Infinite Timereaver

Szerezd meg a legritkább Timewalking mountot. Rendelj tetszőleges számú TW futást a villámgyors dungeon teljesítésekért.

Gyors kezdés
  • Kevesebb mint 15 perces átlagos kezdési idő
  • Folyamatos, egymást követő menetek a teljesítésig
  • Self-play, Piloted vagy Remote Control opciók
Rugalmas futásszám
  • Minden futásból megtarthatod az összes felszerelést és aranyat
  • Bármikor hozzáadhatsz futásokat, amíg a Reins of the Infinite Timereaver ki nem esik
  • Testreszabható dungeon futásszám
Maximalizáld az esélyeidet
  • A Reins of the Infinite Timereaver bármelyik futásból megszerezhető
  • Friss zsákmányszerzési lehetőség minden Timewalking dungeonben
  • Korlátlan kísérlet minden rendelésnél

Vásárolj WoW Infinite Timereaver Boostot — maximalizáld a Timewalking dungeon teljesítéseidet az aktív esemény alatt, ami ismételt esélyt ad a Reins of the Infinite Timereaver megszerzésére.

Megszerezhető jutalmak
  • Reins of the Infinite Timereaver — ritka Timewalking mount, minden futásnál új esési lehetőséggel;
  • 💰 Minden felhalmozott arany és értékes tárgy — minden jutalom, amit a szolgáltatás során szerzünk, a te leltáradban marad;
  • 🛡️ 220 ilvl felszerelés futásonként — a Timewalking dungeonökből származó zsákmány minden menet során;
  • 📈 Az általad választott futásszám — csomagolj össze annyi kísérletet egyetlen rendelésbe, amennyit csak szeretnél;
A folyamat áttekintése

🔄 Válaszd ki a futások számát → 🛡️ Teljesítsd a dungeonöket → 📦 Vedd át a zsákmányt

  1. Add meg a kívánt futásszámot és a szolgáltatás típusát — a rendelésedet 15 percen belül elindítjuk;
  2. Sorban teljesítjük a Timewalking dungeonöket — minden sikeres teljesítés új zsákmánydobást biztosít;
  3. Vedd át a felszerelésedet, az aranyat és az összes jutalmat — beleértve a Reins of the Infinite Timereaver mountot is, ha kiesik.

Requirements

  • 45-ös szintű karakter szükséges a Legion TW-hez.
  • 40-es szintű karakter szükséges a Warlords of Draenor TW-hez;
  • 30-as szintű karakter szükséges a The Burning Crusade és Wrath of the Lich King TW-hez;
  • 35-ös szintű karakter szükséges a Cataclysm és Mists of Pandaria TW-hez;

Frequently asked questions

Mi a módszer az Infinite Timereaver mount megszerzésére?+

A folyamat egyszerű: teljesítsd a Timewalking dungeonöket, győzd le a bossokat, és reménykedj, hogy a mount megjelenik a zsákmánytáblázatban. Vedd figyelembe, hogy ennek a mountnak rendkívül alacsony az esési aránya. Ebből kifolyólag, amikor Infinite Timereaver boostot vásárolsz, kizárólag dungeon futásokat biztosítunk, mivel sem egyéni játékosok, sem semmilyen szervezet nem tudja garantálni, hogy megkapod a mountot.

A Reins of the Infinite Timereaver eladó példányainak megtalálása nem egyszerű feladat. A Reins of the Infinite Timereaver ára a BoostRoyalnál a futások számától függ, amelyet a mount farmolásához választasz.

Mekkora az Infinite Timereaver esési aránya?+

Az Infinite Timereaver rendkívül ritka. Az esési aránya körülbelül 0,1% (minden 1000 futásból 1), bármelyik Timewalking dungeonben legyőzött boss esetében.

Region
Szolgáltatás típusa
Order summary
Number of dungeon runs x5×5
Total
$
8
Gyors fizetésEllenőrzött profikPénzvisszafizetés

You might also like

Közösségünk
Közösségi bizalom
Valódi visszajelzések játékosoktól minden régióból, gyorsan olvasható véleményekkel és hiteles bizalmi jelekkel.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather