Classified Weapon Camo

Atbloķējiet Secret Animated Universal Camo ar mūsu drošo 10 Kill Challenge Classified Drop pakalpojumu vienā spēlē.

Garantētas pasākuma balvas
  • Precīza kill uzskaite
  • Drop pārvaldība spēles beigās
  • Ekspertu līmeņa izpildījums
Drošs un profesionāls pakalpojums
  • Nevainojama izpilde
  • Konta drošība ir prioritāte
  • Nulles banu risks
Ātra Beacon Farming
  • Pilna pilota servisa pakalpojums
  • Izvairieties no Warzone izdzīvošanas grūstīšanās
  • Pabeigšana vienā spēlē

Iegādājieties mūsu Classified Weapon Camo Boost, lai iegūtu ekskluzīvo universālo animēto camo spēlē Black Ops 7. Mēs izpildīsim 10 kill Classified Weapon izaicinājumu vienā spēlē, ļaujot jums izvairīties no visgrūtākā Warzone procesa, izmantojot mūsu profesionālo piloted pakalpojumu.

Ko jūs sasniegsiet
  • 🏆 Classified Weapon Camo iegūts — nodrošiniet savu universālo animēto camo;
  • 🚀 Izlaidiet nogurdinošo procesu — mūsu komanda pārvalda visus dropus, izdzīvošanu un eliminācijas;
  • 💎 Prestiža Warzone balva — iegūstiet vienu no visgrūtāk atbloķējamajiem camo;
  • 🔒 Stingri manuāla izpilde — netiek izmantoti boti, nodrošinot, ka jūsu konts paliek drošībā no jebkādiem brīdinājumiem vai baniem.
  • 🎯 10 kills vienā spēlē — izaicinājuma prasības pilnībā izpildītas;

Requirements

  • Aktīvs Game Pass abonements vai iegādāta Call of Duty: Black Ops 7 kopija jūsu kontā.

Mūsu process

  • Sasniedziet savus mērķus — un savāciet visu laupījumu no sava BO7 Classified Weapon Camo Carry;
  • Sekojiet līdzi savam Black Ops 7 Classified Weapon Camo boost reāllaikā vai skatieties saglabāto spēles gaitu;
  • Nodrošiniet savu BO7 Classified Weapon Camo boost — mūsu komanda sāk 15 minūšu laikā;
  • Izbaudiet savu jauno ekipējumu! Lūdzu, dalieties ar savām atsauksmēm par mūsu pakalpojumiem, izmantojot Trustpilot.

Frequently asked questions

Kā var definēt BO7 Classified Weapon Camo Boosting pakalpojumu?+

Iegādājoties Black Ops 7 Classified Weapon Camo Boost pakalpojumu, mūsu eksperti iegūs Classified Drop, izdzīvos līdz pēdējiem riņķiem un izpildīs 10 kill prasību vienas spēles laikā.

Kāds ir process Classified Weapon Camo atbloķēšanai?+

Lai atbloķētu šo camo, ir jāatrod Classified Weapon, izmantojot drop, kas nolaižas pie ceturtā riņķa, un pēc tam jānodrošina 10 kill ar šo ieroci tajā pašā spēlē. Kills, kas ieskaitīti kā asistences, netiek ņemti vērā. Jūs varat paātrināt šo procesu, izmantojot mūsu Black Ops 7 Classified Weapon Camo Boosting pakalpojumus.

Kāpēc šo camo ir grūti iegūt?+

Šis izaicinājums ir sarežģīts, jo jums ir jāpaliek dzīvam līdz spēles beigām, jāiegūst contested drop un jāreģistrē 10 kill, kamēr jūsu atrašanās vieta ir atklāta ienaidniekiem. Mūsu Black Ops 7 Classified Weapon Camo Boosting izmantošana ir visdrošākā metode tā pabeigšanai.

Izvēlieties boost metodi
Total
$
30
Ātra norēķināšanāsPārbaudīti profesionāļiNaudas atmaksa

You might also like

Mūsu kopiena
Kopienas uzticība
Īstas atsauksmes no spēlētājiem visos reģionos — ātri lasāmas īsas atsauksmes un spēcīgs uzticības apliecinājums.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
USYesterday
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev