Harlequin Crest

Mythic Unique Helm: Izboljšajte vse veščine in pridobite zmanjšanje škode.

Zagotovite si svoj Diablo 4 Harlequin Crest še danes — pridobite to Mythic Unique čelado, znano po zagotavljanju izjemnih obrambnih in uporabnih ugodnosti. Ta pokrivalo ponuja zmanjšanje škode in Ranks vsem veščinam, poleg znatnih povečanj max life, CDR in Armor. Naročite svoj D4 Harlequin Crest in naša ekipa bo učinkovito izfarmala to transformativno čelado, s čimer bomo dvignili potencial vašega lika.

✨ Ker je stopnja padca za Mythic Unique predmete odvisna od RNG, lahko ocene dokončanja nihajo. Bodite prepričani, da se trudimo preseči naš ETA!
Karakteristike predmeta
  • +350 Armor
  • Pridobite 20% zmanjšanje škode. Poleg tega pridobite +4 Ranks vsem veščinam.
  • +800 Maximum Life
  • +20.0% Cooldown Reduction
  • +18 Maximum Resource
Kako deluje storitev?

🛡️ Varna prijava → ⚡ Učinkovito farmanje → 🏆 Prevzemite svojo nagrado

  1. Varno posredujte podatke o svojem računu — uporabljamo pametni regionalni VPN, da ohranimo vašo prijavo zaščiteno;

  2. Delamo po vašem urniku, dokler predmet ni uspešno pridobljen;

  3. Prijavite se in odkrijte svoj novi Mythic Unique, ki vas čaka v inventarju, pripravljen na akcijo.

Requirements

  • Level lika 70;
  • Zaključena glavna zgodbena kampanja;
  • Če imate fizično kopijo igre za PS4, PS5 ali Xbox, nudimo samo Self-play možnosti, saj ima večina naših boosterjev digitalne različice igre.

Postopek storitve

  • Piloted izvedba: Pri Piloted naročilih se profesionalni booster prijavi v vaš račun, da igra z vašim likom in izfarma Harlequin Crest.
  • Podpora in koordinacija: V 10-15 minutah po vašem nakupu vas bo agent za podporo kontaktiral preko live-chata ali e-pošte, da dokončamo podrobnosti in odgovorimo na vsa vprašanja glede vašega Diablo 4 Harlequin Crest za prodajo.
  • Dokončanje in povratne informacije: Obveščeni boste, ko bo vaš D4 Harlequin Crest za prodajo pripravljen, da v njem uživate. Prosimo, delite svojo izkušnjo z oddajo ocene na Trustpilot.
  • Zahvala boosterju: Če ste zadovoljni z rezultatom, lahko svojemu boosterju namenite napitnino!

Frequently asked questions

Kaj točno je Harlequin Crest v Diablo 4?+

Harlequin Crest, pogosto imenovan Shako, deluje kot Uber Unique čelada, ki ponuja znatne obrambne in uporabne bonuse, skupaj z edinstveno pasivno sposobnostjo, ki izboljša vse vaše veščine.

Zakaj je Harlequin Crest označen kot Shako?+

Harlequin Crest si je prislužil vzdevek Shako kot poklon svoji zgodovini v Diablo 2, kjer se je prav tako uporabljalo to ime. Beseda "Shako" opisuje slog vojaškega pokrivala in se je zaradi izjemnih statistik ter pogoste uporabe skozi igro začela povezovati s to unikatno čelado.

Na kakšne načine lahko dobim Harlequin Crest?+

Obstaja več načinov za pridobitev Harlequin Crest:

  • Alchemist Craft: Imate možnost, da ga pridobite s pretvorbo petih Resplendent Sparks pri alkemistu, da skujete ta specifični Uber Unique predmet.
  • Ubijanje bossov: Premagovanje določenih bossov, kot sta Echo of Duriel ali Echo of Andariel;
  • Naključni drop: Obstaja možnost, da predmet nepričakovano pade med igranjem v odprtem svetu in različnimi aktivnostmi, vključno z Nightmare Dungeons in World Bosses;
Kakšna je stopnja redkosti Harlequin Crest v Diablo 4?+

Harlequin Crest ima izjemno nizko stopnjo padca. Verjetnost za prejem Uber Unique predmetov, kot je Harlequin Crest, je precej majhna, ocenjena na približno 2 % za kateri koli Uber Unique predmet. Glede na to, da obstaja več Uber Unique predmetov, je verjetnost, da boste našli prav Harlequin Crest, približno 0,25 %.

Zakaj je Harlequin Crest najboljši predmet?+

Harlequin Crest velja za vrhunski predmet v Diablo 4 zaradi svojih močnih statistik in posebnega dodatka, ki podeli +4 Ranks vsem veščinam.

Service method
Game realm
🔐 Varna Piloted storitev. Za samostojno izdelavo — Mythic Craft Set
Greater affixes
Predmet bo vključeval x3 Greater Affixes s tega seznama prioritet:
Order summary
Realm: Seasonal - Softcore
Total
$
65
Hitra blagajnaPreverjeni profesionalciVračilo denarja

You might also like

Naša skupnost
Zaupanje skupnosti
Prave povratne informacije igralcev iz vseh regij, s hitrim pregledom kratkih mnenj in močnimi signali zaupanja.
"
C
C***e
GRYesterday
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FRYesterday
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BEYesterday
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CAYesterday
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
USYesterday
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AUYesterday
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
ILYesterday
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AUYesterday
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FRYesterday
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GBYesterday
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
USYesterday
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev
"
T
T***0
IT2 days ago
The best yone i've ever met
Swift Delivery
Verified Order
CoachNoDream
"
D***e
D***e
GB2 days ago
Amazing player with a beautiful Fiora , really good communications and just really solid to play with - would recommend to anyone
Premium Service
Verified Order
CoachFather
"
4
4***w
SI2 days ago
Really good experience! WPWP
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
3
3***D
US2 days ago
hard carried even when team was trolling
Clear Communication
Seamless Process
Verified Order
Coach919
"
D
d***t
FR2 days ago
good player
Seamless Process
Verified Order
CoachThomas
"
Y
y***y
IT2 days ago
best player
Prompt Response
Verified Order
CoachFreemaN
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Rly impressive ! Was perfect
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
T***Z
T***Z
DE2 days ago
very good player - insane carry. Thanks for the game!
Quality Experience
Trusted Seller
Verified Order
CoachCorn
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
professional and fast person
Professional
Verified Order
CoachInFernal
"
G
G***6
FR2 days ago
verry top, the best !
Premium Service
Verified Order
CoachVasmedus
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
Super fast and good
Swift Delivery
Verified Order
CoachInFernal
"
T
T***i
US3 days ago
The best ever
Prompt Response
Trusted Seller
Verified Order
CoachDelways