Hung Jury SR4

Prilagodite svoje Hung Jury SR4 lastnosti. Personalizirajte svoje naročilo z BoostRoyal.

Kupite Hung Jury SR4 in pridobite izjemno prilagodljivo strelno orožje za premagovanje zahtevnih PvE vsebin. Ta legendarna puška, ki izvira iz klasične Destiny ere, se je tradicionalno pridobivala skozi Nightfall misije. Po posodobitvi Into the Light je bila revitalizirana s posodobljenim naborom perk-ov in edinstveno lastnostjo izvora.

Hung Jury SR4 deluje kot 180 RPM Kinetic Scout Rifle, zgrajena na ogrodju Precision. Medtem ko različica Nightfall vključuje standardne PvE lastnosti, model Onslaught uvaja ekskluzivno lastnost izvora Indomitability—končni udarci s tem orožjem zagotavljajo energijo za granate, ko je opremljen Light subclass, ali energijo za bližinski boj pri uporabi Darkness subclass. Določite svoje želene perke (za različico Normal priporočamo Rapid Hit + Firefly) ali zagotovite God Roll z našimi Destiny 2 Hung Jury SR4 storitvami, naša ekipa pa bo opravila celotno kmetovanje namesto vas.

Vključene nagrade
  • Vsi viri in predmeti, zbrani med izvajanjem storitve;
  • Želena količina in specifična različica Hung Jury SR4 Scout Rifle;
  • Vanguard Reputation (samo za različico Normal);
  • Napredek za vaš Season Pass in Artifact.
  • Potencialna pridobitev Into the Light oklepov in orožij;
  • Priložnost za pridobitev Ascendant Shards in Exotic opreme;
  • Možnost za Nightfall Memento in Enhancement Prisms;
Dodatne možnosti
  • Prenos v živo — spremljajte svoj Hung Jury SR4 boost v realnem času preko zasebnega prenosa.

Requirements

  • Aktiven Destiny 2 račun z vsemi DLC-ji.

Različica in konfiguracija orožja

  • God roll različica — vrhunske prednastavitve za PvP in PvE, ki so jih izbrali naši PRO igralci in skupnost.
  • BRAVE arzenal — specializirano orožje iz aktivnosti Onslaught, ki vključuje edinstven shader in nabor perk-ov;
  • Random Roll — orožje z naključnimi perki;

Postopek storitve

  • Odprli bomo namenski Discord kanal, kjer boste lahko spremljali napredek in klepetali s svojim upraviteljem;
  • Obvestili vas bomo, ko bo storitev Hung Jury SR4 carry zaključena;
  • Izberite želene možnosti za nakup Hung Jury SR4 carry storitve;
  • Uskladili bomo urnik in zaključili podrobnosti preko e-pošte ali našega klepeta v živo;
  • Alternativno se odločite za self-play in se sami pridružite ekipi;
  • Uživajte v nagradah in delite svoje mnenje na Trustpilot.
  • Naša strokovna ekipa se bo prijavila v vaš račun za piloted Hung Jury SR4 D2 boosting;
  • Med Hung Jury SR4 god roll boostom kmetujemo, dokler vaš predmet ne pade ali dokler ne dosežemo skupno 20 orožij;
Izberi način povečanja
Izberi hitrost izvedbe
Izberi vrsto orožja
Izberi različico orožja
Order summary
Weapon type: Normal
Number of weapons x1×1
Total
$
7
99
Hitra blagajnaPreverjeni profesionalciVračilo denarja

You might also like

Naša skupnost
Zaupanje skupnosti
Prave povratne informacije igralcev iz vseh regij, s hitrim pregledom kratkih mnenj in močnimi signali zaupanja.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather