King’s Ransom Camo

Säästä 2. WZ mastery camo -edistymisessä. 100 % reilu matchmaking BoostRoyalilla.

Osta King’s Ransom Camo -boostauksemme varmistaaksesi tämän eliittitason mastery-camon, joka sisältää upean kultaisen estetiikan ja jalokivikoristeet mille tahansa BO6-aseelle arsenaalissasi. Ohita tylsä eteneminen ja hanki Gold Tiger & King’s Ransom Camos nopeasti!

Huomioithan, että King’s Ransom Camon avaaminen kausittaisille aseille vaatii, että omistat jo King’s Ransom Camon kaikille BO6-perusaseille. Tutustu muihin camo-palveluihimme.
Palvelun edut
  • 📈 Mahdollisuus aseen & BP XP-nousuihin, parannettuihin tilastoihin & suoritettuihin haasteisiin.
  • 🔫 Ohita grindaaminen aseilla, joista et pidä. Käytä suosikkiaseitasi, kun me hoidamme työn;
  • 💎 Dominoi jokaista killcamia. Esittele ainutlaatuista tyyliäsi tällä harvinaisella camolla;
  • ✨ King's Ransom Camo. Vaivaton hankinta. Ohita kaikki turhauttavat haasteet;
  • 🕹️ Ei tarvetta vaihtaa pelitilaa. Täysi joustavuus. Nauti pelistä omalla tavallasi;
Priorisoimme tilisi turvallisuuden, kaikki PC-tilaukset suoritetaan konsoleiden kautta turvallisimman prosessin takaamiseksi. Tarvitsetko apua PSN/Xbox-linkityksessä? Ota yhteyttä asiakaspalveluumme.

Requirements

  • Call of Duty: Black Ops 6 on oltava omistuksessa tai saatavilla aktiivisen Game Pass -tilauksen kautta;
  • Kausittaisten aseiden avaamiseksi sinulla on oltava King’s Ransom Camo kaikissa 33 BO6-perusaseessa;
  • Jokaisen valitsemasi aseen on oltava jo avattuna.

Prosessimme

  • Seuraa CoD BO6 King’s Ransom Camos -boostauksesi edistymistä reaaliajassa tai tallenteen kautta;
  • Nauti uudesta ulkoasustasi! Jaa palautteesi Trustpilotissa.
  • Varmista BO6 King’s Ransom Camo -carry-palvelusi — tiimimme aloittaa 15 minuutissa;
  • Avaa King’s Ransom Camo sekä kaikki lisäpalkinnot;

Frequently asked questions

Mikä on prosessi King’s Ransom Camo -camon hankkimiseksi BO6-pelissä?+

Avataksesi ainutlaatuisen King’s Ransom Challenge -haasteen tietylle aseelle, sinun on ensin suoritettava kaikki kyseiseen Black Ops 6 -aseeseen liittyvät Gold Tiger Camos -haasteet.

Mitkä palkinnot sisältyvät BO6 King’s Ransom Camo Boost -palveluun?+

King’s Ransom Camon lisäksi saat Military-, Special- ja Gold Tiger -versiot ilman lisäkustannuksia. Lisäksi tilisi hyötyy tasonnostosta ammattipelaajamme työskentelyn aikana. (Tilauksesi täyttämisen aikana ammattipelaajamme voi nostaa tilisi tasoa jopa sadalla tasolla)

Mikä on odotettu toimitusaika tilaukselle?+

BO6 King’s Ransom Camo -boostauksen kesto on yleensä 5 tunnin ja 6 päivän välillä, riippuen valitsemistasi Camo-vaihtoehdoista. Voit myös valita Express Completion -vaihtoehdon, joka lyhentää tilauksesi valmistumisaikaa 30 %.

Palvelutapa
Valitse aseet
Asevalinta
Valitse asekategoria
ARs: Kuinka monta Gold Tiger Camos -camoua on avattu?
07
Order summary
select weapon category: Assault Rifles
ARs: How many Gold Tiger Camos you have?: 0 → 7
Total
$
47
99
Nopea kassatoimintoVahvistetut ammattilaisetRahat takaisin

You might also like

Yhteisömme
Yhteisön luottamus
Aitoa palautetta pelaajilta eri alueilta – nopeasti luettavia arvosteluja ja vahvaa luottamusta.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
USYesterday
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FRYesterday
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
USYesterday
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather