Blazing Drake

Осигурете си своя епичен летящ дракон. Гарантирано завършване за този ~1% шанс за падане на маунта.

Купете бууст за маунта Blazing Drake, за да си осигурите този неуловим маунт от Dragon Soul без досадното безкрайно рестартиране на рейдове. Придобийте Blazing Drake ефективно и разширете колекцията си с този емблематичен дракон.

Предимства на услугата
  • Reins of the Blazing Drake летящ маунт;
  • Гарантирано изпълнение на поръчката чрез Black Market.
  • Впечатляващ 95%+ успех при покупка;
  • Експертни търговци от Auction House, управляващи вашите заявки;

Requirements

  • Герой от ниво 90;
  • Закупена услуга Character Transfer Game.

Процесът

  • 🛡️ За сигурността на вашия основен акаунт, моля, предоставете допълнителен под-акаунт.
  • ✨ Маунтът се присъединява към вашата колекция, достъпен за всички под-акаунти в рамките на същия Battle.net и регион.
  • 💬 Свържете се с нас чрез чат на живо или имейл за всякакви въпроси относно вашия WoW Reins of the Blazing Drake бууст.
  • 🔔 Ще ви уведомим веднага след завършването на вашия Blazing Drake бууст.
  • 💰 Ако изберете Self-play, ние ще посочим сървъра за трансфер и ще предоставим златото, необходимо за покупката на лота.
  • 🔍 Нашият екип следи Black Market в множество сървъри, за да открие вашия маунт.
  • 🎒 След като маунтът е осигурен, изберете дали предпочитате ние да го научим или бихте искали да го направите сами.
  • 📈 Ще вдигнем нивото на герой в този акаунт до 60 ниво, което е изискване за поставяне на наддавания в AH.
  • ⭐ Насладете се на наградата си и моля, споделете мнението си в Trustpilot.
  • 🎮 Вашият буустър ще управлява герой в този под-акаунт, позволявайки ви да играете едновременно.

Frequently asked questions

Какъв е методът за получаване на Blazing Drake?+

Получаването на Blazing Drake е трудно поради 1% шанс за падане от последния бос в Dragon Soul рейда, Madness of Deathwing. Тъй като трябва да завършите целия рейд, за да имате шанс за предмета, процесът се забавя от продължителни ролеви сцени и диалози. Тъй като придобиването зависи почти изцяло от RNG, е възможно да направите стотици опити, без маунтът някога да се появи.

Къде се намира Blazing Drake в WoW?+

Можете да фармите Blazing Drake в рейда Dragon Soul. Достъпът до този рейд се осъществява чрез Caverns of Time, намиращи се в Tanaris, или чрез използване на порталите, разположени в залите с портали в Stormwind и Orgrimmar.

Какво е нивото на рядкост на Blazing Drake?+

Шансът за падане на този маунт се оценява на 1% или по-малко. Много играчи съобщават, че са правили рейда с много алтове в продължение на години и са завършили стотици опити, без успешно да го вземат.

На кои настройки за трудност пада Blazing Drake?+

Blazing Drake може да падне както на Heroic, така и на Normal трудност в рейда Dragon Soul. Шансовете за падане на маунта остават постоянно ниски, независимо от размера на рейда или избраната трудност.

Все още ли е възможно да се придобие Blazing Drake?+

Все още е възможно да спечелите Blazing Drake от рейда Dragon Soul, точно както беше при първоначалното му пускане. Предвид изключително ниския шанс за падане, много играчи избират да го потърсят на Black Market, вместо да хабят времето и енергията си в многократно биене на Deathwing.

Region
Изберете вашия метод за бууст
Total
$
359
Бързо плащанеПроверени професионалистиВръщане на парите

You might also like

Нашата общност
Доверие на общността
Реални отзиви от играчи от всички региони, с бърз преглед на кратките ревюта и силни сигнали за доверие.
"
E
E***z
PLYesterday
very good booster and super fast order
Prompt Response
Verified Order
CoachAlishor
"
I
i***w
FRYesterday
its not a Zac its a ZAC OF BATTLEFIGHT gg wp
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
B
B***s
GBYesterday
good gamews
Professional
Trusted Seller
Verified Order
CoachZendo
"
L
L***k
USYesterday
Was such an amazing experience. Very transparent and super kind and informative
Quality Experience
Verified Order
CoachHideous
"
F
F***r
Yesterday
Really good and so professional , quick order and 100% win rate, I highly recommend it !
Prompt Response
Professional
Verified Order
CoachAlishor
"
B
B***s
GBYesterday
easy game, lovely tro play with
Seamless Process
Verified Order
CoachFather
"
S
S***9
PEYesterday
Buena comunicacion, el servicio super rapido y eficiente
Swift Delivery
Verified Order
CoachUnu98
"
B
B***s
GBYesterday
easy games, good a tthe gamea
Seamless Process
Verified Order
CoachWhitecore
"
x***d
x***d
USYesterday
Doing good
Recommended
Trusted Seller
Verified Order
CoachStepBack
"
E
E***z
PLYesterday
quick order
Prompt Response
Verified Order
CoachPracer
"
E
E***z
PLYesterday
perfect dude, mvp
Accurate Description
Verified Order
CoachPendulum
"
C***e
C***e
AUYesterday
Fast & Friendly
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
T
T***h
KWYesterday
great jungler
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
F
f***A
MTYesterday
Ran into a small issue, got fixed straight away, overall happy with the service. All the best
Quality Experience
Verified Order
CoachKoRa
"
R
R***2
Yesterday
Carried even though I played pretty bad. Very polite and engaged.
Professional
Verified Order
CoachRobeter
"
3
3***D
USYesterday
great carry
Quality Experience
Verified Order
CoachAcura
"
Z***o
Z***o
FR2 days ago
Best jax in top <3
Premium Service
Verified Order
CoachNeakron
"
k***
k***
US2 days ago
Acura is the GOAT! S+++
Quality Experience
Swift Delivery
Verified Order
CoachAcura
"
V***o
V***o
FR2 days ago
a very good player
Trusted Seller
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
M
m***a
US2 days ago
good akshan
Professional
Recommended
Verified Order
Coachshanka
"
s***z
s***z
FR2 days ago
fast and kind ty
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachInFernal
"
A
a***m
DE2 days ago
as usual, fun experience :)
Quality Experience
Verified Order
CoachHammerul
"
B
b***n
US2 days ago
excellent graves jungle, seriously he was soo good, goated at jungle
Premium Service
Verified Order
CoachAcura
"
L
L***M
DE2 days ago
Best Fiora!
Trusted Seller
Accurate Description
Verified Order
CoachFather