Vault of Glass

Farmujte Vex Mythoclast Meta oružje od svakog bosa uz BoostRoyal.

Puni Raid Run

Osvojite legendarni Vex raid uz profesionalne Guardian-e.

Elite Raid Loot

Obezbedite vrhunsko raid oružje, oklop i Pinnacle opremu.

Potraga za Vex Mythoclast

Pokušajte da dobijete legendarni Exotic Fusion Rifle.

Kupite BoostRoyal Destiny 2 Vault of Glass Boost da osvojite ovaj kultni raid uz elitne boostere. Obezbedite vrhunsko raid oružje, ekskluzivne setove oklopa, Pinnacle nagrade i priliku da nabavite Vex Mythoclast Exotic Fusion Rifle.

✨ Istaknute usluge
  • 🔒 Sigurna, profesionalna usluga sa stručnim igračima.
  • 💎 Potencijalno ispadanje Vex Mythoclast Exotic Fusion Rifle;
  • 🎁 Pinnacle raid nagrade i loot sa visokim statistikama;
  • ⚙️ Prepoznatljiv Vault of Glass raid oklop;
  • 🚀 Potpuni završetak Vault of Glass raid-a;

Naš proces

  • 🎮 Za piloted usluge, naš booster se prijavljuje na vaš nalog (zaštićen VPN-om). Za self-play, dobićete poziv da se pridružite timu boostera u igri.
  • 🚀 Kontaktiraćemo vas putem e-pošte ili live chat-a da započnemo vaš Destiny 2 VoG carry.
  • ⏱️ Vaša porudžbina će ući u red čekanja i započeti u roku od 30 minuta ili u zakazano vreme.
  • ⚔️ Naš tim započinje Vault of Glass carry uslugu.
  • 🎉 Uživajte u nagradama vašeg Destiny 2 VoG boost-a! Molimo vas da podelite svoje utiske na Trustpilot-u.
  • 💎 Sve izabrane dodatne opcije biće praćene i ispunjene uz glavnu uslugu.
  • 🔔 Obavestićemo vas kada se Destiny 2 VoG carry završi, ili možete sami pratiti napredak.
  • Izaberite željene dodatne opcije i finalizirajte porudžbinu.

Frequently asked questions

Da li Vault of Glass ima Overload?+

Nećete naići na Overload šampione na standardnoj težini ovog raid-a. Slobodno opremite bilo koji loadout koji vam najviše odgovara!

Koji Power nivo treba da imam za Vault of Glass?+

Pošto ograničenje nivoa snage (Power level cap) nije aktivno za ovaj raid, slobodno ga možete završiti na bilo kom Power nivou.

Šta je Vault of Glass?+

Vault of Glass je raid na Veneri, smešten unutar Vex strukture koja nosi isto ime. Nakon Season of the Splicer, ovaj kultni raid je vraćen u osveženom izdanju! Unutar Vault of Glass-a, suočićete se sa brojnim teškim zagonetkama, specifičnim neprijateljima, borbama sa bosovima i raznim zamkama koje mogu obrisati ceo vaš tim ako napravite grešku. Pitate se sa kojim neprijateljima ćete se suočiti i zašto predstavljaju pretnju? Oni su istovremeno moćni i inteligentni. Evo liste onoga na šta možete naići:

  • Goblin;
  • Hobgoblin;
  • Harpy;
  • Hydra.
  • Minotaur;
Koje je značajno oružje iz Vault of Glass?+

BoostRoyal pruža pomoć u nabavci ovog oružja ili njihovih adept varijanti. Pošto zapošljavamo samo profesionalne boostere, možete verovati našoj stručnosti i opustiti se! Štaviše, nudimo VoG raid boost uslugu ako tražite opcije izvan samog oružja!

Da li je moguće završiti raid solo?+

Iako se određeni Destiny 2 VoG raid izazovi mogu rešiti od strane jednog igrača, ne možete završiti ceo raid bez pouzdanog tima.

Možete pronaći sveobuhvatan pregled VoG raid-a unutar našeg vodiča. Pogledajte!

Tip usluge
Dodatne opcije
Order summary
Number of runs x1×1
Total
$
9
99
Brzo plaćanjeVerifikovani profesionalciPovraćaj novca

You might also like

Naša zajednica
Poverenje zajednice
Prave povratne informacije igrača iz svih regiona, uz brze preglede kratkih recenzija i snažne signale poverenja.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AU2 days ago
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KW2 days ago
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MT2 days ago
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather