The Desert Perpetual

Odomknite svoj Raid Exotic, zabezpečte si hromady exkluzívneho raid lootu a získajte svoj unikátny raid emblém.

Lov na Whirling Ovation

Získajte Whirling Ovation Exotic zo stretnutia s posledným bossom.

Efektívne dokončenie raidu

Pokorte raid The Desert Perpetual v jednom, bezchybnom runu.

Špičkový raid loot

Zabezpečte si elitné raid zbrane a brnenie s meta-definovateľnými bonusmi súprav.

Kúpte si BoostRoyal Destiny 2 The Desert Perpetual Boost a zabezpečte si kompletný raid run, vzácne odmeny, triumfy a potenciálny Exotic drop—doručené rýchlo, bezpečne a s profesionálnym vedením. Pokorte raid Edge of Fate po boku našich expertov a získajte najlepšie herné sady brnení a zbrane okamžite!

Vaše odmeny
  • 💎 Špičková výbava – získajte raid zbrane a brnenie s meta-definovateľnými bonusmi súprav;
  • 🌐 Akýkoľvek strážca, akákoľvek platforma – bezpečná služba kompatibilná s crossplay, prispôsobená pre váš konkrétny účet.
  • Whirling Ovation Exotic – zvýšte svoje šance na získanie tejto veľmi žiadanej raid zbrane zo stretnutia s posledným bossom;
  • 🚀 Úplné dokončenie raidu – vyhnite sa zbytočným chybám a stresu dokončením The Desert Perpetual v jednej efektívnej relácii;
  • 🏆 Exkluzívny raid emblém – predveďte svoj Third Unknown Emblem a odlíšte sa od ostatných hráčov;

Requirements

  • Účet Destiny 2 s zakúpeným najnovším rozšírením.

Náš proces

🛍️ Prispôsobte si objednávku

  • Vyberte si preferované možnosti a kúpte si D2 The Desert Perpetual Raid carry.

🤝 Komunikácia

  • Budeme vás kontaktovať e-mailom alebo cez live chat, aby sme vytvorili Discord kanál, čo vám umožní synchronizovať sa s manažérom a sledovať progres farmenia.

Spustenie služby

  • Váš profesionálny booster spustí The Desert Perpetual carry do 30 minút alebo vo vami naplánovanom čase.

🕹️ Vyberte si režim

  • Self-Play: zúčastníte sa v tíme boostera pre praktickú skúsenosť.
  • Piloted: booster získa prístup k vášmu účtu (s využitím VPN pre bezpečnosť).

Finalizácia

Každý zvolený doplnok bude dokončený. Ak by niektoré úlohy neboli splnené, poskytneme dodatočné runy, kým nebudú hotové.

Po dokončení D2 The Desert Perpetual boostingu dostanete aktualizáciu — užite si svoj loot! Nezabudnite sa podeliť o svoju spätnú väzbu na Trustpilot.

Frequently asked questions

Ako funguje The Desert Perpetual Boost v Destiny 2?+

Naši profesionálni hráči poskytujú kompletnú službu raid carry, ktorá vám umožní dokončiť najnovší Destiny 2 raid buď po ich boku, alebo prostredníctvom piloted relácie. Vaše odmeny zahŕňajú XP, progres v triumfoch, loot a šancu odomknúť výzvy a tajné truhlice na základe vami zvolených možností.

Aké predmety a odmeny sú dostupné v raide The Desert Perpetual?+

Získate brnenie, exkluzívne zbrane, postup v Seal a progres v triumfoch, spolu s Pinnacle dropmi a potenciálnym raid Exotic predmetom. Ak sú aktívne, tajné truhlice poskytujú dodatočný loot a zbrane vo verzii s červeným okrajom.

Aká bezpečná je táto služba?+

Samozrejme. Každý boost vykonávajú skúsení, overení raideri, ktorí dodržiavajú bezpečnostné protokoly BoostRoyal a využívajú VPN. Prísne zakazujeme používanie botov, makier alebo cheatov, čím zabezpečujeme, že všetky piloted runy zostávajú 100 % bezpečné.

Je možné, aby som sa raidu zúčastnil osobne?+

Určite! Zvoľte si Self-Play, ak sa chcete zúčastniť raidu po boku nášho tímu. Ak preferujete vzdelávací prístup, vyberte si Self-Play + Coaching, kde vás prevedieme každou fázou poškodenia, rolou a mechanikou.

Aká je očakávaná doba trvania The Desert Perpetual Boost?+

Úplné dokončenie zvyčajne vyžaduje 1,5 – 2 hodiny. Môžete si zvoliť Super Express alebo Express pre rýchlejšie dokončenie, hoci trvanie závisí od dostupnosti tímu a vašej pozície v poradovníku.

Je drop Exotic zbrane zaručený?+

Pretože Exotic predmety v Destiny 2 sú určené pomocou RNG, nemôžeme zaručiť drop, pokiaľ Bungie neposkytne farmiteľnú metódu. Dokončujeme každé stretnutie, aby sme zabezpečili, že vaše šance budú čo najvyššie, hoci nepoužívame výraz "exotic farming", aby sme sa vyhli SEO kanibalizácii.

Ste schopní poskytnúť Flawless dokončenie?+

Áno! Výberom doplnku Flawless môžete raid dokončiť bez jediného úmrtia, čo je ideálny spôsob, ako získať progres v triumfoch.

Poskytuje táto služba kredit pre Raid Report a triumfy?+

Áno. Každé úplné dokončenie sa zaznamená do vášho profilu Raid Report a prispieva k vašim Seal a triumfom.

Typ služby
Typ runu
Aktuálny progres Feat
Počet Feat slotov na odomknutie
Order summary
Choose the number of feat slots to unlock: I need to unlock 1 Feat slot+100%
Number of guardians x1×1
Total
$
19
98
Rýchla pokladňaOverení profesionáliVrátenie peňazí

You might also like

Naša komunita
Dôvera komunity
Skutočná spätná väzba od hráčov zo všetkých regiónov, s rýchlym prehľadom recenzií a vysokou mierou dôvery.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather