Distribúcia hodností v Counter-Strike 2

Valve nezverejňuje rozloženie CS Ratingu. Táto stránka využíva štatistiky aktívnych Premier hráčov z csstats.gg a zobrazuje podiel v jednotlivých farebných pásmach, od sivej až po zlatú.

Vzorka zo sledovacej služby tretej stranyPremier Season 5

Stred rebríčka

Mediánový hráč je Blue (10,000–14,999)

Najčastejšia hodnosť
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Najvyššia hodnosť
Gold (30,000+)
0,1%
Fronta
Premier (CS Rating)

Dáta k 8. novembra 2026Naposledy skontrolované 8. novembra 2026

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 8. novembra 2026

Všetky regióny. Hráči aktívni v Premier za posledných 30 dní, ktorých sleduje csstats.gg (približne 5,3 milióna).

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Distribúcia hodností v Counter-Strike 2 — Premier (CS Rating)
Hodnosť% hráčovPostavenie
Gold (30,000+)0,1%Najlepších 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Najlepších 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Najlepších 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Najlepších 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Najlepších 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Najlepších 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Najlepších 100%

Vzorka zo sledovacej služby tretej strany. Ide o priebežné 30-dňové okno sledovania, nie o sčítanie ľudu. Samostatná vzorka 3,1 milióna hodnotených hráčov zo septembra 2026 sa zhoduje s odchýlkou približne jedného percentuálneho bodu v každom pásme. Zdroje: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Vaša hodnosť

Aká vzácna je vaša hodnosť?

Blue (10,000–14,999)
Najlepších 55,5%
lepší ako 44,5% hodnotených hráčov
Chceš vzácnejšiu hodnosť? Pozri si cenu za boost→
Čítanie rebríčka

Farebné pásma, nie ranky

Premier nemá pomenované ranky. Váš CS Rating je číslo a hra ho rozdeľuje do farebných pásiem po 5 000 bodoch. Sivá, svetlomodrá, modrá, fialová, ružová, červená a zlatá od 30 000 a viac. Competitive mód stále používa staré skill groups, ale tie sa získavajú pre každú mapu zvlášť, takže jeden hráč ich môže mať naraz niekoľko.

Metodika

Odkiaľ pochádzajú tieto čísla

Valve nezverejňuje oficiálne rozloženie CS2 ratingu. Používame dáta z csstats.gg o hráčoch aktívnych v režime Premier za posledných 30 dní zo všetkých regiónov, rozdelených do siedmich farebných pásiem hry, a porovnávame ich s nezávislou vzorkou 3,1 milióna hodnotených hráčov zo septembra 2026. Trackery počítajú len hráčov, ktorých vidia, preto tieto čísla berte ako veľkú vzorku. Aktualizované po ustálení nasledujúcej Premier sezóny.

Posuň sa v rebríčku vyššie

Každá hodnosť, ktorú získaš, ťa posunie nad väčšiu časť hráčskej základne. Naši boosteri a tréneri hrajú na jej vrchole.

Distribúcia hodností pre iné hry

Všetky hry →
Máte otázky?

Často kladené otázky

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Zverejňuje Valve CS2 rank distribution?

Nie. Valve zobrazuje každému hráčovi jeho vlastný CS Rating a rebríčky, ale žiadne rozloženie. Každá CS2 distribúcia pochádza z trackera; náš je uvedený pod tabuľkou.

Aký je dobrý CS Rating v CS2?

Čokoľvek v ružovom pásme (20 000+) vás radí zhruba medzi 10 % najlepších aktívnych Premier hráčov, pričom červená a zlatá sú oveľa vzácnejšie. Presné podiely nájdete v tabuľke.

Prečo tu nie sú Competitive skill groups?

Competitive skill groups sa získavajú pre každú mapu samostatne, takže jeden hráč môže byť na jednej mape Silver a na inej Gold Nova. Trackery počítajú ranky na mapách, nie hráčov, čo robí tabuľku podielu hráčov zavádzajúcou.