Challenge Mode
Легко отримуйте Gold результат. Розблокуйте класовий трансмог та отримайте безліч нагород.
Гнучкі налаштування
- ⚖️ Оберіть режим Gold або Platinum
- ⚡ Супер-експрес: CM пройдено менш ніж за 12 годин
- 🏷️ Знижка 15% на набори всіх підземель
Комплексні нагороди
- 🦅 Отримайте маунта Ancestral Phoenix
- 💰 Заробляйте Platinum Coins у режимі Platinum
- ✨ Отримайте унікальний класовий трансмог
Експертний сервіс Self-play
- 🎮 Self-play без додаткової плати
- 🗣️ Експертна допомога під час проходження
- 📅 Плануйте забіги у зручний для вас час
Придбайте буст Challenge Mode у Pandaria Classic, щоб легко пройти будь-яке підземелля в режимі Challenge Mode. Наша професійна команда BoostRoyal готова допомогти вам домінувати в підземеллях Mists of Pandaria. Отримайте ексклюзивні нагороди для трансмогу, використовуйте передові тактики та досягайте Gold рейтингу в кожному забігу без зайвих зусиль. Замовте буст MoP Classic Challenge Mode сьогодні для найшвидшого виконання.
Що ви отримуєте
Окремі підземелля:
- 📍 Телепорти до пройдених підземель.
- 🎁 Іграшка за кожне пройдене підземелля на рівнях Platinum та Diamond (наприклад, Mogu’shan Palace: Platinum Battle Horn);
- 🛡️ Обрані Challenge Mode у Pandaria пройдено;
- 🌟 Отримано результат Diamond, Platinum або Gold;
Повний набір підземель:
- 🏆 Досягнення Challenge Conqueror: Gold;
- 🥈 Досягнення Challenge Conqueror: Silver;
- 🗺️ Телепорти до всіх 9 підземель;
- 🦅 Ancestral Phoenix Egg, що дозволяє отримати 1 маунта;
- 💎 Досягнення Challenge Conqueror: Diamond;
- 🥉 Досягнення Challenge Conqueror: Bronze;
- ✨ Титул The Undaunted;
- 🎭 Класовий набір трансмогу для вашого персонажа;
- 🎖️ Досягнення Challenge Conqueror: Platinum;
- 🔥 9/9 Challenge Mode у Pandaria пройдено;
Requirements
- Необхідно мати пройденими обрані підземелля на героїчній складності;
- Персонаж повинен бути 90 рівня.
- Дійсна підписка, що надає доступ до WoW Mists of Pandaria Classic;
Оберіть швидкість виконання
Оберіть бажаний час для прискорення вашого проходження Mists of Pandaria Challenge.
- Експрес — пріоритетна обробка, що скорочує час очікування на 30%;
- Супер-експрес — найвищий пріоритет для наших найкращих бустерів для максимально швидкого завершення.
- Звичайна — стандартна черга виконання замовлень;
Наш процес
Piloted
- Ми зв'яжемося з вами через email або наш онлайн-чат;
- Оберіть налаштування та оплатіть буст MoP Challenge Mode;
- У призначений час професійний гравець зайде на ваш акаунт, щоб виконати буст Pandaria Challenge Mode;
- Насолоджуйтесь нагородами! Будь ласка, залиште відгук на Trustpilot.
- Ми повідомимо вас, як тільки буст Pandaria Classic Challenge Mode буде завершено;
- Ми призначаємо бустерів, які ідеально підходять для ваших потреб у Pandaria Classic;
- Ми узгодимо деталі та час початку відповідно до вашого графіка та доступності в WoW MoP Classic;
Self-play
- У призначений час ви отримаєте запрошення в грі для участі в бусті Pandaria Challenge Mode.
Оберіть складність
Оберіть підземелля
Тип послуги
Швидкість виконання
Total
Please select at least one option to continue.
Швидке оформленняПеревірені професіоналиПовернення коштів
You might also like
Наша спільнота
Довіра спільноти
Справжні відгуки гравців з усіх регіонів: короткі огляди для швидкого читання та високий рівень довіри.













