Wings of Legacy

Díghlasáil gach sciathán riachtanach, faigh do shliabh Final Dawntrail, agus feirm na sciatháin atá in easnamh amháin.

Seachain Meilt RNG 🎲
  • Seans titim 2-5% in aghaidh na Trialach
  • Totems faighte mar líontán sábháilteachta ráthaithe
  • Glan suas le seacht Extreme Trials
Feirmeoireacht Sciathán Saincheaptha 🎯
  • Roghnaigh Trialacha sonracha ag an tseiceáil amach
  • Seirbhís solúbtha: ó sciathán amháin go seacht
  • Eisigh sciatháin atá i do bhailiúchán cheana féin
Sliabh Sciathán Deiridh Dawntrail 🦅
  • Críochnaíonn an tacar iomlán seacht-sciathán Dawntrail
  • Sliabh Extreme Trial deiridh an leathnaithe
  • Tuillte trí cheist The Wing Spirit Cometh

Ceannaigh do FFXIV Wings of Legacy Mount Boost ó BoostRoyal — faigh an sliabh sciathán Dawntrail deiridh nuair a chuirtear an tacar iomlán de sheacht sciathán le do chuntas.

Sochair na Seirbhíse
  • Wings of Legacy faighte — an sliabh Dawntrail deiridh curtha le do bhailiúchán;
  • 🏅 Éacht The Wing Spirit Cometh críochnaithe — creidmheas ceiste faighte ar do phróifíl;
  • 💎 Fanann gach totem agus loot bailithe leat — coinníonn tú gach titim ónár rith Extreme.
  • ⚔️ Feirmeoireacht Trialach beacht — dírímid go heisiach ar na sciatháin ar leith atá uait a ghlanadh;
Sreabhadh Oibre na Seirbhíse

📩 Íocaíocht Próiseáilte → 🛡️ Foireann Ghairmiúil ag Feirmeoireacht Sciatháin atá ar Iarraidh → 🎖️ Sliabh Legacy Faighte

  1. Nuair a dheimhnítear d'íocaíocht, tabhair faisnéis do charachtair — cuirfimid tús le comhrá Discord le d'fhoireann shannta;
  2. Logálfaidh ár saineolaithe isteach ag an am sceidealta duit chun na rith Extreme Trial riachtanacha a chríochnú go dtí go bhfaighfear gach sciathán riachtanach;
  3. Seiceáil do chuntas chun do sliabh nua Wings of Legacy a fheiceáil réidh le húsáid.
ℹ️ Cinntigh le do thoil go bhfuil na 7 sciathán eile go léir ó Dawntrail agat. Úsáid an roghchlár roghnaithe chun aon sciatháin atá ar iarraidh a chur le d'ordú.

Requirements

  • Tá Dawntrail MSQ críochnaithe.
  • Aon phost leibhéal 100;
  • Fearas 770 ilvl;
  • The Unmaking Extreme díghlasáilte;

Chun gach Sciathán a fháil, ní mór go mbeadh rochtain agat ar an Extreme trial comhfhreagrach:

SciatháinRiachtanasDíghlasáil
Wings of NihilityThe Unmaking ExtremeCríochnaigh The Unmaking (Normal)
Wings of MistHell on Rails ExtremeCríochnaigh Hell on Rails (Normal)
Wings of DeathNecron's Embrace ExtremeCríochnaigh Necron's Embrace (Normal)
Wings of KnighthoodRecollection ExtremeCríochnaigh Recollection (Normal)
Wings of EternitySphene's Burden ExtremeCríochnaigh Sphene's Burden (Normal)
Wings of ResolveEverkeep ExtremeCríochnaigh Everkeep (Normal)
Wings of RuinWorqor Lar Dor ExtremeCríochnaigh Worqor Lar Dor (Normal)

Frequently asked questions

Cad go díreach is Wings of Legacy i FFXIV?+

Díríonn seirbhís BoostRoyal FF14 Wings of Legacy Boosting ar an sliabh bailiúcháin deiridh don leathnú Dawntrail, a bhronntar go heisiach tar éis an cheist The Wing Spirit Cometh a chríochnú nuair a bheidh na seacht sliabh sciathán Dawntrail go léir bailithe agat. Níl aon bhealach eile ann Wings of Legacy a fháil; tá sé dodhéanta é a cheannach, a mhalartú, nó a fháil trí aon mhodh lasmuigh den cheist a chríochnú a éilíonn an tacar iomlán de sheacht sciathán.

Cá bhfaighidh mé na Extreme Trials a thugann luach saothair do sciatháin Dawntrail?+

Cuimsíonn seirbhís chuimsitheach FFXIV Wings of Legacy Mount Carry gach ceann de na seacht Extreme Trials a eisíodh i Dawntrail, le sciathán amháin sannta do gach triail mar atá mionsonraithe sa tábla thuas. Soláthraíonn gach glanadh seans titim 2–5%, agus is féidir leat an córas malairte totem a úsáid freisin mar líontán sábháilteachta iontaofa más gá duit na trialacha a rith arís agus arís eile.

Cad iad na sléibhte atá san áireamh sa tacar FFXIV Wings of Legacy?+

Cuimsíonn pacáiste FFXIV Dawntrail Wings Boosting seacht sciathán ar leith—ceann a thuilltear ó gach Dawntrail Extreme Trial—mar aon leis an sliabh Wings of Legacy, a bhronntar tar éis duit an cheist The Wing Spirit Cometh a chríochnú nuair a bheidh na seacht cinn go léir faighte. Is minic a thugann imreoirí ainmneacha éagsúla ar na sléibhte seo atá nasctha lena dtriail, a mboss, nó a gcuma:

  • Wings of Knighthood — sciatháin Gulool Ja Ja, sciatháin Recollection, sciatháin Knighthood, sciatháin Zelenia;
  • Wings of Eternity — sciatháin Sphene, sciatháin Eternal Queen, sciatháin Queen Eternal, sciatháin Eternity;
  • Wings of Legacy — sciatháin Legacy, gach sciathán DT, sciatháin Dawntrail.
  • Wings of Ruin — sciatháin Valigarmanda, sciatháin Vali, sciatháin Ruin;
  • Wings of Mist — sciatháin Doomtrain, sciatháin Hell on Rails, sciatháin Mist;
  • Wings of Nihility — sciatháin Enuo, sciatháin Unmaking, sciatháin Nihility, sciatháin Demon;
  • Wings of Resolve — sciatháin Zoraal Ja, sciatháin Everkeep, sciatháin Resolve, sciatháin Silver;
  • Wings of Death — sciatháin Necron, sciatháin Death;
An féidir liom na sciatháin ar leith atá ar iarraidh uaim a cheannach?+

Cinnte—is féidir an FF14 Dawntrail Wings Carry a shaincheapadh go hiomlán le linn an phróisis íocaíochta, rud a ligeann duit sciatháin ar leith a roghnú de réir mar is gá. Má tá roinnt sciathán faighte agat cheana féin, ní ghearrfar táille ort ach as na trialacha a theastaíonn uait fós, agus is féidir leat áit ar bith ó sciathán amháin atá ar iarraidh suas go dtí an tacar iomlán de sheacht gcinn a cheannach.

An bhfuil sé éigeantach na Extreme Trials a dhíghlasáil sula ndéantar ceannach?+

Caithfidh tú leagan Normal de gach Extreme Trial a chríochnú trí dhul chun cinn MSQ chun dul isteach. Soláthraíonn an FFXIV Wings of Legacy Collection Boost roghanna chun díghlasálacha a chur leis le haghaidh aon trialacha nach bhfuil rochtain ag do charachtar orthu fós; is féidir leat tagairt a dhéanamh don tábla thuas le haghaidh na gcritéar díghlasála sonracha do gach sciathán.

Sale
Cineál seirbhíse
Total
 
Please select at least one option to continue.
Seiceáil amach tapaGairmithe fíoraitheAirgead ar ais

You might also like

Ár bPobal
Iontaobhas an Phobail
Fíor-aiseolas ó imreoirí ar fud na réigiún, le léamha gasta do léirmheasanna gearra agus comharthaí muiníne níos láidre.
"
C
C***e
GRYesterday
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FRYesterday
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BEYesterday
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CAYesterday
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
USYesterday
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AUYesterday
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
IL2 days ago
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AU2 days ago
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FR2 days ago
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GB2 days ago
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
US2 days ago
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KW2 days ago
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev
"
T
T***0
IT2 days ago
The best yone i've ever met
Swift Delivery
Verified Order
CoachNoDream
"
D***e
D***e
GB2 days ago
Amazing player with a beautiful Fiora , really good communications and just really solid to play with - would recommend to anyone
Premium Service
Verified Order
CoachFather
"
4
4***w
SI2 days ago
Really good experience! WPWP
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
3
3***D
US2 days ago
hard carried even when team was trolling
Clear Communication
Seamless Process
Verified Order
Coach919
"
D
d***t
FR2 days ago
good player
Seamless Process
Verified Order
CoachThomas
"
Y
y***y
IT2 days ago
best player
Prompt Response
Verified Order
CoachFreemaN
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Rly impressive ! Was perfect
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
T***Z
T***Z
DE2 days ago
very good player - insane carry. Thanks for the game!
Quality Experience
Trusted Seller
Verified Order
CoachCorn
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
professional and fast person
Professional
Verified Order
CoachInFernal
"
G
G***6
FR2 days ago
verry top, the best !
Premium Service
Verified Order
CoachVasmedus
"
Z***d
Z***d
AT3 days ago
Super fast and good
Swift Delivery
Verified Order
CoachInFernal
"
T
T***i
US3 days ago
The best ever
Prompt Response
Trusted Seller
Verified Order
CoachDelways