Counter-Strike 2 rang eloszlás

A Valve nem teszi közzé a CS Rating eloszlását. Ez az oldal a csstats.gg aktív Premier játékosainak adatait használja, és megmutatja a százalékos arányt az egyes színkategóriákban, a szürkétől az aranyig.

Harmadik féltől származó tracker mintaPremier Season 5

A ranglétra közepe

A medián játékos szintje: Blue (10,000–14,999)

Leggyakoribb rang
Blue (10,000–14,999)
26,1%
Legmagasabb rang
Gold (30,000+)
0,1%
Sor
Premier (CS Rating)

Adatok frissítve: 2026. november 8.Utoljára felülvizsgálva 2026. november 8.

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 2026. november 8.

Minden régió. A csstats.gg által követett, az elmúlt 30 napban Premier módban aktív játékosok (körülbelül 5,3 millió).

  1. 21,3%
  2. 23,2%
  3. 26,1%
  4. 19,3%
  5. 8,3%
  6. 1,8%
  7. 0,1%
Counter-Strike 2 rang eloszlás — Premier (CS Rating)
RangJátékosok %-aHelyezés
Gold (30,000+)0,1%Top 0,1%
Red (25,000–29,999)1,8%Top 1,9%
Pink (20,000–24,999)8,3%Top 10,2%
Purple (15,000–19,999)19,3%Top 29,5%
Blue (10,000–14,999)26,1%Top 55,5%
Light Blue (5,000–9,999)23,2%Top 78,7%
Grey (0–4,999)21,3%Top 100%

Harmadik féltől származó tracker minta. Ez egy gördülő 30 napos követési időszak, nem teljes körű népszámlálás. Egy különálló, 2026. szeptemberi, 3,1 millió értékelt játékost tartalmazó minta kategóriánként körülbelül egy százalékpontos eltéréssel egyezik. Források: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

A te rangod

Mennyire ritka a rangod?

Blue (10,000–14,999)
Top 55,5%
jobb, mint a rangsorolt játékosok 44,5% része
Ritkább rangra vágysz? Nézd meg a boost árát→
A ranglétra elemzése

Színkategóriák, nem rankok

A Premier módban nincsenek elnevezett rankok. A CS Rating egy szám, amelyet a játék 5000-es sávokban színez. Szürke, világoskék, kék, lila, rózsaszín, piros, és 30 000 felett arany. A Competitive mód továbbra is a régi skill groupokat használja, de mivel ezeket pályánként külön kell megszerezni, egy játékosnak egyszerre több is lehet belőlük.

Módszertan

Honnan származnak ezek a számok

A Valve nem publikál hivatalos CS2 rank eloszlást. Mi a csstats.gg adatait használjuk, amely az elmúlt 30 napban Premier módban aktív játékosokat veszi alapul minden régióból, a játék hét színkategóriájába csoportosítva. Ezeket az adatokat egy 2026. szeptemberi, 3,1 millió értékelt játékost tartalmazó független mintával vetettük össze. A statisztikai oldalak csak azokat a játékosokat látják, akiket követnek, ezért az adatokat nagy mintavételként kezeld. Frissítve a következő Premier szezon lezárultakor.

Mássz fel a ranglétrán

Minden egyes megmászott ranggal a játékosbázis egyre nagyobb részét előzöd meg. Boostereink és edzőink a csúcson játszanak.

Rangeloszlás más játékokhoz

Minden játék →
Kérdésed van?

Gyakran Ismételt Kérdések

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Közzéteszi a Valve a CS2 rank eloszlást?

Nem. A Valve csak a játékos saját CS Ratingjét és a ranglistákat mutatja, eloszlást nem. Minden CS2 eloszlási statisztika külső trackertől származik; a mi forrásunk a táblázat alatt található.

Mi számít jó CS Ratingnek CS2-ben?

Bármi a rózsaszín sávban (20 000+) már nagyjából az aktív Premier játékosok legjobb tíz százalékába helyez, a piros és az arany pedig sokkal ritkább. A pontos arányokat a táblázatban találod.

Miért nincsenek itt Competitive skill groupok?

A Competitive skill groupokat pályánként külön lehet megszerezni, így egy játékos lehet Silver az egyik pályán és Gold Nova a másikon. A statisztikai oldalak a pálya szerinti rankokat számolják, nem a játékosokat, ami félrevezetővé tenné a játékosok megoszlását mutató táblázatot.