Temple of the Jade Serpent

Obezbedite 463 ilvl pre-raid opremu. Izaberite Normal, Heroic ili CM Self-play.

Kupite Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent boost i prepustite našem elitnom timu da obavi ovaj dungeon run umesto vas. Kao i kod svih instanci koje nisu rebalansirane, sadrži Normal, Heroic ili Challenge Mode — što predstavlja značajan izazov za većinu avanturista zbog jedinstvene mehanike susreta, ali BoostRoyal to čini jednostavnim. Obezbedite svoj Mists of Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent carry danas i zaradite fantastične nagrade bez napornog grindanja.

Šta dobijate
  • Potencijal za 463 ilvl opremu (Heroic);
  • Zalihe Justice Points (Heroic);
  • Gold rezultat pri odabiru Challenge Mode-a.
  • Završetak Temple of the Jade Serpent u MoP;
  • Potencijal za 476 ilvl epski buzdovan — Je'lyu, Spirit of the Serpent, dostupan pri odabiru Heroic težine;
Brzina izvršenja

Kada kupite Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent run-ove, možete birati između različitih podešavanja brzine kako biste ubrzali rezultate.

  • Super Express — vaš Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent dungeon boost dobija najviši prioritet i njime upravljaju naši vrhunski profesionalci za najbrže moguće izvršenje.
  • Express — vaša rezervacija dobija viši prioritet, što rezultira bržim završetkom;
  • Normal — vaš zahtev ulazi u standardni red čekanja za MoP Classic Temple of the Jade Serpent usluge;
Dodatne opcije
  • Potrebno vam je još zlata? — možemo isporučiti traženu količinu zlata;
  • Stream — pratite vašu WoW MoP Classic uslugu u realnom vremenu putem prenosa uživo od strane vašeg boostera.

Requirements

  • Nivo 90 karakter za Heroic i Challenge modove.
  • Nivo 85 karakter;
  • Aktivna pretplata za pristup WoW Mists of Pandaria Classic;

Naš proces

Piloted

  • 🎮 U zakazano vreme, naš profesionalni igrač se uloguje na vaš nalog kako bi obavio Mists of Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent boosting uslugu;
  • ⚙️ Konfigurišite svoje preference i kupite vaš MoP Classic Temple of the Jade Serpent carry;
  • 💬 Kontaktiraćemo vas putem live chat-a ili email-a;
  • 📅 Koordinisaćemo svu logistiku kako bismo uskladili vreme početka sa vašim rasporedom i dostupnošću u WoW Pandaria Classic;
  • 🛡️ Dodeljujemo vrhunski tim boostera da obradi vašu World of Warcraft Pandaria Classic porudžbinu;
  • 🌟 Uživajte u ishodu vašeg MoP Classic Temple of the Jade Serpent Boost-a! Molimo vas da podelite svoje utiske o našim World of Warcraft MoP Classic uslugama putem Trustpilot-a.
  • 🔔 Poslaćemo vam obaveštenje čim se porudžbina završi;

Self-play

  • ⚔️ U dogovoreno vreme, dobićete poziv u igri da se direktno pridružite MoP Classic Temple of the Jade Serpent carry usluzi.

Frequently asked questions

Koji raspon nivoa se odnosi na Temple of the Jade Serpent u Pandaria Classic?+

Ne postoji uslov u pogledu nivoa za učestvovanje u The Jade Forest plot dungeon-u nakon što se završi uvodna kampanja.

Koji je preporučeni nivo za Pandaria Classic Temple of the Jade Serpent?+

Da biste postigli vrhunske rezultate tokom vašeg run-a, trebalo bi da dostignete 90 nivo.

Gde se nalazi Temple of the Jade Serpent u MoP Classic?+

Ulaz za Temple of the Jade Serpent možete pronaći na koordinatama 55.0, 55.0 u The Jade Forest.

Tip usluge
Nivo težine
Brzina isporuke
Broj run-ova
110
Dodatne opcije
Order summary
Difficulty: Normal
Number of runs: 1 → 10
Total
$
44
Brzo plaćanjeVerifikovani profesionalciPovraćaj novca

You might also like

Naša zajednica
Poverenje zajednice
Prave povratne informacije igrača iz svih regiona, uz brze preglede kratkih recenzija i snažne signale poverenja.
"
D***m
D***m
DEYesterday
Friendly and great service
Quality Experience
Verified Order
Coachfinita
"
T
T***6
CAYesterday
Good platform
Recommended
Premium Service
Verified Order
CoachBoostRoyal
"
D
d***8
USYesterday
king of the jng
Trusted Seller
Professional
Verified Order
CoachAcura
"
0
0***3
PTYesterday
Super nice session
Swift Delivery
Verified Order
CoachLarol
"
D***t
D***t
BEYesterday
always the best
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
Z***t
Z***t
ESYesterday
Perfecto!
Accurate Description
Verified Order
CoachNoDream
"
W
w***e
DEYesterday
boss bro :) <3
Professional
Accurate Description
Verified Order
CoachEvo
"
M
M***l
USYesterday
Excellent player, carried hard!
Premium Service
Verified Order
CoachPomp
"
f***n
f***n
USYesterday
awesome as always
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
A
a***4
US2 days ago
Best in the world!! Never lags of fails to disappoint! He's the guy!
Swift Delivery
Recommended
Verified Order
CoachAcura
"
J
J***S
DE2 days ago
Great Service
Quality Experience
Verified Order
CoachStepBack
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
10/10 in jungle
Clear Communication
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
C
C***e
GR2 days ago
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FR2 days ago
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CA2 days ago
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
US2 days ago
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AU2 days ago
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev