Sunshot Catalyst

Prevladujte v PvP z izboljšanim dosegom

Kupite Sunshot Catalyst in povečajte natančnost ter smrtonosnost svojega ročnega topa. Ker je ta predmet naključni padec, lahko postopek pridobivanja in nadgradnje na Masterwork pomeni tedne napornega igranja. Kljub temu je nadgradnja izjemno dragocena. Preskočite naporno igranje — zagotovite si naš Sunshot Catalyst boost in zajamčene rezultate!

Sunshot Catalyst vključuje ekskluzivno sposobnost Third Tail, ki ob vsakem strelu izstreli dodatno Arc raketo. Ta izstrelek tarčam povzroči Jolt — ogromna prednost za vsako Arc gradnjo, ki znatno poveča vaš DPS. Za pridobitev Catalysta morate imeti Sunshot v svoji zbirki in opravljati Ritual dejavnosti, dokler ne pade naključno. Za aktivacijo sposobnosti morate Catalyst nadgraditi na Masterwork z doseganjem 500 običajnih ubijanj in 1000 ubijanj s Sun Blast s tem ročnim topom.

Vključene nagrade
  • Ves dodaten plen, zbran med storitvijo;
  • Napredek artefakta in sezonske vstopnice.
  • Pridobljen Sunshot eksotični ročni top Catalyst;
  • Možnost padca legendarnih orožij in opreme;
Dodatne možnosti
  • Catalyst Masterwork — poskrbimo za izpolnitev zahtev, da bo vaš bonus pripravljen za uporabo;
  • Prenos v živo — spremljajte svoj D2 Sunshot Catalyst boost v živo preko zasebnega prenosa.
  • Odkleni Sunshot — naša ekipa bo igrala Ritual dejavnosti, dokler to eksotično orožje ne bo vaše;

Requirements

Sunshot mora biti odklenjen, ali pa morate izbrati ustrezno možnost.

Naš postopek

  • ⭐ Uživajte v svojih nagradah in delite svojo izkušnjo z ocenjevanjem na Trustpilot.
  • ✅ Vse izbrane dodatne možnosti bodo brezhibno vključene v postopek izvedbe.
  • 💬 Pričakujte hitro sporočilo od nas preko klepeta v živo ali e-pošte.
  • 🚀 Vaše naročilo začnemo v 30 minutah ali ob vašem izbranem času.
  • 🛡️ Pri piloted storitvah se naš booster prijavi preko VPN, da upravlja vaš lik.
  • ⚙️ Izberite želene dodatke in potrdite svoje naročilo za D2 Sunshot Catalyst carry.
  • 🔔 Obvestili vas bomo, ko bodo vaši D2 Sunshot Catalyst carry zaključeni.

Frequently asked questions

Kakšen je postopek za Masterwork Sunshot Catalyst?+

Postopek za Masterwork nadgradnjo je znan po tem, da je dolgotrajen. Za dokončanje te naloge potrebujete 500 običajnih ubijanj in 1000 ubijanj s Sun Blast.

Katere izboljšave prinaša Masterwork nadgradnja Sunshot Catalyst?+

Uporaba Masterwork nadgradnje na vašem eksotičnem ročnem topu Sunshot znatno izboljša stabilnost in doseg, kar poveča učinkovitost orožja pri napadih na večje razdalje.

Izberite način boostanja
Total
$
59
Hitra blagajnaPreverjeni profesionalciVračilo denarja

You might also like

Naša skupnost
Zaupanje skupnosti
Prave povratne informacije igralcev iz vseh regij, s hitrim pregledom kratkih mnenj in močnimi signali zaupanja.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather