Taburan Pangkat Counter-Strike 2

Valve tidak mengeluarkan sebarang data agihan untuk CS Rating. Halaman ini menggunakan jumlah pemain Premier aktif daripada csstats.gg dan menunjukkan peratusan dalam setiap jalur warna, daripada kelabu hingga emas.

Sampel penjejak pihak ketigaPremier Season 5

Pertengahan tangga kedudukan

Pemain median ialah Blue (10,000–14,999)

Rank paling umum
Blue (10,000–14,999)
26.1%
Pangkat tertinggi
Gold (30,000+)
0.1%
Baris gilir
Premier (CS Rating)

Data setakat 8 November 2026Terakhir disemak 8 November 2026

Premier (CS Rating)

Premier Season 5 · 8 November 2026

Semua wilayah. Pemain yang aktif dalam Premier sepanjang 30 hari lepas yang dikesan oleh csstats.gg (kira-kira 5.3 juta)

  1. 21.3%
  2. 23.2%
  3. 26.1%
  4. 19.3%
  5. 8.3%
  6. 1.8%
  7. 0.1%
Taburan pangkat Counter-Strike 2 — Premier (CS Rating)
Pangkat% pemainKedudukan
Gold (30,000+)0.1%Teratas 0.1%
Red (25,000–29,999)1.8%Teratas 1.9%
Pink (20,000–24,999)8.3%Teratas 10.2%
Purple (15,000–19,999)19.3%Teratas 29.5%
Blue (10,000–14,999)26.1%Teratas 55.5%
Light Blue (5,000–9,999)23.2%Teratas 78.7%
Grey (0–4,999)21.3%Teratas 100%

Sampel penjejak pihak ketiga. Tetingkap penjejakan 30 hari yang bergerak, bukan bancian. Sampel berasingan sebanyak 3.1 juta pemain yang mempunyai rating pada September 2026 menunjukkan perbezaan dalam lingkungan satu mata bagi setiap jalur. Sumber: csstats.gg — CS2 rank distribution (Premier, rolling 30 days)

Rank anda

Sejauh mana jarang pangkat anda?

Blue (10,000–14,999)
Teratas 55.5%
lebih baik daripada 44.5% pemain ranked
Inginkan pangkat yang lebih jarang? Lihat harga boost anda→
Membaca tangga kedudukan

Jalur warna, bukan rank

Premier tidak mempunyai rank yang dinamakan. CS Rating anda adalah satu angka, dan permainan ini mewarnakannya dalam jalur 5,000. Kelabu, biru muda, biru, ungu, merah jambu, merah, dan emas pada 30,000 ke atas. Mod Competitive masih menggunakan skill group lama, tetapi ia diperoleh mengikut map, jadi seorang pemain boleh memegang beberapa rank sekaligus.

Metodologi

Dari mana angka ini datang

Valve tidak menerbitkan agihan CS2 rating. Kami menggunakan agihan pemain aktif dalam Premier sepanjang 30 hari yang lepas daripada csstats.gg, merangkumi semua wilayah, dikumpulkan mengikut tujuh jalur warna permainan tersebut, dan menyemaknya dengan sampel bebas 3.1 juta pemain yang mempunyai rating pada September 2026. Laman tracker hanya mengira pemain yang mereka kesan, jadi anggap angka ini sebagai sampel yang besar. Dikemaskini apabila musim Premier seterusnya stabil.

Naik tangga kedudukan

Setiap pangkat yang anda daki meletakkan anda di atas bahagian yang lebih besar daripada pangkalan pemain. Booster dan jurulatih kami bermain di tahap tertinggi.

Taburan rank untuk permainan lain

Semua permainan →
Ada soalan?

Soalan Lazim

Everything you need to know about how our services work, pricing, and account safety.

Still have questions?Contact us

Adakah Valve menerbitkan agihan rank CS2?

Tidak. Valve hanya menunjukkan CS Rating setiap pemain dan papan pendahulu, tetapi tiada agihan. Setiap agihan CS2 datang daripada laman tracker; milik kami dinamakan di bawah jadual.

Berapakah CS Rating yang bagus dalam CS2?

Apa-apa sahaja dalam jalur merah jambu (20,000+) sudah meletakkan anda dalam kira-kira 10% teratas pemain Premier aktif, manakala merah dan emas adalah jauh lebih jarang. Peratusan tepat ada dalam jadual.

Mengapa tiada skill group Competitive di sini?

Skill group Competitive diperoleh mengikut map, jadi seorang pemain boleh menjadi Silver pada satu map dan Gold Nova pada map yang lain. Laman tracker mengira rank map dan bukannya pemain, yang menjadikan jadual peratusan pemain sebagai mengelirukan.