Indebted Kindness

Ceannas ar PvE leis an Sidearm ammo speisialta Exotic den scoth seo. Riachtanach do gach loadout!

🚀 Rocket Sidearm Legendary
  • Réidh le haghaidh ábhar endgame
  • Fóntas PvE den scoth
  • Aicme arm uathúil
🛡️ Ord Glan, Gach Uair
  • Slándáil cuntais mar thosaíocht
  • Nialas rioscaí toirmisc — próiseas slán
  • Rith dungeon gan locht
💎 Luach saothair Warlord’s Ruin
  • Feirmeoireacht God Roll optamaithe
  • Rátaí titim loot treisithe
  • Glanadh dungeon tapa

Ceannaigh Treisiú BoostRoyal Destiny 2 Indebted Kindness agus lig dár saineolaithe mionlach loot dungeon God Roll, luach saothair Tier, agus an Rocket Sidearm legendary a fháil, ag scipeáil an mheilt athchleachtach Warlord’s Ruin.

Cén fáth a roghnaíonn tú sinn
  • 💎 Luach saothair Tiered Warlord’s Ruin — cinntigh go bhfuil do dhul chun cinn dungeon optamaithe;
  • 🔫 Rocket Sidearm Legendary — bain úsáid as aicme arm ar leith le haschur damáiste ard;
  • 🚀 Feirmeoireacht Indebted Kindness God Roll — faigh arm speisialta den scoth i D2;
  • 🔒 Imirt láimhe amháin — feirmeoireacht dungeon slán déanta ag treisitheoirí gairmiúla.
  • ✨ Sionergia Arc agus tógálacha Voltshot — uasmhéadaigh do chumas glanta agus fóntais;
Próiseas Seirbhíse
  1. Roghnaigh do chineál airm, leagan, agus leibhéal is fearr leat chun tús a chur leis an sannadh treisithe.
  2. Roghnaigh do mhodh seachadta — bí páirteach sa ghníomhaíocht trí self-play nó bain úsáid as ár seirbhís piloted chun an fhoireann a chur i gceannas ar an rith.
  3. Críochnú dungeon — faighimid do thitim Indebted Kindness ag an leibhéal agus an leagan sonraithe.
  4. Faigh rochtain ar do chuntas — tá do Indebted Kindness réidh, le God Roll do do thógálacha endgame.

Requirements

  • Cuntas Destiny 2 le Lightfall Deluxe Edition nó Dungeon Key ó Eververse.

Leaganacha Airm

  • Random Roll — arm le perks randamacha;
  • Leagan God Roll — tá presets den scoth curtha le chéile ag ár n-imreoirí PRO agus an pobal do PvP agus PvE araon.

Frequently asked questions

Cén God Roll ba chóir dom a roghnú le haghaidh Indebted Kindness?+

Seasann Indebted Kindness amach mar Rocket Sidearm eisceachtúil, b'fhéidir an ceann is fearr atá ar fáil, agus ba é an chéad uair a bhí a aicme le feiceáil le perks den scoth. Molaimid go láidir é a chur san áireamh i do thógáil, go háirithe ag lorg an God Roll de Impulse Amplifier + Voltshot nó Lead from Gold + Voltshot chun críocha PvE.

Cén próiseas atá ann chun God Rolls a fháil i Destiny 2?+

Is tasc thar a bheith deacair é God Rolls a fháil, ag brath go hiomlán ar RNG. B'fhéidir go mbeidh tú ag meilt ar feadh seachtainí nó b'fhéidir míonna chun an rolla atá uait a fháil. Cuireann BoostRoyal seirbhís treisithe Destiny 2 Indebted Kindness ar fáil chun cabhrú leat na perks is fearr leat a fháil gan an frustrachas!

Cá bhfaighidh mé Indebted Kindness i Destiny 2?+

Is féidir leat Indebted Kindness a fháil trí theagmhálacha a chur i gcrích laistigh de dungeon Warlord’s Ruin, nó trí chiste rúnda an dungeon a oscailt nuair a bheidh an t-earra curtha le do linn loot pearsanta.

An féidir fós Indebted Kindness a fháil i Destiny 2?+

Cinnte! Is féidir leat an t-arm seo a fháil fós trí dungeon Warlord's Ruin a chríochnú agus na 3 theagmháil go léir a ghlanadh, mar gur titim fhéideartha é ó gach ceann acu. Cé nach bhféadfadh sé a bheith le feiceáil le linn do chéad rith, íocfaidh an bhuanseasmhacht as sa deireadh. Tabhair faoi deara, toisc go bhfuil an dungeon ceangailte leis an leathnú Lightfall, go bhfuil gá le húinéireacht ar an leathnú sin chun páirt a ghlacadh.

An n-oibríonn Indebted Kindness go maith i Destiny 2?+

Cinnte! Ó scaoileadh é, tá an t-arm seo tar éis an meta a shainiú; is minic a fheictear é mar arm atá ar chomhchéim le hairm exotic, ach fanann sé legendary, rud a ligeann duit arm exotic cumhachtach a threalmhú ag an am céanna.

Tá sé riachtanach anois do gach loadout caomhnóra, ag imirt ról lárnach do go leor le linn eispéireas Salvation's Edge Day One. Déanann an t-arm damáiste suntasach agus glanann sé naimhde go héasca. Ceannaigh ár seirbhís D2 Indebted Kindness chun an t-arm iontach seo a fháil go héifeachtach.

Conas a shainmhíneofá Seirbhís Treisithe D2 Indebted Kindness?+

Trí úsáid a bhaint as seirbhís treisithe Destiny 2 Indebted Kindness, cumasaíonn tú imreoirí saineolacha chun teagmhálacha Warlord’s Ruin a reáchtáil thar do cheann, ag cinntiú go bhfaigheann tú God Roll Indebted Kindness Sidearms agus go bhfaigheann tú luach saothair luachmhar dungeon do do chuntas.

Cineál seirbhíse
Leibhéal an airm
Order summary
Weapon tier: Tier 3
Number of weapons x1×1
Total
$
13
99
Seiceáil amach tapaGairmithe fíoraitheAirgead ar ais

You might also like

Ár bPobal
Iontaobhas an Phobail
Fíor-aiseolas ó imreoirí ar fud na réigiún, le léamha gasta do léirmheasanna gearra agus comharthaí muiníne níos láidre.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather