Infernal Cape

Сигурен Infernal Cape Expert Quest carry за гарантирано завършване.

Проверени награди и успех

Отключете върховното постижение, което малцина играчи достигат

Бързо завършване на Inferno

Пропуснете месеци тренировки; ние преминаваме всички 69 вълни за вашия cape

Топ OSRS melee cape

Елитни melee статистики и престиж, запазени за топ PvM играчи

Купете OSRS Infernal Cape Boost от BoostRoyal, за да заявите върховния символ на PvM майсторството! Като най-добрия наличен melee cape, той е изключително труден за придобиване. Нашите експертни бустъри гарантират cape-а за вашия акаунт, осигурявайки успех всеки път.

По-долу е даден 100% доказан пример за препоръчителна екипировка. Ако вашата конфигурация се различава, моля, споделете скрийншоти в нашия чат, за да можем да оценим вашата готовност.
Награди, които печелите
  • 🎯 Всички билдове са добре дошли → mains и pures се приемат при поискване;
  • ⏳ Ефективност на времето → избегнете разочарованието от безкрайните неуспешни опити.
  • ✨ Infernal Cape → най-добрият melee cape в OSRS, добавен към вашата колекция;
  • ✅ Нулев риск от провал → управлявано от топ Inferno PRO играчи;
  • 🛡️ Пълно завършване на Inferno → всички вълни са покорени и Zuk е победен;
Процес на услугата

🧾 Поръчка → ⚔️ Inferno Clear → 🏆 Вземете Cape

  1. PRO играч влиза във вашия акаунт чрез защитен VPN, за да завърши dungeon-а;
  2. Вашият Infernal Cape се доставя след успешно завършване.

Requirements

  • Ако не отговаряте на тези условия, предлагаме услуги за завършване на куеста и развиване на вашите умения. Свържете се с нас чрез чата за повече информация.
  • Уверете се, че вашият герой отговаря на всички задължителни предпоставки.

Изисквания за Combat Build

Тип билдRangedMagicDefencePrayer
Main7568 (Ancient Spellbook)5043
Zerker8068 (Ancient Spellbook)4043
Pure8568 (Ancient Spellbook)143

Ironman екипировка и консумативи*

*Това са минимални стандарти за екипировка, въпреки че са приемливи и по-добри алтернативи.
Тип билдIronman екипировкаКонсумативи
MainEclipse moon armour + Eclipse atlatl + Ancient staff + амуниции и руни4 Bastion potions, 4 Saradomin brews, 14 Super restores, амуниции и руни
ZerkerMasori armour + Armadyl crossbow + Blowpipe + Ancient staff + амуниции и руниСъщите като по-горе
PureToxic blowpipe + Armadyl crossbow + Ancient staff + Blessed vambraces + Blessed chaps + Amulet of fury + Robin hood hat + Ranger boots + Book of darkness + LightbearerСъщите като по-горе

Frequently asked questions

Какъв е очакваният срок за получаване на Infernal Cape?+

Времето, необходимо за получаване на Infernal Cape, варира в зависимост от текущата конфигурация на вашия акаунт и опашката за услуги. Обикновено тази задача се изпълнява в рамките на няколко часа до един ден. Ще получите приблизителен срок за изпълнение при подаване на поръчката, а нашият екип се стреми да поддържа бърза доставка. Ако имате специфични изисквания за график, уведомете ни и ние ще направим всичко възможно, за да ги спазим.

Какви са предпоставките за boost на Infernal Cape?+

Основните изисквания за екипировка са описани в офертата. Освен това можем да развием вашия герой до необходимото ниво на мощност.

Предлага ли се boost за Infernal Cape за Ironman акаунти?+

Разбира се, нашата услуга OSRS Infernal Cape е съвместима с Ironman акаунти. Тази оферта е персонализирана, за да отговори на специфичните ограничения и предизвикателства в режим Ironman. С удоволствие ще използваме вашата налична екипировка и консумативи или алтернативно ще ви помогнем да подготвите акаунта си според нуждите. Просто споделете вашите специфични изисквания и ние ще гарантираме, че boost-ът ще бъде изпълнен сигурно и ефективно. Купете Infernal Cape сега!

Предоставя ли се гаранция за услугата Infernal Cape?+

Да, предоставяме гаранция за услугата Infernal Cape. Нашият опитен екип поддържа висок процент на успеваемост и е посветен на придобиването на вашия Infernal Cape. В случай че boost-ът не успее, ние или ще опитаме предизвикателството отново, или ще предоставим пълно възстановяване на сумата, в зависимост от ситуацията. Осигуряването на вашето удовлетворение и сигурност остава наш основен приоритет.

Изберете метод на boost
Тип акаунт
Тип билд
Нуждаете се от допълнително Gold?
Order summary
Build type: Main
Number of runs x1×1
Total
$
130
Бързо плащанеПроверени професионалистиВръщане на парите

You might also like

Нашата общност
Доверие на общността
Реални отзиви от играчи от всички региони, с бърз преглед на кратките ревюта и силни сигнали за доверие.
"
C
C***e
GRYesterday
best fiora ! always a joy to play with this guy. totaly recommended.
Recommended
Verified Order
CoachFather
"
W
w***b
FRYesterday
Very very good bel'veth !!!!
Clear Communication
Recommended
Verified Order
CoachZendo
"
A***a
A***a
BEYesterday
Perfect rly !
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
S
S***3
CAYesterday
Quick, efficient, and communicative. Elite service. No complaints even possible. Gurido is a stallion.
Swift Delivery
Prompt Response
Verified Order
CoachGurido
"
M
m***e
USYesterday
Thank you!
Prompt Response
Premium Service
Verified Order
CoachZamagu
"
E
E***6
AUYesterday
Amazing dude, very patient even though team (and me) were inting
Premium Service
Verified Order
CoachKindred King
"
L
l***t
ILYesterday
very good - finish it asap
Professional
Swift Delivery
Verified Order
CoachNeakron
"
Q
Q***k
AUYesterday
Very fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
Coachxprimmiex
"
D
d***k
FRYesterday
fast and good
Prompt Response
Swift Delivery
Verified Order
CoachFather
"
A
a***7
GBYesterday
was super fun and informative. all 5 were a victory.
Clear Communication
Verified Order
Coachlizzard
"
B
B***6
USYesterday
very good
Recommended
Swift Delivery
Verified Order
Coachlizzard
"
7
7***T
KWYesterday
Super player
Trusted Seller
Seamless Process
Verified Order
Coachsviliev
"
T
T***0
IT2 days ago
The best yone i've ever met
Swift Delivery
Verified Order
CoachNoDream
"
D***e
D***e
GB2 days ago
Amazing player with a beautiful Fiora , really good communications and just really solid to play with - would recommend to anyone
Premium Service
Verified Order
CoachFather
"
4
4***w
SI2 days ago
Really good experience! WPWP
Quality Experience
Verified Order
CoachCorn
"
3
3***D
US2 days ago
hard carried even when team was trolling
Clear Communication
Seamless Process
Verified Order
Coach919
"
D
d***t
FR2 days ago
good player
Seamless Process
Verified Order
CoachThomas
"
Y
y***y
IT2 days ago
best player
Prompt Response
Verified Order
CoachFreemaN
"
A***a
A***a
BE2 days ago
Rly impressive ! Was perfect
Accurate Description
Verified Order
CoachHammerul
"
T***Z
T***Z
DE2 days ago
very good player - insane carry. Thanks for the game!
Quality Experience
Trusted Seller
Verified Order
CoachCorn
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
professional and fast person
Professional
Verified Order
CoachInFernal
"
G
G***6
FR2 days ago
verry top, the best !
Premium Service
Verified Order
CoachVasmedus
"
Z***d
Z***d
AT2 days ago
Super fast and good
Swift Delivery
Verified Order
CoachInFernal
"
T
T***i
US3 days ago
The best ever
Prompt Response
Trusted Seller
Verified Order
CoachDelways