Wings of Legacy

Oldd fel az összes szükséges szárnyat, biztosítsd be a Final Dawntrail mountot, és farmold ki csak a hiányzó szárnyakat.

Kerüld el az RNG farmolást 🎲
  • 2-5% esély trialonként
  • Totemek a garantált biztonsági hálóért
  • Akár hét Extreme Trial teljesítése
Testreszabott szárny farmolás 🎯
  • Válassz konkrét trialokat a fizetésnél
  • Rugalmas szolgáltatás: egy szárnytól hétig
  • Zárd ki a már meglévő szárnyakat
Végső Dawntrail szárny mount 🦅
  • Teljesíti a hét darabos Dawntrail szett gyűjteményt
  • A kiegészítő végső Extreme Trial mountja
  • A The Wing Spirit Cometh küldetéssel szerezhető meg

Vásárold meg FFXIV Wings of Legacy Mount Boost szolgáltatásodat a BoostRoyaltól — biztosítsd be a végső Dawntrail szárny mountot, amint a hét szárnyból álló teljes készlet bekerül a fiókodba.

Szolgáltatás előnyei
  • Wings of Legacy megszerezve — a végső Dawntrail mount bekerül a gyűjteményedbe;
  • 🏅 The Wing Spirit Cometh achievement teljesítve — a küldetés elismerése a profilodon;
  • 💎 Minden megszerzett totem és zsákmány a tiéd marad — megtarthatod az Extreme futásaink minden dropját.
  • ⚔️ Precíz trial farmolás — kizárólag a hiányzó szárnyak megszerzésére fókuszálunk;
Szolgáltatás menete

📩 Vásárlás feldolgozva → 🛡️ Profi csapat farmolja a hiányzó szárnyakat → 🎖️ Legacy mount biztosítva

  1. A fizetés ellenőrzése után add meg a karaktered adatait — Discord beszélgetést kezdeményezünk a kijelölt csapattal;
  2. Szakértőink a megbeszélt időpontban bejelentkeznek, hogy teljesítsék a szükséges Extreme Trial futásokat, amíg minden szükséges szárny meg nem lesz;
  3. Ellenőrizd a fiókodat, és használd az új Wings of Legacy mountodat.
ℹ️ Kérjük, győződj meg róla, hogy rendelkezel a Dawntrail mind a 7 másik szárnyával. Használd a választómenüt a hiányzó szárnyak hozzáadásához a rendelésedhez.

Requirements

  • A Dawntrail MSQ befejezve.
  • Bármilyen 100-as szintű job;
  • 770 ilvl felszerelés;
  • The Unmaking Extreme feloldva;

Az egyes szárnyak megszerzéséhez rendelkezned kell a megfelelő Extreme trial elérésével:

SzárnyakKövetelményFeloldás
Wings of NihilityThe Unmaking ExtremeTeljesítsd a The Unmaking (Normal) küldetést
Wings of MistHell on Rails ExtremeTeljesítsd a Hell on Rails (Normal) küldetést
Wings of DeathNecron's Embrace ExtremeTeljesítsd a Necron's Embrace (Normal) küldetést
Wings of KnighthoodRecollection ExtremeTeljesítsd a Recollection (Normal) küldetést
Wings of EternitySphene's Burden ExtremeTeljesítsd a Sphene's Burden (Normal) küldetést
Wings of ResolveEverkeep ExtremeTeljesítsd a Everkeep (Normal) küldetést
Wings of RuinWorqor Lar Dor ExtremeTeljesítsd a Worqor Lar Dor (Normal) küldetést

Frequently asked questions

Mi pontosan a Wings of Legacy az FFXIV-ben?+

A BoostRoyal FF14 Wings of Legacy Boosting szolgáltatása a Dawntrail kiegészítő végső gyűjthető mountjára fókuszál, amelyet kizárólag a The Wing Spirit Cometh küldetés teljesítésével lehet megszerezni, miután összegyűjtötted mind a hét Dawntrail szárny mountot. A Wings of Legacy megszerzésére nincs más mód; lehetetlen megvásárolni, cserélni vagy bármilyen más módon megszerezni a hét szárnyból álló teljes készletet igénylő küldetés teljesítésén kívül.

Hol találom azokat az Extreme Trialokat, amelyek Dawntrail szárny mountokat adnak?+

Az átfogó FFXIV Wings of Legacy Mount Carry szolgáltatás magában foglalja a Dawntrailben megjelent mind a hét Extreme Trial teljesítését, ahol minden trialhoz egy-egy szárny tartozik, a fenti táblázatban részletezettek szerint. Minden győzelem 2–5% esélyt biztosít a tárgy megszerzésére, és a totemcsere rendszert is használhatod megbízható biztonsági hálóként, ha többször is teljesítened kell a trialokat.

Milyen mountok tartoznak az FFXIV Wings of Legacy szettbe?+

Az FFXIV Dawntrail Wings Boosting csomag hét különálló szárny mountot tartalmaz – mindegyik egy-egy Dawntrail Extreme Trialból szerezhető meg –, valamint a Wings of Legacy mountot, amelyet a The Wing Spirit Cometh küldetés teljesítése után kapsz meg, miután mind a hét darab megvan. Ezeket a mountokat a játékosok gyakran különböző, a trialhoz, a bosshoz vagy a megjelenésükhöz kapcsolódó neveken emlegetik:

  • Wings of Knighthood — Gulool Ja Ja szárnyak, Recollection szárnyak, Knighthood szárnyak, Zelenia szárnyak;
  • Wings of Eternity — Sphene szárnyak, Eternal Queen szárnyak, Queen Eternal szárnyak, Eternity szárnyak;
  • Wings of Legacy — Legacy szárnyak, összes DT szárny, Dawntrail szárnyak.
  • Wings of Ruin — Valigarmanda szárnyak, Vali szárnyak, Ruin szárnyak;
  • Wings of Mist — Doomtrain szárnyak, Hell on Rails szárnyak, Mist szárnyak;
  • Wings of Nihility — Enuo szárnyak, Unmaking szárnyak, Nihility szárnyak, Demon szárnyak;
  • Wings of Resolve — Zoraal Ja szárnyak, Everkeep szárnyak, Resolve szárnyak, Silver szárnyak;
  • Wings of Death — Necron szárnyak, Death szárnyak;
Lehetséges csak azokat a konkrét szárnyakat megvásárolni, amelyek hiányoznak?+

Természetesen – az FF14 Dawntrail Wings Carry teljesen testreszabható a fizetési folyamat során, így pontosan azokat a szárnyakat választhatod ki, amelyekre szükséged van. Ha már megszereztél néhány szárnyat, csak azokért a trialokért kell fizetned, amelyekre még szükséged van, és az egyetlen hiányzó szárnytól kezdve egészen a hét darabos teljes készletig bármit megvásárolhatsz.

Kötelező feloldani az Extreme Trialokat a vásárlás előtt?+

Az Extreme Trialokba való belépéshez először teljesítened kell az egyes trialok Normal verzióját az MSQ folyamat során. Az FFXIV Wings of Legacy Collection Boost lehetőséget biztosít olyan kiegészítők vásárlására, amelyek feloldják azokat a trialokat, amelyekhez a karaktered még nem fért hozzá; a fenti táblázatban megtekintheted az egyes szárnyak feloldási feltételeit.

Sale
Szolgáltatás típusa
Total
 
Please select at least one option to continue.
Gyors fizetésEllenőrzött profikPénzvisszafizetés

You might also like

Közösségünk
Közösségi bizalom
Valódi visszajelzések játékosoktól minden régióból, gyorsan olvasható véleményekkel és hiteles bizalmi jelekkel.
"
C
C***e
GRYesterday
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FRYesterday
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BEYesterday
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CAYesterday
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
USYesterday
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AUYesterday
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
ILYesterday
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AUYesterday
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FRYesterday
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GBYesterday
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
USYesterday
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KWYesterday
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev
"
T
T***0
IT2 days ago
The best yone i've ever met
Swift Delivery
Verified Order
CoachNoDream
"
D***e
D***e
GB2 days ago
Amazing player with a beautiful Fiora , really good communications and just really solid to play with - would recommend to anyone
Premium Service
Verified Order
CoachFather
"
4
4***w
SI2 days ago
Really good experience! WPWP
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
3
3***D
US2 days ago
hard carried even when team was trolling
Clear Communication
Seamless Process
Verified Order
Coach919
"
D
d***t
FR2 days ago
good player
Seamless Process
Verified Order
CoachThomas
"
Y
y***y
IT2 days ago
best player
Prompt Response
Verified Order
CoachFreemaN
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Rly impressive ! Was perfect
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
T***Z
T***Z
DE2 days ago
very good player - insane carry. Thanks for the game!
Quality Experience
Trusted Seller
Verified Order
CoachCorn
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
professional and fast person
Professional
Verified Order
CoachInFernal
"
G
G***6
FR2 days ago
verry top, the best !
Premium Service
Verified Order
CoachVasmedus
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
Super fast and good
Swift Delivery
Verified Order
CoachInFernal
"
T
T***i
US3 days ago
The best ever
Prompt Response
Trusted Seller
Verified Order
CoachDelways