Counter-Strike 2 rangu sadalījums

Valve nepublicē CS Rating sadalījumu. Šajā lapā tiek izmantoti csstats.gg aktīvo Premier spēlētāju dati, parādot īpatsvaru katrā krāsu joslā, sākot no pelēkās līdz zelta.

Trešās puses izsekotāja paraugsPremier Season 5

Kāpņu vidusdaļa

Vidējais spēlētājs ir Blue (10,000–14,999)

Visizplatītākais rangs
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Augstākais rangs
Gold (30,000+)
0,1%
Rinda
Premier (CS Rating)

Dati uz 2026. gada 8. novembrisPēdējo reizi pārskatīts 2026. gada 8. novembris

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 2026. gada 8. novembris

Visi reģioni. Spēlētāji, kas pēdējo 30 dienu laikā bijuši aktīvi Premier režīmā un kurus izseko csstats.gg (aptuveni 5,3 miljoni)

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Counter-Strike 2 rangu sadalījums — Premier (CS Rating)
Rangs% no spēlētājiemPozīcija
Gold (30,000+)0,1%Labākie 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Labākie 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Labākie 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Labākie 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Labākie 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Labākie 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Labākie 100%

Trešās puses izsekotāja paraugs. Mainīgs 30 dienu trekeru logs, nevis pilna uzskaite. Atsevišķa 2026. gada septembra 3,1 miljona reitingoto spēlētāju izlase sakrīt ar aptuveni viena punkta precizitāti katrā joslā. Avoti: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Jūsu rangs

Cik rets ir tavs rangs?

Blue (10,000–14,999)
Labākie 55,5%
labāks nekā 44,5% reitinga spēlētāju
Vēlies retāku rangu? Skati savu paaugstināšanas cenu→
Kāpt pa kāpnēm

Krāsu joslas, nevis ranki

Premier režīmā nav nosauktu ranku. Tavs CS Rating ir skaitlis, un spēle to iekrāso 5 000 punktu joslās. Pelēka, gaiši zila, zila, violeta, rozā, sarkana un zelta, sākot no 30 000 un vairāk. Competitive režīmā joprojām tiek izmantotas vecās prasmju grupas, taču tās tiek iegūtas katrai kartei atsevišķi, tāpēc vienam spēlētājam to var būt vairākas vienlaikus.

Metodoloģija

No kurienes nāk šie skaitļi

Valve nepublicē CS2 rating sadalījumu. Mēs izmantojam csstats.gg pēdējo 30 dienu laikā aktīvo Premier spēlētāju sadalījumu visos reģionos, sagrupējot tos septiņās spēles krāsu joslās, un salīdzinām to ar neatkarīgu 2026. gada septembra 3,1 miljona reitingoto spēlētāju izlasi. Trekeri uzskaita tikai tos spēlētājus, kurus tie redz, tāpēc uztver šos datus kā lielu izlasi. Atjaunināts, kad nostabilizējas nākamā Premier sezona.

Kāp augšup pa kāpnēm

Katrs pakāpiens augšup tevi nostāda virs lielākas spēlētāju daļas. Mūsu paaugstinātāji un treneri spēlē pašā virsotnē.

Rangu sadalījums citām spēlēm

Visas spēles →
Ir jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Vai Valve publicē CS2 rank sadalījumu?

Nē. Valve parāda katra spēlētāja CS Rating un līderu sarakstus, bet ne sadalījumu. Katrs CS2 sadalījums nāk no trekera; mūsējais ir norādīts zem tabulas.

Kāds ir labs CS Rating CS2?

Jebkas rozā joslā (20 000+) jau ierindo tevi aptuveni aktīvāko Premier spēlētāju labākajā desmitniekā, bet sarkana un zelta krāsa ir daudz retākas. Precīzi rādītāji ir tabulā.

Kāpēc šeit nav Competitive prasmju grupu?

Competitive prasmju grupas tiek iegūtas katrai kartei atsevišķi, tāpēc viens spēlētājs vienā kartē var būt Silver, bet citā Gold Nova. Trekeri skaita karšu rankus, nevis spēlētājus, kas padara spēlētāju īpatsvara tabulu maldinošu.