Shado-Pan

Ξεκλειδώστε 4 νέα μοναδικά mounts και φτάστε στο επίπεδο Exalted με ταχύτατη παράδοση από την BoostRoyal.

Αγοράστε την υπηρεσία ενίσχυσης φήμης (reputation boost) για τους Shado-Pan στο Pandaria Classic για να φτάσετε στο επίπεδο Exalted και να ξεκλειδώσετε όλες τις κορυφαίες ανταμοιβές. Ως οι θρυλικοί φύλακες της Pandaria, οι Shado-Pan προστατεύουν την πατρίδα τους από κάθε είδους απειλή. Αυτή η φατρία είναι απαραίτητη για παίκτες που δίνουν προτεραιότητα στο enchanting ως κύριο επάγγελμα. Το grinding για αυτή τη φήμη μπορεί να είναι μια κουραστική και περίπλοκη διαδικασία, αλλά η BoostRoyal είναι εδώ για να απλοποιήσει την εμπειρία. Εξασφαλίστε την ενίσχυση φήμης Shado-Pan στο MoP Classic σήμερα και διεκδικήστε τις ανταμοιβές σας χωρίς κόπο.

Περιλαμβανόμενες ανταμοιβές
  • Ξεκλειδώστε 3 νέα Tiger mounts μόλις φτάσετε στο Exalted;
  • Συγκεντρώστε Lesser Charm of Good Fortune καθ' όλη τη διάρκεια της υπηρεσίας.
  • Πρόσβαση σε Weapon Enchanting Patterns στο επίπεδο Revered;
  • Φήμη Shado-Pan αναβαθμισμένη στο Exalted;
  • Ξεκλειδώστε κράνη transmog με το θέμα της φατρίας στο Exalted;
  • Το Shado-Pan achievement για την επίτευξη του Exalted;
  • Reins of the Onyx Cloud Serpent που απονέμεται μέσω της αποστολής Exalted;
  • Ξεκλειδώστε το Shado-Pan Tabard στο Exalted;
  • Κερδίστε 5 Valor Points για κάθε ολοκληρωμένη καθημερινή αποστολή;
Επιλογές παράδοσης

Επιλέξτε την ταχύτητα που προτιμάτε για να επισπεύσετε την ενίσχυση φήμης Shado-Pan στο MoP Classic.

  • Express — προτεραιότητα στην επεξεργασία της παραγγελίας για ταχύτερη ολοκλήρωση;
  • Normal — τυπική τοποθέτηση στη σειρά εξυπηρέτησης;
  • Super Express — υπηρεσία μέγιστης προτεραιότητας που ανατίθεται στους κορυφαίους παίκτες μας για την ταχύτερη δυνατή ολοκλήρωση.
    Προαιρετικά πρόσθετα
  • Προσθήκη τίτλου Shado-Master — αναλαμβάνουμε όλα τα απαραίτητα achievements για να κερδίσετε τον τίτλο Shado-Master;
  • Ξεκλείδωμα καθημερινών αποστολών Shado-Pan — η ομάδα μας θα ολοκληρώσει τις απαιτούμενες προ-αποστολές για να ξεκλειδώσει τις καθημερινές αποστολές των Shado-Pan;
  • Stream — παρακολουθήστε το carry για τη φήμη Shado-Pan στο MoP Classic ζωντανά καθώς συμβαίνει.
  • Χρειάζεστε Gold; — μπορούμε να σας παρέχουμε το συγκεκριμένο ποσό Gold που χρειάζεστε;

Requirements

  • Το Shado-Pan Hub στις Townlong Steppes πρέπει να είναι ξεκλειδωμένο.
  • Χαρακτήρας επιπέδου 90;
  • Έγκυρη συνδρομή για το WoW Mists of Pandaria Classic;

Η διαδικασία μας

Piloted

  • Θα συντονίσουμε όλες τις λεπτομέρειες και θα κανονίσουμε μια ώρα έναρξης που ταιριάζει στο πρόγραμμά σας και τη διαθεσιμότητά σας στο WoW MoP Classic;
  • Επιλέξτε τις επιθυμητές ρυθμίσεις και αγοράστε την ενίσχυση Shado-Pan για το Mists of Pandaria Classic;
  • Αφού αγοράσετε την υπηρεσία ενίσχυσης για το MoP Classic, παρακαλούμε μοιραστείτε τα σχόλιά σας στο Trustpilot.
  • Θα σας στείλουμε μια ενημέρωση μόλις ολοκληρωθεί η παραγγελία σας για το World of Warcraft Pandaria Classic;
  • Θα αναθέσουμε μια ομάδα κορυφαίων παικτών για να αναλάβει την παραγγελία σας στο WoW Pandaria Classic;
  • Όταν έρθει η ώρα, ένας επαγγελματίας παίκτης θα συνδεθεί στον χαρακτήρα σας για να ξεκινήσει την υπηρεσία ενίσχυσης Shado-Pan στο Pandaria Classic;
  • Η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας μέσω ζωντανής συνομιλίας (live chat) ή email σχετικά με το carry σας για τους Shado-Pan στο Pandaria Classic;

Frequently asked questions

Στο Mists of Pandaria, πού βρίσκεται ο υπεύθυνος προμηθειών των Shado-Pan;+

Η Rushi the Fox είναι η μοναδική υπεύθυνη προμηθειών που εκπροσωπεί τη φατρία Shado-Pan. Μπορείτε να τη βρείτε στις συντεταγμένες 48.8, 70.6 μέσα στις Townlong Steppes. Επειδή αυτό είναι το αποκλειστικό κέντρο της φατρίας, όλες οι διαθέσιμες αποστολές βρίσκονται ακριβώς σε αυτό το σημείο.

Πώς μπορώ να αποκτήσω το tabard των Shado-Pan στο Mists of Pandaria;+

Επειδή τα tabards στο World of Warcraft MoP Classic είναι αποκλειστικά για αισθητική χρήση, μπορείτε να τα αγοράσετε από την υπεύθυνη προμηθειών Rushi the Fox στις συντεταγμένες 48.8, 70.6.

Ποια είναι η πιο αποτελεσματική μέθοδος για την αύξηση της φήμης με τους Shado-Pan;+

Οι καθημερινές αποστολές (daily quests), σε συνδυασμό με συγκεκριμένες δευτερεύουσες αποστολές μέσα στο dungeon Shado-Pan Monastery και την εφάπαξ αποστολή Sha of Anger, αποτελούν τις κύριες μεθόδους για την αύξηση της φήμης (reputation) με τους Shado-Pan. Εάν διαθέτετε χαρακτήρα που έχει φτάσει σε επίπεδο Revered ή υψηλότερο, μπορείτε να αγοράσετε το Grand Commendation of the Shado-Pan για να επιταχύνετε σημαντικά τον ρυθμό απόκτησης φήμης.

Επιλέξτε μέθοδο ενίσχυσης
Ταχύτητα παράδοσης
Επιλέξτε εύρος αναβάθμισης φήμης
12
Επιπλέον επιλογές
Order summary
Reputation leveling range: 1 → 2
Total
$
10
Γρήγορο ταμείοΕπαληθευμένοι επαγγελματίεςΕπιστροφή χρημάτων

You might also like

Η Κοινότητά μας
Εμπιστοσύνη Κοινότητας
Πραγματικά σχόλια από παίκτες από όλες τις περιοχές, με γρήγορη ανάγνωση για σύντομες κριτικές και ισχυρά σήματα εμπιστούνης.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
2 days ago
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
US2 days ago
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather