiakseen Found Verdict -haulikoita, Red Border -aseita, Timelost-versioita ja päivitettyjä Tier-palkintoja.

Miten D2 Found Verdict -haulikko hankitaan?+

Found Verdict -haulikko hankitaan suorittamalla kohtaamisia ja farmaamalla raid-loottia Vault of Glass -raidissa. Timelost-versioiden saamiseksi sinun on suoritettava haasteita Master-vaikeustasolla, mikä antaa erikoistuneita endgame-palkintoja.

Valitse boostaustapa
Valitse asetyyppi
Valitse aseen versio
Valitse aseen taso
Order summary
Number of weapons x1×1
Total
$
8
79
Nopea kassatoimintoVahvistetut ammattilaisetRahat takaisin

You might also like

Yhteisömme
Yhteisön luottamus
Aitoa palautetta pelaajilta eri alueilta – nopeasti luettavia arvosteluja ja vahvaa luottamusta.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PL2 days ago
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PL2 days ago
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather